691 Shares 8458 views

Pokrycie w paszporcie własnymi rękami. Scrapbooking: okładka paszportu

Dla każdej osoby, paszport to główny dokument potwierdzający jego tożsamość. Aby to rzecz zawsze wyglądał schludny, powinno być wykonane w pokrywie. Dziś jest to możliwe, aby uzyskać pokrycie zakładzie produkcji papieru. Ale jeśli jesteś osobą kreatywną, jeśli chcesz, aby Twój paszport wyglądał nie tylko zadbane, ale także oryginalne, oferują „ubrać” w swoim ręcznie pokrywą. Nowocześni mistrzowie wymyślone i przetestowane wiele sposobów, aby takie produkty. Niektóre z nich omówimy w tym artykule. Twoja uwaga została przedstawiona kursy mistrzowskie, po których będzie można dowiedzieć się, jak zrobić okładkę na paszport z filcu, jak również w technikach scrapbooking i decoupage. Uczenie informacji.

Dokonywanie miejsce w przypadku dokumentu z tkaniny filcowej. Wytwarzanie materiałów

Od tego rodzaju tekstyliów są miękkie i przyjemne w dotyku produktu. W niniejszym dokumencie, to tkanina jest bardzo elastyczna. Aby wykonać ręcznie na okładce z filcu paszportu zajmie nie więcej niż dwie godziny. Dla procesu twórczego, aby przygotować informacje:

 • Filc o różnych kolorach;
 • papier;
 • nożyczki;
 • ołówek;
 • kolorowe nici do haftu;
 • linia.

Instrukcje dotyczące produkcji pokrywą

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się, jak zrobić okładkę na paszport własnymi rękami z filcu, uczyć się z poniższym opisem. Zmierz arkusz w stanie rozłożonym. Na stole, rozłożone arkusz z filcu koloru, w którym chcesz przeprowadzić sprawę. To dostarczy TAGI równą szerokość i długość i paszporty, a na każdym boku 0,5 cm, dla dodatku szew. Przeciąć przedmiot.

Następnie, z tej samej tkance (jak również możliwe, materiału innego koloru), należy części wewnętrznej stronie pokrywy. Jego długość powinna być równa długości struktury w głównej części i szerokości co najmniej 5-6 cm. Jeśli już zrobić, arkusze paszport zsuwała się z przypadku. Teraz stawiamy jeden wewnątrz elementu, aby głównym i połączyć je obmetochnym szew wątek nici. Podobnie czynimy, i innych produktów ubocznych. Jeśli trzeba, to szew może być wykonane wszystkie krawędzie rzemiosła, będzie wyglądać pięknie i interesująco. Podstawą takiego podmiotu jako pokrycie paszport, wykonany własnymi rękami. Pierwsze dekoracji.

„Highlight” tego produktu będzie piękny aplikacja na przodzie. Aby go wykonać, przedstawia szkic żądanego rysunku ciebie. Następnie wyciąć szablon i przeniesiony do filcu. Wykonywania przedmiotu obrabianego do stosowania. Przyszyć je do przodu gwint pokrywy do haftu. To wszystko, „odzież” dla dokumentu głównego jest wykonana. Jeśli chodzi o aplikacje, mogą być bardzo zróżnicowane. Inspiracji są podane w tym artykule zdjęcie podobnych produktów.

Making obejmuje w technice scrapbooking. Co trzeba mieć do tego rodzaju twórczości?

Nie tylko oryginalny, ale również bardzo modne teraz mieć rzeczy ręcznie, wykonane dokładnie ta technika. Nie jest wyjątkiem, a okładka paszportu. Scrapbooking – technika, w której teraz nauczyć się pracować. Gotowanie dla materiałów wymienionych w wykazie:

 • przezroczysta osłona do produkcji fabrycznej paszport;
 • specjalny papier do scrapbookingu dwa rodzaje;
 • nożyczki;
 • PVA kleju;
 • ołówek;
 • linia;
 • dekoracyjny dziurkowania;
 • Dwustronna taśma;
 • Płaskie sztuczne kwiaty;
 • taśmy;
 • druk słowo „paszport”.

