121 Shares 6533 views

Kamień dekoracyjny we wnętrzu – element wystroju mody

Kamień dekoracyjny może przekształcić i upiększyć nawet najbardziej nudne wnętrze sprawiają, że poważny i dać indywidualność. Szeroko stosowany w kamień dekoracyjny wnętrza kuchni, przedpokoju, łazienki, a także w projektowaniu balkonów, loggii i klatkach schodowych, w mieszkaniach, biurach i centrach handlowych.

Kamień dekoracyjny jest dwojakiego rodzaju: pochodzenia naturalnego i sztucznego. kamień naturalny rodzi się w bogatej natury, ale raczej drogie materiały, które mogą sobie pozwolić daleko nie wiele. Już wysoki koszt za metr kwadratowy, nabywa dodatkowe koszty transportu i pracy w celu wzmocnienia ścian i fundacja. Również, układania kamienia naturalnego w dekoracji wnętrz, większość złożoności w dostarczaniu wyszukiwanie, sortowanie i wybór tego samego koloru i struktury kamienia. Wszystkie te problemy zostały zmuszone do poszukiwania ekspertów i rozwijać godnego zastępstwa dla naturalnego materiału, nie jest gorsza od niego właściwościami eksploatacyjnymi. W rezultacie, cztery warianty stwierdzono, płytek ceramicznych, naśladując teksturę i kolor z kamienia naturalnego, panele dekoracyjne wykonane z PCV, kamienia elewacyjnego w postaci cegły o złamanej powierzchni i kamienia sztucznego na wewnętrznej i zewnętrznej ściany obudowy.

Sztuczny kamień dekoracyjny we wnętrzu ma swoje niezaprzeczalne zalety. Po pierwsze, może to być wykonane w absolutnie żadnych struktur i odcieni, w przeciwieństwie do ograniczeń w tym zakresie, jego naturalny „odpowiednik”. Po drugie, jeśli kamień jest wykonany z cementu, architekci mają możliwość wykorzystania go do wykańczania powierzchni wewnętrznych zarówno w ścianach wewnętrznych i zewnętrznych, w nieograniczonych ilościach, takich jak okładziny średnio będzie trzy razy lżejsze niż naturalne. Ponadto, nie wymaga specjalnej pielęgnacji, wystarczy wytrzeć kurz, nie traci nasycenie kolorów, to nie zmienia swoją konsystencję w całym od wielu lat i to sprawia, że wnętrze wyrafinowany bez istotnych kosztów.

Użyj dekoracyjny kamień we wnętrzu mieszkania jest całkowicie bezpieczne. Faktycznie, sztuczny kamień – to właśnie z recyklingu naturalne, ponieważ składa się z dużej wytrzymałości gipsu, piasku i cementu, wypełniaczy i lekki, farb mineralnych są wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska. Sztuczny kamień dekoracyjny we wnętrzu może być stosowany w bezpośrednim sąsiedztwie ognia, a jeśli wszystkie technologie w basenie, ponieważ nie boi się wody.

Kamień dekoracyjny we wnętrzu jest bardzo popularny, projektanci dać mu pierwszeństwo, ponieważ jest to dość łatwe do spakowania i ma ogromną różnorodność faktur i kolorów. Ze względu na specyfikę produkcji sztucznego kamienia okazuje szorstki tylko z jednej strony, zaś z drugiej – całkowicie płaska i gładka. Po tej stronie tego i jest przymocowany do powierzchni. Dzisiejsza technologia produkcji sztucznego kamienia i struktura może osiągnąć symulację praktycznie dowolnego kamienia naturalnego, można zamówić absolutnie żadnej faktury, aż do symulowania powierzchni Księżyca.

Od najdawniejszych czasów ludzie wykorzystywane dekoracyjny kamień we wnętrzu i dekoracji fasad domów. Materiał ten zapewnia doskonałą ochronę ściany ze środowiska, daje imponujący widok struktury materii i szacunku dla posiadacza takiego nowoczesnego i stylowego domu.