776 Shares 2043 views

Wolfenstein gra: The New Order. Wymagania systemowe Wolfenstein: The New Order

Gatunek strzelanek dzisiaj, według wielu graczy, jest w stromym spadku. Rzeczywiście, „strzelcy” straciły popularność. Ponadto, możliwe jest, aby wymyślić nowego w tym gatunku? Tak, rzeczywiście, nic. Strzelać siebie i wszystko. Tutaj twórcy MachineGames, pozornie wynalazł niemożliwe: unikalny ciekawą grę, która dominuje umysły i przyciąga coraz większą uwagę. Wolfenstein produktu: Przegląd New Order napisać dość łatwo, ponieważ strzelec jest zasadniczo wolny od wad.


Co to jest?

Przede wszystkim, jest to świetny shooter z przekazywania informacji tylko w pierwszej osobie. Warto zauważyć, że efekt tego „strzelania” jest ustawiona na pewnej rzeczywistości, która ma bardzo pośredni związek z obecnym świecie. Główny bohater musi być w roli amerykańskich i stawić czoła nazistom, który wygrał miażdżące zwycięstwo w II wojnie światowej.

Interesujące jest to, że wydarzenia z gry Wolfenstein: The New Order z chronologicznego punktu widzenia, rozkładanie w tysiąc dziewięćset sześćdziesiątego roku i. W tym przypadku główny bohater o imieniu Bi Dzhey Blazhkovich. Właściwie z nim, a gracz będzie musiał pokonać wszystkie próby, które spadną na ramionach. I tylko ta postać może przeniknąć do tyłu nazistów, powodując ich nieodwracalne poważne szkody, co nieuchronnie musi prowadzić do zwycięstwa. Głównym celem strzelca jest zniszczenie tajnych broni faszystów oraz brak ambitnych planów, aby uchwycić wszechświat. Zgodnie z obietnicą twórców dodatkowy etap uwalniania podczas przejścia tej gry będzie skorzystać z najbardziej zaawansowanych i nietypowych konstrukcji wroga. Gracze mówią, że The New Order była w stanie zachować atmosferę i styl niektórych z poprzednich części. Dlatego ci, którzy wcześniej grali w Wolfenstein, będzie bez wątpienia interesująca.

Jak było?

Historia powstania tej ciekawej i nietypowej strzelca. W rzeczywistości Twórcy MachineGames firmowych wykonanych w tym przypadku jest bardzo ryzykowne. Faktycznie nie przynosząc w tym gatunku nie jest niczym nowym w lewo i zachować ogólną wiadomość „zabawki”, oni stworzyli unikalny produkt, który przyszedł do smaku ogromną liczbę graczy na całym świecie. Istnieje również ogromna liczba gier Wolfenstein New Order kodów Enigmy.

Należy zauważyć, że obecny restart określony klasyczny seria rzutów BJ Blazhkovicha, który jest amerykańskim agentem w sześćdziesiątym roku ubiegłego wieku. Na przykład, w tej historii, która dyktuje zasady nowego ładu, nazistowskie Niemcy wygrali II wojnę światową. Dyktatu rządu faszystowskiego został zainstalowany na całym świecie, a teraz niemieccy politycy oszołomiony sukces i własne zwycięstwo, usłyszał za losy całej planety. Oczywiście, trzeba je znaleźć na rady.

Wiele krwawe bitwy za nami, pełne wojska, który byłby w stanie wytrzymać określony tryb, w czasie okupacji nie istnieje. Warto zauważyć, że małe kieszenie oporu nadal istnieje, jednak, co do zasady, to tylko partyzantów. Oznacza to, że bojownicy ruchu oporu ukrywa się przed wojskami niemieckimi, są niewielkie Subversion. Właściwie, to nie jest konieczne, aby policzyć je bardziej. W tym przypadku, wszystkie zmiany dramatycznie kiedy Bi Dzhey Blazhkovich zdecyduje się dołączyć do jednej z tych grup tutaj, aby skutecznie reagować na wroga.

Jeśli masz shooter w języku angielskim, należy pamiętać, że zawsze można kupić zgryzienia Wolfenstein: The New Order.

