452 Shares 9333 views

Złamanie prącia – nietypowe, ale zwykle!

Jakie są tylko kłopoty i nieszczęścia nie pochodzą z „najlepszego przyjaciela człowieka” a – penisa: jest wcierać, ból, szczypanie, a nawet … złamać! Ostatni atak, według statystyk medycznych, jest to zjawisko powszechne wśród ran odniesionych podczas stosunku okupacyjnej. Złamanie prącia występuje głównie podczas off-ruchów ostrożny partnerskich zaangażowanych w seksie. Jednak nóż lub postrzałowe rany, jak również wszelkie urazy mechaniczne (uprzedzeń, strajki) w tej dziedzinie, również może prowadzić do takiego ataku.


Złamanie prącia charakterystyczna nieciągłość tzw ciał jamistych, co uszkodzonego albuginea, które, ściśle mówiąc, i zakrywa je. W rzadkich przypadkach może ulec uszkodzeniu i cewki moczowej. Według pacjentów złamanie prącia towarzyszy bardzo silny i ostry ból, złamać się ciała jamistego występuje charakterystyczne pęknięcia, natychmiast stracił erekcję. Dalsze krwiaka, który przechwytuje moszny, całą pachwiny, pośladki, występuje obrzęk i zniekształcenie prącia. Co robić?

złamanie prącia traktowane przez zszycie wszystkie pociski, które zostały zerwane i wykonane chirurgii rekonstrukcyjnej cewki moczowej. Jedyną rzeczą, która powinna zadowolić ludzi, więc nie jest to wrodzony charakter obrażeń mężczyzny, co nie jest prawdą stulejki napletka.

Jaki rodzaj choroby jest?

Stulejka napletek człowiek (lub chłopak) – jest jej ograniczenie, w którym niemożliwe staje na otwarcie główki penisa. Dzieje się tak z powodu niewystarczającej wielkości napletka, a także jego słabą elastyczność. W przeciwieństwie do złamania penisa, stulejki jest w zasadzie – to choroba wrodzona. Chociaż w rzadkich przypadkach są nabyte przez całe życie. Zasadniczo uważa się, że brak możliwości otwierania górnej części penisa – jest to całkiem normalne, występujące w prawie 95 procent nowo narodzonych chłopców. Jak ją leczyć?

Najczęstszym, a zarazem dość szybko skuteczne leczenie stulejki napletka, oczywiście, jest jej obrzezanie. W przeciwieństwie do procedury powiększania penisa obrzezania jest konieczna interwencja chirurgiczna w ludzkim układzie kiełków. Występowała w warunkach ambulatoryjnych za pomocą miejscowe działanie znieczulające. Jeżeli pacjent lub jego rodzice z jakichś powodów nie chcą usunąć kawałek skóry, które oferują dwie alternatywne metody leczenia stulejki:

  • chirurgia plastyczna w tym ciele;
  • leki, które zawiera w dziennej parze Poti w łazience, jak również jego tarcie maści lub żele zawierające NLPZ, lub, alternatywnie, hormon steroidowy.

Jeżeli druga metoda leczenia stulejki nie ma wpływu na przebieg rok, nadzieja dla jego dalszego działania jest bezużyteczna. Konieczne jest, aby uciekać się do zabiegu. Nawiasem mówiąc, w krajowych zwyczajów narodu żydowskiego obrzezania noworodków chłopców – procedura jest powszechne w żaden sposób zależny od parametrów fizjologicznych.