Jak jest okładka paszportu (scrapbooking): Instrukcje

Z kawałka papieru cięcia kształt prostokątny odpowiadający wielkości przezroczystej buta. Krawędzie pustych rund. Skrapbumagi innego koloru prostokątnego wycięcia szczegółowo. Jego wielkość powinna być około dwa razy więcej niż „paszportu” nadrukiem. Krawędzie puste stempla ozdobnym uchwytem. Przyklej go w środku kawałek papieru z napisem. Na przedniej stronie głównej części artykułu przykleić dekoracyjne elementy projektu od nazwy dokumentu.

W prawym dolnym rogu (lub w dowolnej lokalizacji) dołączyć płaskie kwiaty. Korzystanie z dwustronnej taśmy przymocować papier okładki do przezroczystego plastiku. Wstawić wewnątrz dokumentu. Wszystko włamać gotowe zadziwić wszystkich swoim pięknem i wyjątkowością.

Making pokrywa się o paszport w stylu decoupage. Etap przygotowawczy

Mówiąc o kierunku w robótek, jako produkcji powłok o paszport, nie pamiętam dokładnie technologię rejestracji produktu. Dziś jest jednym z najbardziej popularnych i trendy. Jeśli chcesz opanować tego rzemiosła, zapraszamy do najbliższego warsztatu. Ale najpierw musimy przygotować wszystko, co niezbędne do pracy, a mianowicie:

 • Pokrywa z tworzywa sztucznego do paszportu;
 • serwetki decoupage do pożądanego wzoru;
 • ścierny (nulevka);
 • aceton;
 • farba akrylowa w kolorze białym;
 • szczotki;
 • lakier akrylowy.

Dokumenty opis procesu produkcyjnego osłona w technice decoupage

Aby podjąć pracę z ufnością, że okładka paszportu, wykonany własnymi rękami, będziemy nie tylko piękne i wspaniałe. Pierwsze twórcze.

Plastikowa pokrywa powierzchnię czyścimy lekko papierem ściernym, tak że staje się szorstka. Następnie wytrzyj go acetonem, czyli odtłuszczone. Kolejny krok – jest zastosowanie białej akrylowej farby. Farba na całej powierzchni produktu i pozostawić do wyschnięcia. Następnie nałożyć kolejną warstwę farby. Staramy się rozprowadzić go równomiernie. Kiedy pokrywa paszportu, z rękami przygotowany do decoupage, będzie całkowicie suchy, wtedy można zacząć go udekorować. Z serwetką cięcia obrabianego przedmiotu o tej samej wielkości, co sam pokrywą. Lakier akrylowy płaszcz ze składaną pokrywą a 2 cm od każdej strony. Dajemy materiałowi nieco sucha. Jest stosowana do owczarni dokładnie w środkowym fragmencie tkaniny i żelaznymi palcami w różnych kierunkach. Następny rozmaz lakier nadal 2 cm po obu stronach i tkanki kleju. W ten sposób możemy zrozumieć pokrywę do końca. Dobry wyprostuj papier, prowadzenia jej z powietrza. Jest to bardzo ważne, po nałożeniu lakieru dać trochę wyschnąć, inaczej będzie znacznie zwilżyć szmatkę, a to może raskisnut i skomkivatsya zmarszczek.

Gdy cała powierzchnia wyrobu jest w ramie, że płaszcz na wierzchu warstwy lakieru. Zastrzegamy pokrycia do wyschnięcia. Jeśli krawędzie serwetki poszły poza pokrywą, my je szlifować. Koniec twarze rzemiosła przyciemnione farba akrylowa, odebrać sygnał z chusteczek. Wreszcie Osłona dodatkową warstwę lakieru. Produkt jest gotowy „Okładka na paszport w klasie mistrzowskiej technice decoupage” nad. Ciesz się swoją kreatywność!