372 Shares 5877 views

Skok wysokiego napięcia do Moskwy: krótki opis, cechy

Moskwa – jest kochany przez wszystkich rosyjskiej stolicy. Można mówić godzinami o tym, jak wiele otwartych przestrzeni znajdują się różnorodne atrakcje: świątynie, zabytki, Plac Czerwony i wiele innych. Tutaj istnieje wiele centrów rozrywki dla dorosłych, dzieci i starszej generacji. Nawet każda ulica ma swoją historię, która ma szczególne znaczenie dla tych, którzy mieszkają w domach, znajduje się na nim, mieszkańców stolicy i turystów. Z ich dużą liczbą jest dostarczenie podróży wysokiego napięcia.

Krótka informacja o tym miejscu

Skok wysokiego napięcia jest jednym z najbardziej korzystnej lokalizacji – w północnej części Moskwy. Ta nazwa otrzymał w 1967 roku. To miejsce zawsze był znany z obecnością niebezpiecznych linii energetycznych wysokiego napięcia. Ten czynnik, a przyczyniły się do takiej nazwy.

Obecnie prawie cała przestrzeń od ulicy zajmują wysokie budynki nowego planu. Prawie wszystkie z nich zostały zbudowane przez „SU-155”. Obywatele kolonizacja rozpoczęła się stosunkowo niedawno, około 2005. Większość powierzchni nadano hipotecznych, sieroty i matek wielodzietnych.

Do tej pory w każdym domu można znaleźć około 10 wolnych mieszkań, czekają na swoich właścicieli.

skandal

Ostatni dom został zbudowany około pięć lat temu. To było w połowie 2012 roku doszło do skandalu, którego centrum był tylko podróż wysokiego napięcia. Moskwa była pełna oburzonych ludzi, którzy odebrali rajdy i starał się uzyskać sprawiedliwość od rządu. Główny problem polegał na tym, że obudowa w rejonie Moskwy w nowych budynkach kosztować dość drogie. Kupujący, którzy mają szczęście być pierwszym najemcom chciał przenieść się do komfortowych warunkach. Jednak ich pragnienie nie zostało spełnione, a wszystkie miały istnieć w „wiejskiej”. Pierwszą rzeczą, która wywołała burzę emocji – jest brak wody. Musieliśmy go kupić w sklepach, do noszenia z sąsiednich obszarów lub bronić długich kolejek pod ręką, aby zapewnić normalne potrzeby gospodarstwa domowego.

Kiedy ten problem został rozwiązany, poza kolejnością kanalizacyjnej. W piwnicy było powodzi, ze względu na to, co wydawało pleśń, wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Zwłaszcza z tego cierpienia ludzi, którzy mieszkają na pierwszym piętrze.

Organizacje zlokalizowane na terytorium

Jest dostarczenie liczbę organizacji, lokalizacji, która – przesuw wysokiego napięcia. Indeks wszyscy tak samo – 127566, ale adresy są nieco inne.

W domu pod numerem 1 – jest to prawdziwy odbiorcza dla okolicznych mieszkańców. Ma ona kilka budynków, w których ludzie mogą przyjść, aby uzyskać pomoc. Struktura jest 36 „Elektrosetstroyproekt” jest przeprowadzane prace remontowe na linii przesyłowej. Jeszcze kilka budynków, a mianowicie 30, 26 i 24 są również przeznaczone do sterowania pracą systemów elektrycznych. W pobliżu tych budynków znajduje przychodni przemysłowej „Relax”.

W domu pod numerem 13 znajduje się centrum handlowe „Vympel”, który jest tak lubiący mieszkańców.

11. Dom jest również usługa, która wykonuje prace renowacyjne sieci.

Ponadto, niektóre sklepy znajdują tu szpital, mały hotel.

Jak dostać się do tego miejsca?

Ci, którzy zdecydowali się pójść do tego miejsca po raz pierwszy na własnym transportem, koniecznie trzeba mapę. Moskwa jest bardzo duża, tak że droga nie będzie krótka. Geograficznie znajduje się w środku pomiędzy wysokim napięciu Mytishchi Khimki i obszar Dolgoprudny.

Jeśli podróż odbywa się w metrze, należy udać się do „Bibiriewo«lub»To jest satysfakcjonujące." Dalej jest siedzieć na autobus numer 278, 53, 282, 353, 618 lub 637 i wyjściem na odpowiednim przystanku.

Mieszkańcy obszaru

HV fragment ma długość około 1,5 km. Wewnątrz niej znajduje się ponad trzy tysiące osób. Mieszkańcy utworzyli bardzo różne opinie na temat tego miejsca. Zasadniczo, obszar ten przyciąga nowych mieszkańców stosunkowo niewielka cena za mieszkania. Powierzchnia w nowym budynku można kupić za 5 milionów rubli. Jest to dość dobra cena za rejonie Moskwy.

Należy również pamiętać, że wysoka taryfa – to spokojna i cicha okolica, gdzie można uciec od miasta i zatłoczone. Z tym wszystkim jest to wygodne. Metro transportu przebiega na tyle często, że nie będzie miał trudności z tym. Jeszcze inną zaletą – jest obecność dużej liczby przedsiębiorstw w tak małej przestrzeni, każdy mieszkaniec będzie mógł znaleźć pracę w odległości spaceru od jego domu.

Spełnia i negatywne poglądy na temat tego miejsca. Wiele osób nie lubi niską jakość usług wysokich budynków, a trzeba płacić sporo za media. Wadą jest uważany i słaby rozwój infrastruktury, co znacznie ogranicza życie ludzi. Kierunki Administracja bierze pod uwagę wszystkie wady i dokładamy wszelkich starań, aby skorygować je tak szybko jak to możliwe.