670 Shares 5541 views

Korzystanie z orzeszkami pinii dla mężczyzn: skład i właściwości użytkowe

Korzystanie z orzeszkami pinii dla mężczyzn cenionych w medycynie ludowej od czasów starożytnych. Rzeczywiście, produkt pochodzący z cedrowy i orzechów cedrowych – stulatków ziem syberyjskich, niosąc ludziom w dobrym zdrowiu, a jego męski pół – moc i energię seksualną.

Mieszkaniec ziemi syberyjskiej

Iglastego drzewa, które mogą żyć dwieście lat i rosną w tym okresie do 50 metrów, zaczyna owocować w życiu tylko 20-30 lat, i jest w stanie dać około 12 kg wysokiej jakości produktu.

Korzystanie z orzeszkami pinii dla mężczyzn leży w ich bogatej kompozycji z masą przydatnych substancji, witaminy, tłuszcze, węglowodany, białko, makro- i mikroelementów, w tym cynk, argininę i witaminę E – istotnych komponentów do utrzymania męskiej władzy. Małe podłużne ziarna charakteryzują się świeżym maślanym smaku i są skarbnicą cennych substancji, których akumulacja odbywa się w ciągu 15 miesięcy. Jeden szyszki zawiera około 150 nasion – Nuts.

Sosnowe: korzyści i szkody dla mężczyzn

Obecny w orzeszkami pinii argininę – aminokwas, który jest szczególnie ważna dla silnej połowy ludzkości. Białko to materiał budowlany o około 80% płynu nasiennego i pobudza wytwarzanie plemników. W leczeniu niepłodności męskiej, lekarze często stosują leki na bazie substancji, które w naturalny sposób można uzyskać poprzez spożywanie orzechów, szyszek sosnowych. Arginina (inaczej określane jako „aminokwas młodzież”), są związane z rozwojem wielu hormonów i sprzyja:

 • rozluźnienie mięśni gładkich naczyń krwionośnych, poprawę ich elastyczności i oczyszczania;
 • utrzymanie prawidłowego mikrokrążenie krwi;
 • pozbyć się nadwagi;
 • promocji zdrowia narządów płciowych (zwłaszcza kobiety);
 • niedrożność guzów łagodnych i złośliwych;
 • zmniejszenie objawów depresji;
 • wzmacniają wytwarzanie somatotropiny (inaczej, hormon wzrostu);
 • poprawę wydajności i ogólnej wytrzymałości organizmu.

Argininy na potencję

Niedobór argininy, dostarczamy wszystkie tkanki i narządy oraz poprawia krążenie krwi, znacznie przyspiesza proces starzenia. Szczególnie aktywne w stosunku do męskich prac seks argininy przy jednoczesnym zapewnieniu trybu nieuporządkowana, odpoczynku i snu, a także odmowę alkoholu i środków psychoaktywnych.

Jeżeli dziennego zapotrzebowania 4-6 gramów zawartość argininy na 100 gramów nakrętki sosnowego wynosi 2,4 g. Zastosowanie sosna ciało nakrętka dla mężczyzn zwiększa przepływ krwi do narządów płciowych i zwiększa liczbę plemników, który tworzy optymalne warunki dla stabilnego długotrwałego wzwodu i normalizacji prostaty.

Cynk w składzie orzeszków piniowych: co to jest przydatne?

Jak przydatne sosnowe dla mężczyzn? Zawarty w produkcie naturalnym cynku jest istotne pierwiastek śladowy, który przyczynia się do działania hormonów płciowych, rozwój męskich gruczołów płciowych oraz produkcji spermy. Zwłaszcza taka substancja musi chłopców w początkowej fazie dojrzewania. Niedobór cynku w produkcji plemników, spadek zanik jąder, zmniejszenie ich funkcji i wyglądu problemy z potencją. Zgodnie z założeniem, naukowcy, cynk jest w stanie zapobiegać rozwojowi łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Dziennego zapotrzebowania na cynk człowieka wynosi około 15 mg; 100 gramów orzechów sosny zawierał 6,4 mg. orzechy sosnowe korzyści dla mężczyzn jest jasny: ochrona przed awariami w życiu seksualnym i gruczołu krokowego jest zapalenie gruczołu krokowego.

Aby poprawić życie seksualne: Witamina E

Jaki jest pożytek z orzeszkami pinii dla mężczyzn? Ważnym składnikiem naturalnym produktem jest obecny w kompozycji witaminę E, która jest zalecana dawka dzienna dla zdrowego człowieka wynosi około 10 mg. 100 gramów orzechów zawierał 9,3 mg substancji czynnej, zużycie, co zmniejsza ryzyko wielu chorób.

Tokoferol (z wyjątkiem witaminy E):

 • przywrócenie funkcji rozrodczych;
 • Poprawia aktywność plemników;
 • zwiększa ilość nasienia;
 • promuje wytrzymałość męskiego organizmu.

Jak przydatne sosnowe dla mężczyzn? Zawierającym w swoim składzie witaminę E, wzmacniają mięśnie oczu, utrudniają rozwój układu nerwowego, objawy i dystroficznych mięśni, normalizuje funkcję odruchu. Jest to doskonały przeciwutleniacza, zapobiega możliwości uszkodzenia struktur komórkowych wolnych rodników i substancji szkodliwych. Ponieważ witamina E statku odmłodzenie i poprawę krążenia krwi. Bardzo często problemy seksualne u mężczyzn może przejawiać się właśnie z powodu naruszenia układu sercowo-naczyniowego: Witamina E zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi i głodu tlenowego komórek. Długotrwały brak tego pierwiastka śladowego w organizmie może prowadzić do niepłodności.