Kim on jest – ten bohater?

Po pierwsze, głównym bohaterem jest amerykański żołnierz. Co to znaczy? A fakt, że nasz bohater jest w najlepszych tradycji prawie wszystkich hollywoodzkiej superprodukcji. Należy zauważyć, że jest to jedna z tych postaci, które odważnie rusza do walki, może podlegać nie tylko rozsądne rzędy polecenia, ale także budować swoje własne specyficzne taktyki. Konieczne jest, aby powiedzieć, że w trakcie gry Bi Dzhey Blazhkovich zostanie poddany licznym torturom i męki. Tak, będzie on torturowany, pieczone w piekarniku, otrzymał uraz głowy, który później doprowadzi do jego paraliżu. Zgadzam się, trochę przyjemne. Jednak, jak nasz bohater wszystkie kłopoty i udręki będzie niespokojny, ponieważ może poradzić sobie z armią wrogów niemal w pojedynkę.

Co ciekawe, firma nie wydała MachineGames jakąś piekielną maszynę do zabijania jako bohatera. Bohaterką zabawki – człowiek z jego dziwactw, zalet i wad. Być może to sprawia, że nowy porządek tak atrakcyjną zabawę dla wielu użytkowników. Tak, wydaje gamer bohaterem, że nic co ludzkie nie jest obce. Sędzia dla siebie: na liście jego motywacji nawet mieć taką pozycję, jak miłość. Zgadzam się, to nie jest typowy dla współczesnych superbohaterów.

W przeciwieństwie do wielu innych gier tego gatunku, które są ograniczone w czasie po prostu briefingi przed przeprowadzeniem misji i celów, opis zwykłych, fabuła The New Order jest najeżona romansu i nie jest pozbawiony jedności i integralności. I to nie tylko piekielny smark, którego jesteśmy przyzwyczajeni do dzisiaj w komediach romantycznych i melodramatów. Rozwój relacji z dziewczyną o imieniu Anna przenosi ideę i rozdawanie doskonale monologi ujawnić charakter. Zgadzam się, to jest niezwykłe i interesujące.

Przeciwko nazizmowi! Walka o świecie, jak to jest!

Fakt, że nazistowskie Niemcy mogą jeszcze wygrać II wojnę światową, zwłaszcza na wszystkich powodów. Często na ścianach budynków widać symbole nazistowskie, a cała konstrukcja gra wzbudza strach i przerażenie, bo może to się zdarzyć w rzeczywistości. Na szczęście, w prawdziwym życiu armia hitlerowska został pokonany.

Na ogół, wszechświat gry przewidziana jest bardzo szczegółowy. Dosłownie wszędzie można znaleźć wiele dokumentów, jak również dowód jak nazistowskie Niemcy podporządkowane planetę. Należy zauważyć, że wiele z powyższych faktów nie są pozbawione humoru. W szczególności jeden z tych notatek twierdzi, że pierwszy Aryan astronautów na Księżycu nazwano Hans Armshtark. Ogólnie rzecz biorąc, należy zauważyć, że alternatywna historia, która została przedstawiona tutaj, stworzony przez MachineGames. W tym przypadku jest to „żywy”, a nie tylko do fotografowania scenerii Fritz. Jest to prawdziwe wydarzenie-Chronicle, w których jest to możliwe do nurkowania z całej głowy, które naprawdę wiele ciekawych aluzje.

Nawiasem mówiąc, ustawienie atmosferyczny, niezrównaną niepowtarzalnych postaci charyzmatycznych, a także w najdrobniejszych szczegółach przemyślana opowieść – wszystko powyższe tworzy niepowtarzalny styl radykalnie nową grę Wolfenstein, podkreślając iloczyn kolejnych nowoczesnych strzelanek w gatunku wojskowego. Oczywiście, historia tutaj nie jest tak wyrafinowany, jak, na przykład, w niektórych z BioShock, ale jeśli weźmiemy za podstawę badania głębokości świata, zabawka z MachineGames firmowych ona nie dały.

