584 Shares 6795 views

Kpiący – ptak utalentowany

Northern Mockingbird – unikalny ptak. Otrzymał swoją nazwę ze względu na zdolność do naśladowania głosy wszystkich zwierząt, ptaków, a nawet ludzi.

Jeden rolnik powiedział jak przedrzeźniacz prawie przywołuje na myśl jego zwierzęta. Ptak zbudować gniazdo w gąszczu Loach jest dosłownie obok wejścia do domu. Inteligentne Ptah bardzo szybko nauczył się gdakanie z kurczaka i łatwo naśladować pisk utraconego kurczaka, co spowodowało głośne podniecenia kurę. Po chwili ptak presmeshnik opanował i inny dźwięk: gwizdek. Zatem gwizdek zwykle rolnik nazwał psa na spacer poza gospodarstwem. Słysząc wołanie właściciela, pies radośnie rzucili się szukać właściciela, który w tym czasie, a dom nie było. Więcej – więcej. Podszedłem marca, a Northern Mockingbird (ptak wydaje się mieć poczucie humoru) zaczął grać dźwięki miłości i tęsknoty kota. Na wezwanie Clarion echem wszystkie lokalne koty, ale nie mogli zrozumieć, gdzie ich nazywa kochający pani, a gdzie ukrywała.

Kpiący – ptak utalentowany

Naukowcy uważają, że przedrzeźniacz – z Songbird w świecie. Własnych, nepodrazhatelnoe śpiewa ona jest bardzo ładny: rytmiczne uderzenia z maksymalnie 6 kolorach, można wlać przez godzinę. Drozda śpiewa tak różnorodna, że często mylone śpiewu chór głosów. Tylko specjaliści mogą szybko zrozumieć, że jedynym drozda śpiewa.

Ptak przedrzeźniacz, których zdjęcia są wymienione w tym artykule, i naśladuje lepsze niż wiele jej odpowiedników. Po obserwatorzy słyszał przez dziesięć minut Mockingbird reprodukowane śpiew ptaków 32. W sumie, repertuar „średnie” Mockingbird około 200 utworów. To ciekawe, że przedrzeźniacze dobrze żyć w niewoli, a ich „repertuar” jest jeszcze bardziej rozbudowana. Znane osoby, które mogą grunt, grunt, a nawet naśladować odgłos suszarki do włosów i obsługi miksera.

Kto jest przedrzeźniacz?

Ptak należący do rodziny wróblowych. Ciekawostka: leci małe łuki i fałdy podczas ogona otwarte dokładnie tak, jak to się robi gajówki lotu. I na ziemi wyskakuje dokładnie jak pleśniawki. Okazuje się, że nawet ruch Mockingbird kopiowania innych ptaków. Mockingbird przyjazny i agresywny w tym samym czasie. Te ptaki passerines może rozstrzygać w pobliżu domów i gospodarstw na piaszczystych polanach w krzakach między polami. Czasami ptak zamieszkał w lesie. Mockingbird staje się agresywny z pojawieniem się piskląt. W tej chwili atakuje każdego (nawet ludzie), który stara się zbliżyć do niego zbudowany z odpadków i opuszcza gniazdo, pokryte miękką ściereczką wewnątrz (tam, gdzie on je znajdzie?). Te małe szaro-brązowy ptak o białym brzuchu i prawie czarne, zakrzywione dziobem w dół bardzo niebezpieczne w czasie ataku, choć nie rosną ponad 25 centymetrów.

Skąd przedrzeźniacz?

Przedrzeźniacze – Amerykanie z urodzenia, są one rozprzestrzeniać się z Kanady do Meksyku i na Karaibach, ale większych ptaków , takich jak obszar pomiędzy Florydzie iw Teksasie. Państwa te, wraz z Missisipi i Arkansas, wierz przedrzeźniacze swój skarb narodowy. Są one przeznaczone, nawet kołysanki. Przedrzeźniacze rodzina ma około tuzina „krewnych”: burospinny, tropikalny, Bahamska, Patagonii, etc. Najbardziej „utalentowani” te – Northern Mockingbird, o których mowa w niniejszym artykule.