Produkty dla męskiej potencji

Sosna orzechy, użyteczne właściwości, dla których ludzie od dawna cenione w medycynie ludowej, mogą być łączone lub zastąpić orzechy laskowe, orzeszki ziemne, orzechy nerkowca, orzechów kokosowych lub orzecha, ma również pozytywny wpływ na siłę.

Szczególnie powinny być traktowane z szacunkiem do nasion dyni, których stosowanie w postaci surowej czasami poprawia zdrowie mężczyzn. Roślinny silny połowa ludzkości w przywrócenie męskiej siły pomaga gotowanych lub surowych rzepa, cebula, czosnek zielone; Owoce powinny być preferowane pomarańcze, granaty, banany i figi. Dzienna dieta powinna składać się z mleka, ser, twaróg, jogurt, kwaśne mleko lub jogurt. Pozytywnie wpływa na potencję kurzych i przepiórczych jaj.

Korzystanie z orzeszkami pinii dla ciała

Sosna nakrętki, których cena jest wystarczająco wysokie zawierają duże ilości witamin z grup A i B, magnez, krzem, miedź, mangan, potas, wanad, grubych włókien, i przyczynia się do (około 1,000-1,400 $ / kg oczyszczonego produktu.)

 • Normalizacja wszystkich układów ciała (nerwowego, przewodu pokarmowego, układu hormonalnego, układu sercowo-naczyniowego);
 • tworzenie tkanek organizmu;
 • ochrona przeciw miażdżycy naczyń;
 • poprawa ostrości wzroku;
 • wzmocnienia kości i zębów;
 • stymulowanie aktywności mięśni i tworzenie krwi;
 • aktywację metabolicznych procesach w organizmie;
 • przywrócenie zasilania po przedłużającej się choroby lub ciężkiej pracy fizycznej.

Sosnowe stanowią doskonałe źródło jodu, a więc zaleca się stosowanie w leczeniu chorób tarczycy. produktów leśnych, który jest uważany za najbardziej kosztowny spośród wystarczająco orzechy Kalorie: 100 g zawiera 585 kcal. Dlatego nadmiernego polegania na nich może negatywnie wpłynąć na męską podział.

Sosnowe: Stosowanie

Sosna nakrętka ma wysoką strawność zatem pobierany nawet w małych porcjach w stanie w pełni spełniać wymagania dorosłego aminokwasów i pierwiastków śladowych. Produkt wykazuje najlepsze efekty, gdy stosuje się w postaci surowej; prażone i solone orzechy takie mogą prowadzić do rozwoju nadciśnienia tętniczego. Zalecana dzienna dawka orzechów sosny – mniej niż 30-50 gramów. Powyżej tej wysokiej kaloryczności żywności szybko zyskać dodatkowy ciężar. Prezenty drewno iglaste są przydatnymi sałatki elementów, zwłaszcza w połączeniu z owocami morza.

Do pieczeni – najbardziej męski potraw, orzeszków piniowych jest doskonałym dodatkiem. Zwolennicy wegetariańskich produktów spożywczych bogatych w białka strawnego, może on być stosowany jako samodzielne danie.

Można szlifować nakrętki do sproszkowanego stanu, dodać trochę wody. Otrzymaną emulsję, podobnie do koloru mleka, to zaleca się trzy razy dziennie w ciągu pół szklanki.

Dla celów leczniczych, skutecznego wykorzystania olejku sosnowego nakrętką – naturalny produkt o przyjemnym smaku obojętnego otrzymuje się przez tłoczenie na zimno. Wystarczy kilka kropel środka zaradczego, aby pomóc złagodzić zgagę, normalizuje funkcjonowanie żołądka, leczyć rany i erozji, zmiękczają skórę twarzy i ciała, nadać włosom połysk i jedwabistość.

Porady przy wyborze orzeszkami pinii

Poprzez zakup orzeszkami pinii, których cena jest znacznie wyższa niż w przypadku innych rodzajów orzechów, należy sprawdzić go na świeżości, ponieważ produkt nie jest zepsuty przez dobrej woli. Słaba jakość, przestarzały, stary orzech będzie wyschły, mają zjełczały zapach i brudny żółty. Prawdopodobnie jego choroby pokonać i owady. W każdym razie, taki produkt nie powinien być spożywany, jak to jest możliwe, aby spowodować znaczne szkody dla organizmu.

Ze względu na zawartość w swoim składzie dużą ilość orzechów sosny olej zwykle pogarsza się bardzo szybko, szczególnie pod wpływem powietrza i światła. Dlatego potrzeba, aby przechowywać je w lodówce, ale nie dłużej niż 3 miesiące w postaci oczyszczonej, nie więcej niż 6 miesięcy – w surowym. Nie jest zalecane, aby zatrzymać wybór na orzeszkami pinii sprzedawanych luzem oraz w postaci oczyszczonej. Przy przedłużonym kontakcie z powietrzem, to rozpoczyna się ich utleniania rozkładu witamin i tłuszczów: nakrętka pozyskuje słodki, gorzki smak i przekształcono w różnorodnych innych trucizn.

Sosnowe: przeciwwskazania

Oprócz indywidualnej nietolerancji i alergii, orzeszkami nie ma przeciwwskazań, że jedyną korzyścią silniejszą płeć, aspirujących do zrobić wrażenie na jego wybrańca. Ale konieczne jest, aby zrozumieć, że orzeszki piniowe nie są lekarstwem. Gdy poważne problemy z potencją, mającą regularne i przewlekłe, powinny znaleźć specjalistę o poradę.