Śmierć jako oczyszczenia i wyzwolenia spod okupacji!

Należy zauważyć, że lista wrogów w nowym porządku szerzy się nie tylko zwykli żołnierze, ale także różnego rodzaju robotów, Cyber-psy, niezbyt psy miłujący pokój, jak również zmechanizowane żołnierzy. To, oczywiście, wpływa przede wszystkim na taktyczną składowej powyższych gier. W szczególności, praktycznie każdy wróg koniecznie wymaga indywidualnego podejścia.

Cała mechanika tej gry spełnia wszystkie normy, które muszą być spełnione przez strzelców ostatniego pokolenia. W szczególności, wrogowie są różnorodne kategoriach wagowych wyłażą wszystkie szpary w dużych ilościach, nasz bohater Blazhkovich, uzbrojony po zęby, dać im montażu odpalenie. Warto zauważyć, że działania non-stop od czasu do czasu przerywane przez szczególnie spektakularne epizody. Czasami będziemy strzelać, na przykład, z wieżyczką, a ponadto będziemy mogli jeździć na futro lub przejażdżkę z wiatrem na samochodzie.

Nie należy również zapominać, twórcy MachineGames związać i nowoczesny system tzw „pompowania” charakteru. Jest to obecnie szczególnie popularne. Jednak, jak zauważa wielu graczy na całym świecie, jej znaczenie dla samej rozgrywki jest skąpe. Można zauważyć, zbiór „przywilejów”, które są wydawane do popełnienia jakiegokolwiek działania (na przykład zabić kilku wrogów w podkategorii), na własną rękę, tylko nieznacznie poprawić pewne cechy charakteru.
Należy zauważyć, że wielu epizodów Jest to możliwe do zrobienia, praktycznie eliminując wrogów z nożem i pistoletem wyposażonej w tłumik. Byłoby to bardzo łatwe, ponieważ Niemcy nie są obdarzone widzenia peryferyjnego i, najprawdopodobniej, całkowicie pozbawiony słuchu. Ponadto, mają naprawdę aryjską pogardę dla wszystkich typów wręcz. A jeśli narazić Fritz w dłoniach nie pojawi się żadna broń palną, ale w przyszłości będzie musiał być świadkiem prawdziwie szekspirowski scenę.

W ogóle, wróg zachowywać się bardziej niż wystarczające we wspomnianej grze. Ukrywają, próbując go zabić, zabrać upór, spryt i odwagę. Aby je pokonać, trzeba też pokazać cudów pomysłowości i starają się nie tylko odeprzeć, ale również prześcignąć wroga.

To ciekawe, że strzelać prosto, dając opór wroga, nie jest konieczne. Wystarczy, aby dostarczyć każde ramię broń – i więcej! Oczywiście, ostrość zdjęć jest poważnie zagrożone, ale to jest ten moment, kiedy kwota przewyższa jakość. Warto zauważyć, że w kasetach potrzebuje w tej grze nigdy nie doświadczył, mądry, bo deweloperzy w poziomie liczebności wypełnionych wszelkiego rodzaju amunicji. Ogólnie rzecz biorąc, produkt Wolfenstein: The New Order skorygować pewne „naiwnych” ideały wielu strzelców z lat dziewięćdziesiątych. W szczególności, nie ma broni graniczne, które w innym przypadku byłyby zmuszone dokonać pewnego wyboru kilka „broni palnej”. Ponadto, ogólna pancerz ciało leżące wokół, jak również zestawy, które od razu leczyć rany; Liczne ciasne korytarze są zastępowane piękne przestronne aren przeznaczonych do walki z tak zwanych „bossów”. Niesamowite gry Wolfenstein: The New Order, do którego wymagania nie są tak wyśrubowane, zainteresuje graczy.

