840 Shares 7492 views

Zawód plusy: kto co robi

Przedmiotem naszych zawodowców badawczych – kto jest i co robi? Na podstawie niektórych badań na ulicy, ludzie mają niewielkie pojęcie niż w rzeczywistości jest zajęty. A jeśli starsze pokolenie, dla którego wiele nowoczesnych koncepcje pozostają nowością, ludzie IT mogą łatwo pomylić ze szczęką Vivisektor lub innych zawodów, ignorancja młodego pokolenia i jego niewiedza jest oszałamiająca.

pochodzenie

Więc skąd nazwa zawodu, a to Aichi, lub raczej? IT jest technologia informacyjna. Oznacza to, że metody, proces przekazywania, zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie informacji. Jeśli mówimy o zaletach, podstawowa koncepcja jest zawężony. Wszystkie powyższe procesy są realizowane przy pomocy komputera – komputerów elektronicznych, lub po prostu komputerów osobistych. Zatem plusy – człowiek związany i zaangażowany w technologii informacyjnej. Jednak w większości przypadków ludzie Nazywa programistów, administratorów systemu, w ogóle, wszystkich tych, którzy w jakiś sposób wie, jak radzić sobie z komputerami lepszych niż przeciętnego użytkownika.

typowy obraz

Z punktu widzenia zwykłego człowieka zawodowców – kto to? Jak w każdym zawodzie istnieje ugruntowane wizerunek specjalisty IT. Jak to jest śmieszne, ale istnieje kilka integralnymi składnikami specjalisty – broda, sweter, okulary. To jest często przedstawiane jako zło humped „botanika”. Dajmy cytat z jednego z forów. „To jest tak cienka, jasnozielona człowiek z długimi włosami i kolczyk w uchu, którego imię, gdy komputer lub drukarkę lub skaner, i tak dalej. N. śmieci. No, czasami, czy żarówka jest przepalona, i należy go wymienić.” Jak widać, specjalista IT w firmie są gotowe do użycia, aby rozwiązać wszelkie problemy techniczne, które mogą nawet nie być związane z jego obowiązków służbowych.

rzeczywistość

Więc co robi plusy? Kim jest ten niewidzialny człowiek? Jak już wspomniano, w zależności od ich zainteresowania, zawód lub po prostu życiowe okoliczności zawodowców zaangażowany we wszystko, co jest związane z komputerami osobistymi. Na początkowym etapie pracuje jako Gofer w swoich starszych kolegów, wykonując małych zadań, takich jak tworzenie komputerów osobistych, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Wtedy może on rozwijać i stać się administrator systemu odpowiedzialny za sieci komputerowej w przedsiębiorstwie jako całości. Jest to również programista w różnych językach komputerowych. Inną opcją jest specjalista IT – osoby pracujące bezpośrednio ze sprzętem, czyli gromadzenie i dostosować komputery.

Co mogę powiedzieć o pieniądze, które dostaje plusy? Zarobki na początkowych pozycjach, delikatnie mówiąc, skromny, a większość prac. Jednakże wyższe plusy wspinaczka korporacyjnej drabinie, tym wyższe wynagrodzenie i mniej musi pracować, bo zaczynają słuchać więcej pracowników niższego szczebla. Dobry specjalista jest w stanie wykonywać swoją pracę początkowo tak, że przez bardzo długi czas nie wymagają jego interwencji. Pensje wahają się od 10 do 70 tysięcy rubli, w zależności od położenia i miasta zamieszkania.

Między innymi, ludzie się nazywa ludzi, którzy tworzą i utrzymują działanie bazy danych lub kontroli nad systemami kontroli dostępu. W tej dziedzinie, wzrost drabinie kariery będzie trudne, ale nagroda jest tego warta. Eksperci od bezpieczeństwa informacji na wysokich stanowiskach otrzymują wynagrodzenie w wysokości do 100 tysięcy rubli.

święto

Teraz znając wady – kto co robi, to z pewnością warto wspomnieć, że mają profesjonalną wakacje. Od plusy – jest to bardzo szerokie pojęcie, święta mają kilka.

  • 14 lutego – dzień programista, dzień zakochanych.
  • 256-te dzień roku według tradycji – dzień programista.

Dzień specjalista IT może być przypisany do żadnej z tych dat … I to jest możliwe i do obu.