432 Shares 3919 views

Jak narysować garbaty Konie etapy ołówek

Garbaty Horse – jest głównym bohaterem bajki. Pomimo swojego wyglądu, zwierzę ma dobre serce i piękną duszę, dlaczego wszystkie jego czyny zasługują na szacunek. On pomaga swojemu panu, służyć mu wiernie. Podczas tego Iwana Fool kocha konia, bez niej, nigdy nie udaje się w podróż. Skate na przykład pokazuje, że potrzeba, aby pomóc innym, jeśli ktoś potrzebuje.

Wiele osób zastanawia się, jak narysować konia garbaty, który stał się jednym z ulubionych bohaterów z bajek rosyjskich pisarzy.

Jakie materiały są potrzebne?

Garbaty Jazda wygląda bardziej jak osioł niż koń. Po tym wszystkim, autor przedstawiał swój brzydki wygląd, z kilku garbów. Jeśli jesteś zainteresowany, jak narysować konia garbaty, trzeba najpierw kupić wszystkie materiały potrzebne do tego celu.

 • Ołówka o średniej twardości.
 • Papier. Lepiej wziąć gęste arkusze do figury wyglądały piękniej. Choć po raz pierwszy można wyciągnąć na normalnym arkuszu notebooka.
 • Gumka.

W jakiej pozycji wyciągnąć garbaty konia?

Większość ludzi, którzy są zainteresowani jak rysować ołówkiem garbaty konia, nie wiem w jakiej pozycji on był przedstawiany. Po tym wszystkim, aby to zrobić, aby przenieść wszystkie cechy jego wyglądu. Dlatego też, jeśli umieścić go na tylnych łapach, to nie będzie widoczny garb, który jest charakterystyczny dla tego zwierzęcia. W ogóle, to najlepiej wziąć książkę z opowieści, które powinno być szkice i spróbować przenieść je na papier. Po gdy nabete rękę i zrozumieć, jak szybko i łatwo narysować konia garbaty, możliwe będzie przedstawiać go w jego wyobraźni. Można czytać historię i przedstawić głównego bohatera w różnych obrazów, a następnie przenieść te wzory w obrazie.

Stopniowo charakter rysunek

Jeśli nie wiesz, jak narysować konia garbaty, to proces ten jest dość prosta. Nie będzie 10 etapów:

 1. Trzeba rysować linie, okręgi, które pomogą przedstawiają przyszłego konia. Na górze strony należy zrobić małe kółko – będzie to głowa, a dolny – duże owalne – to tors. Ponadto, cienkie linie są niezbędne do identyfikacji końskiej szyi i nóg.
 2. Teraz można rozpocząć rysowanie kaganiec zwierzę. plastry przednie powinny wypukłą część pyska, który składa się również z dwóch części. Górną część można zidentyfikować dziurkę, a dolny – linię usta i podbródek.
 3. Oczy konie trzeba zrobić duże i wyraziste. Można również zwrócić uczeń, rzęsy i brwi.
 4. Teraz powinniśmy rozpocząć rysowanie bujna grzywa gorbunka. Grzywką powinny mieścić się na czole. Zewnętrznie przypomina grzywę włosów, więc konieczne jest, aby wyciągnąć gwałtowny shtrishkami.
 5. Na tym etapie konieczne jest, aby przedstawiać konie uszy. Aby pokazać, że garbaty mały koń spokojny i skromny, to lepiej to zrobić w formie płatków kwiatowych: lekko wygięte do tyłu.
 6. Kolejnym etapem, jak narysować konia garbaty, jest wykonywanie jego tors. Musimy pokazać cechy brzucha, szyi i grzbiecie zwierzęcia.
 7. Nie należy zapominać, że nasz bohater ma dwa garby na plecach. Pomiędzy nimi powinna przedstawiać piękne siodło.
 8. Wyciągnąć nogi bohatera. Muszą być dość cienkie, zgięte w stawach, na końcu – kopyta.
 9. Teraz konieczne jest wyznaczenie piękny puszysty ogon u koni. Powinien dotrzeć do ziemi.
 10. Pozostaje tylko udekorować gorbunka. on szary, jasnobrązowy grzywa i siodło można wykonać jasne.

Jak narysować konia z Iwan garbaty?

Ponadto, wielu zastanawia się jak rysować etapy garbaty konia. Proces ten zazwyczaj nie trwa długo. Zdarza się wszystko, co następuje:

 • Pierwszym etapem jest opracowanie linii poziomej wzdłuż środka papieru. Małe kółka trzeba wskazać, gdzie znaki są przedstawiane.
 • W jednym z okręgów powinny przedstawiać ciało Ivan, drugi – garbaty Konia. Konieczne jest, aby przestrzegać proporcji, ponieważ właściciel musi być trochę więcej niż jego konia.
 • Teraz trzeba określić zarówno obraz. Aby to zrobić, trzeba wyciąć wokół ciał bohaterów, ozdobić ubranie Ivan haft szczegółowości osoby. Można też dodać trochę zieleni w tle.
 • Gumki, aby usunąć wszystkie dodatkowe części i linie pomocnicze.

Teraz, gdy wiesz, jak narysować konia garbaty. Opowieść z tym bohaterem w roli głównej jak większość dzisiejszych dzieci. Więc jeśli mama lub tata będzie mógł narysować swoją ulubioną postać, wtedy na pewno będzie zachwycony.