Niespodziewanie jednak wszystkie powyższe archaizmów interesujący i organicznie przeplata się z nowoczesnym aktualnej podaży akcji. Właściwie Wolfenstein gra wygląda świetnie. Ponadto, jest on w odpowiednim czasie przerwać proces całkiem dobrze ustawiony przez rolki. Faktycznie, mamy coś w rodzaju hybrydy, która jest wystarczająca organicznie łączy w sobie elementy gier, film, prawdziwego życia i fikcji. Twórcy naprawdę udało się w powyższe pole niespotykanych wysokościach. Może być stosowany w Wolfenstein gra: The New Order oszukuje, które znacznie ułatwiają proces przejścia.

Warto zauważyć, że autorzy stworzyli taki rodzaj hybrydy, w rzeczywistości łączy w sobie niezwykły spektakl wszystkich nowoczesnych gra akcji z mechaniki starej szkoły. Jak wspomniano już w starożytności, ważne jest, aby osiągnąć tak zwany „złoty środek”. I to jest naprawdę w stanie zrobić panami MachineGames firmy.

Gra jest godne uwagi?

Jest super strzelba, która jest w stanie przebić się nazistom dosłownie na kawałki, ma swój własny analog Railgun, który można zobaczyć w Quake, a także scenę, w której bohater Bi Dzhey Blazhkovich torturuje niemieckiej niewoli piłą łańcuchową. Jednak ta broń będzie niedostępny podczas przejścia z innych badań. Aby go kontemplować wszystko, trzeba tylko przetrwać i wygrać w pierwszym poziomie. Jest w określonym stadium zaawansowania raczej bezskutecznie próbuje udawać słynny Medal of Honor person shooter. Najciekawsza akcja zaczyna się dziać po przeniesieniu głównego bohatera od lat czterdziestych do sześćdziesiątych. Blazhkovich, ranny w głowę, będzie mógł odzyskać przytomność po czternastu latach śpiączki. W tym czasie był nie do opisania zaskoczony tym, że, jak się okazuje, wojna, zaginionej hitlerowcy złe zbudowane całej planety nudnych betonowe pudła, został oddany pod policyjnej. W tym żałosne resztki oporu jest dość słaby, aby kontynuować walkę. Jednak główny bohater zmieni losy bitwy.

To jest naprawdę olbrzymi wojownik, który może strzelać dobrze z dwóch karabinów snajperskich, a jednocześnie on nie umiera po granatem bezpośrednio na osobę. It Blazhkovich nie pozostawia żadnych szans do nazizmu. Tak więc on sam będzie w stanie uchwycić więzienie o wysokim poziomie zabezpieczeń, gdzie w przyszłości podnosi bunt w kopalniach, latający na Księżyc zanurza się w wodzie, kochać się ze swoją dziewczyną Anną w niespodziewanym momencie najbardziej. Na ogół postać zachowuje się jak prawdziwy bohater gry o niemieckich okupantów na Księżycu.

Głównym problemem jest uważana za strzelca że Wolfenstein: The New Order nie tylko grać w ten sposób, jak chcesz wyciąć mięso kręcenia scen akcji, produkowane przez dwie ręce. Tempo tego produktu ciągle pękają z powodu absurdalnych zgonów spowodowanych przez błędy w obliczeniach konstrukcji i wystarczająco silne polerowania niekorzyść. W pierwszym etapie gry można łatwo „fly” przez śmierć i nawet nie zrozumiał, że oto co. Więc początkujący mogą być dość trudne do opanowania.

Punkty te będą następnie powtarzany w sposób ciągły, nie tylko móc umrzeć w paszczy psa żelaza przed powinien zrozumieć, że trzeba uciekać od niego, zamiast z nim walczyć, bo nierównych sił. Ponadto, możliwe jest od dłuższego czasu poszukuje sposobu na pewnym poziomie pośród wszystkich rodzajów szarych ścian i chore stracić Bitwa pancerna szefa.

Należy zauważyć, że gra w pewnym momencie mówi, że można używać i skryty sposób przejścia, czyli pre-zabijając wielu dowódców, którzy mogą również podnieść alarm. Jednak polowanie tych znaków jest bardzo trudne, ponieważ połowa strzelającego działa w ciemności.

Warto zauważyć, że w grze Wolfenstein: The New Order cheaty mogą być również wykorzystywane, zwłaszcza przejście czasami powoduje duże trudności.

