691 Shares 3739 views

Koreańska Motorina Shinko

Firma Shinko Rubber Industrial podjęła pierwsze kroki w połowie ubiegłego wieku, zajmując się produkcją i sprzedażą opon rowerowych. Po trzech dekadach firma posiada licencję, która umożliwia produkcję produktów pod logo Yokohamy. Tak więc, w Kyang-Nam była fabryka, do której dziś wyjechała motorina Shinko.

Szybki postęp

W ciągu długich lat istnienia firma nabyła własne laboratorium, którego kadra naukowa zajmuje się rozwojem i wdrażaniem nowych technologii.

W 1980 r. Przedsiębiorstwo zostało zmodernizowane, a zdolności produkcyjne wzrosły, co pozwoliło na produkcję do 2,2 mln produktów miesięcznie. Osiem lat później liczba ta osiągnęła już 4,4 mln.

Najlepsze modele

W tej chwili "Shinko" reprezentuje opony motocyklowe w szerokim zakresie, a także produkuje opony do skuterów. Wśród najsłynniejszych władców Shinko Motorsina są legendarne Złote Opony, które zostały zaprojektowane specjalnie na mistrzostwa Włoch.

Wykonany w amerykańskim stylu, SR777 otrzymał wysokie oceny od specjalistów i stał się godnym zamiennikiem opon OEM. Mają czarny kolor z białą stroną. Wzór i głębokość bieżnika są identyczne w przypadku gumy zamontowanej na przednich i tylnych kołach.

Jeśli nie masz doświadczenia z rowerem z dużą prędkością i wolisz mierzoną przejażdżkę, wykonasz model E705 Trail Master. Pokazuje niesamowite rezultaty na drogach o twardej nawierzchni, na suchym i mokrym asfalcie, a także na nieutwardzonych działkach brudu. Ponadto, po zakupie motocykla Shinko, otrzymasz produkt wysokiej jakości za stosunkowo niewielkie pieniądze, a gumowa zasada zaskoczy Cię milej. Jest to stosunek ceny do jakości, który czyni Shinko liderem sprzedaży.

Modele 230 TOUR MASTER, SR733, 740, 741, 279 SUPER CLASSIC, a także 009 RAVEN zdobyły serca właścicieli chopperów. Zostały one specjalnie opracowane z uwzględnieniem charakterystycznych cech tylnych kół sportowych rowerów wyścigowych, co zapewnia maksymalny komfort kierowcy i pasażera, a także poprawia obsługę. Otrzymali symetryczny wzór bieżnika w kształcie litery V. Najbardziej udany wśród gamy stali sportowo-rejsowej 006 PODIUM i 003 STEALTH.

Dla fanów cross-konkursów i na świeżym powietrzu, Shinko 525 Soft-int został opracowany. Pokazuje doskonałe wyniki podczas jazdy off-road, o unikatowy protector, zdolny do samooczyszczania się z brudu. Opony te mogą pochwalić się wysokim poziomem ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Koreańska jakość

Opinie o motosine Shinko pozytywne. Ma to logiczne wyjaśnienie. Wielu kierowców i zawodowych zawodników wybierają tę opcję. W końcu Shinko Motorsina ma wysoki poziom przyczepności na drodze. To bardzo wpływa na bezpieczeństwo motocyklisty, pasażera i innych uczestników ruchu. Aby dokonać właściwego wyboru, należy zwrócić uwagę nie tylko na wielkość, ale również na ochraniacz, biorąc pod uwagę wszystkie cechy terenu, w którym będzie używany motocykl.

Jakość produktów noszących znak "Shinko" jest zawsze na wierzchu. Dzieje się tak dlatego, że opony są produkowane przy użyciu technologii, którą wykorzystuje firma Yokohama Corporation, która jest liderem na świecie i posiada fabryki na trzech kontynentach. Podczas produkcji wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt. Właściwa polityka marketingowa pozwala utrzymać przystępną cenę, która jest znacznie niższa niż w przypadku głównych konkurentów. Kupuj motozynę Shinko w Moskwie w każdym sklepie motocyklowym.

Plany na przyszłość

Korea Południowa nie zamierza spowolnić i zamierza zwiększyć przepustowość. To daje motocyklistom pewność, że w niedalekiej przyszłości można spodziewać się innego know-how, dzięki czemu kompozycja opony marki "Shinko" będzie bardziej jakościowa i znacznie poprawiła jego charakterystykę na drodze.