116 Shares 3372 views

Stroje dla noworodków dla dzieci z własnymi rękami: za i przeciw, opcje, porady

Święta Bożego Narodzenia dla dzieci w różnym wieku są najbardziej zabawne i interesujące. Pod wieloma względami tłumaczy się to nieograniczoną, radosną atmosferą uroczystości, oczekiwaniem cudu, bajkami, różnymi strojami karnawałowymi.

Argumenty "for" i "against"

W przeddzień porannych poranek w szkole czy w ogrodzie pojawia się pytanie, czy robić stroje noworoczne dla dzieci z własnymi rękami czy kupić gotowe garnitury. Obie opcje mają swoje wady i zalety, pomyślmy!

Jakie są argumenty "przeciwko":

  • Zwykle szycie i inne roboty są wykonywane w rodzinie matki lub babci. Jeśli są zajęci w pracy, nie czują się dobrze, oczywiście, oczywiście nie są to zajęcia mistrzowskie. I wtedy musisz jechać do sklepów lub zamówić strój z fryzjera.
  • Aby stroje noworoczne dla dzieci własnymi rękami, trzeba było móc szyć elementarny. W przypadku braku takich umiejętności ta opcja nie może być wzięta pod uwagę.
  • Obecność materiału "zależnego": tkaniny, odzież, dodatki, ozdoby. Jeśli nic nie jest odpowiednie w gospodarstwie domowym i nie ma miejsca na zakup, jest tylko jedno wyjście – zakup gotowej próbki.

Teraz weźcie pod uwagę wszystkie zalety:

  • Jeśli stroje noworoczne są szyte dla dzieci własnymi rękami, to dziecko wybiera dokładnie to, czego chce, jakie kolory i styl, na przykład, będzie strój Vasilisa od córki lub klauna, pirata z twojego syna. Strój można precyzyjnie dostosować do figur, zamiast zaszeregować standardową, standardową próbką. A potem dziecko będzie naprawdę sprytne, wygodne, wygodne, ładne. Przecież dla pozytywnych emocji potomstwa rodzice zajmują się podobną igłą!
  • Stworzenie strojów dla noworocznych dzieci i stworzenie strojów noworocznych dla dzieci można łączyć z procesem twórczym i oczywiście oczywiście ze względu na wiek. W końcu interesujące, jak rysować szkice razem, zastanowić się nad szczegółami, kupić niezbędne elementy dekoracyjne! Cały proces przybliża cię do siebie i sprawi, że ci ludzie myślą podobnie. I to jest tak ważne, biorąc pod uwagę fakt, że Nowy Rok to rodzinne wakacje!
  • I wreszcie, jeśli pytanie o to, jak stroje Nowego Roku są szyte własnymi rękami dla dzieci, aby podejść kreatywnie, można uzyskać po prostu elegancki wynik przy minimalnych kosztach. W końcu można kupić niektóre szczegóły stroju, na przykład koronę lub maskę. Istota tego nie zmieni się, ponieważ większość kostiumów będzie nadal przez Ciebie!

Co możesz zaoferować?

Powiedzmy, że zdecydowałeś się zapisać się na mistrza szycia. Pozostało minimum: wybierz, które stroje Karnawał New Year dla dzieci z własnymi rękami, które musisz zrobić. Oczywiście tutaj trzeba przede wszystkim polegać na opinii i pragnieniach dziecka. Jeśli to przeszkadza, weź udział w akcji ratowniczej. Czy uprawia się córkę starszego przedszkola lub młodszego gimnazjum (kiedy odbywają się odpowiednie imprezy z dziećmi!)? Wspaniałe! Śnieżne dziewczyny, płatki śniegu, królowa śniegu i królowa nocy, księżniczka, Vasilisa, Malwina, śnieżna biała, czerwona kapelusze i inne mieszkanki rosyjskich folklorystycznych baśni i bajek pomogą Ci podziwiać przykłady. A większość niezbędnych – eleganckich sukienek, butów, fartuchów, a także akcesoriów – szpilki do włosów, kapeluszy i tym podobnych należy znaleźć w szafie każdej dziewczyny. Szyjesz kilka ozdób w postaci koralików, choinki, wielobarwnego błyszczącego konfetti, sprawi, że Twoje włosy będą piękne – a twoja młoda dama jest gotowa świecić piłką noworoczną! Ale masz syna? Świetnie! Niedźwiedź, wilk, zająca, pirat, klaun, dobry czarnoksiężnik, muszkieter, żołnierz, pilot, bohater – każdy obraz może być przedstawiony w garniturze, znowu polegając na już istniejących rzeczach i tylko dodając coś jako akcesoria. I niech Twoje dziecko otrzyma dużo zabawy i komplementów podczas wakacji!