Trudności …

Warto zauważyć, że prawie stały brak amunicji jest prawie najważniejszy bodziec całej grze Wolfenstein: The New Order pc. Nie są one wystarczające, jednak, aby podnieść kaset i wyłowić z wielu tysięcy skrzyń rozrzuconych wokół poziomu, bohater będzie miał dużo częściej niż kliknąć na przysłowiowym spuście. W grze Wolfenstein: The New Order kody mogą być również wykorzystywane, zwłaszcza w czasach bez tego po prostu robi.

Naprawdę gra Wolfenstein: The New Order zostaną ujawnione dopiero podczas jego powtórzenia. Sędzia dla siebie! Na niektóre z wad projektowych użytkownik nie zwracać uwagę na wszystkich poziomach mu znane, więc jest to dość głupie zgonów teraz będzie o rząd wielkości mniej. Powtarzające przechodzi w ostatni będzie można umieścić notorycznie maksymalnej złożoności. Teraz niektóre pułapki są już znane, a strzelający znajdzie coś nowego.

wymagania systemowe

Zaczynajmy. Dla strzelca wymagania systemowe Wolfenstein New Order są dość proste. Zalecane "żelazo" Gra zawiera Intel Dual Core 2,6 GHz lub AMD Athlon II X2 220 2,6 GHz, a Random Access Memory 4GB. Warto zauważyć, że film powinien być Radeon HD 4770 AMD lub innego NVIDIA GeForce GT 8800, zaleca się również, aby mieć pięćdziesiąt GB wolnego miejsca na dysku twardym bezpośrednio. Jak widać, nie każdy komputer „pull”. Jeśli Wolfenstein: The New Order zamarznie, należy zwrócić szczególną uwagę przede wszystkim na wymaganiach systemowych. Jest również prawdopodobne, a niektóre inne kłopoty. Jeśli Wolfenstein New Order nie rozpocznie, może całość w wymaganiach systemowych. Jeśli to możliwe, zmień swój komputer. Jeśli gra Wolfenstein: The New Order wydane przez pomyłkę, skontaktuj się z wyspecjalizowanych forach o radę, co robić.

odkrycia

Pomimo wielu plusów „i” minusów „”, po przejściu gry The New Order nie będzie mieć poczucie niedopowiedzenia. Prawdopodobnie niektóre emocje nie będzie nurkować ponownie w walce z faszyzmem w bardziej skomplikowanej formie. Oczywiście, jesteś zainteresowany w Wolfenstein gra: The New Order, wymagania, dla których zostały już wymienione.

Wielu użytkowników zauważyć dodatkową funkcję „pompowanie” z charakterem. Być może twórcy właśnie ścigany prymitywny aktualną modę, zwłaszcza, że nie muszą zawierać tę funkcję. Ogólnie rzecz biorąc, gra Wolfenstein: The New Order 2014 jest interesujący, dynamiczny, niezwykłe i łatwe.

Na wolności!

Tak więc, mamy produkt naprawdę wysokiej jakości od renomowanej firmy, która ma długi okres czasu dostarcza licznych graczy do powierzchni doskonała gra. Można to sprawdzić samemu ustawiając shooter i zaczynają się przezwyciężyć trudności, które zostały przygotowane deweloperów. Zgoda, bohater jak Blazhkovich móc zdobyć serca jako bardzo młodych użytkowników, jak i doświadczonych graczy z wieloletnim doświadczeniem. Ogromna ilość ludzi na całym świecie doceniają niezrównany potencjał tego zawodnika. Rzeczywiście, dzieło założycieli MachineGames Spółka nie poszły na marne.

Dziś możemy z korzyścią i odsetek do spędzenia czasu. A Wolfenstein gra: The New Order jest idealny do tego. Zgadzam się, walkę z okupantem hitlerowskim – rzecz święta. Więc dlaczego nie poświęcić jej wieczór lub dwa?

To jest to! Ciekawa historia, niezwykły zwrot wydarzeń i wiele więcej będzie mógł procentowej, intryg i uchwycić całą uwagę absolutnie każdego gracza.