727 Shares 1762 views

Sauna do twarzy: oczyszczanie i nawilżanie

Pary pozytywny wpływ na stan skóry. Wiele osób wie, że gorąca para ma działanie czyszczące, pobudza cały układ naczyniowy, co znacznie poprawia krążenie krwi i pocenie się. Skóra jest elastyczna, uwalnia się od organicznych zanieczyszczeń i martwych komórek. Wszystkie warstwy są optymalne odżywianie i nawadnianie. Dlatego, sauna parowa do twarzy jest tak ważna. Przy regularnym przebiegu tej procedury, skóra staje się świeży i zdrowy wygląd. Ponadto, odmładza. Maksymalny efekt można uzyskać przez połączenie gorącej pary ziół i właściwości lecznicze.

Jeśli masz zamiar udać się do takiego postępowania w jednym z salonów, pierwszy powinien wysłuchać klientów. Można to zrobić za pośrednictwem Internetu. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki „typ sauny zwrotnego twarzy” żądania. Po rozważeniu wszystkich „za” i „przeciw”, będzie można dokładnie określić.

Jednak taki zabieg kosmetyczny jak sauna twarzy można zrobić w domu. To nie jest wielka sprawa. Poza tym, to nie zajmie dużo czasu. Przy wyborze zioła należy wziąć pod uwagę typ skóry. Właściciele zaleca się używanie suchej koper, nagietek, balsam Leczniczych, lawendy i rumianku. Te panie, które mają tłustą skórę na twarzy, garnitur zarzuty pieprzowej, rumianku, szałwi, brzozy i wapna kwiat. Niektóre rośliny mają działanie przeciwzapalne. Mogą być stosowane do każdego rodzaju skóry.

Sauna twarzy wiąże się szkolenia wstępnego wdrażania. Najpierw trzeba dokładnie umyć wodą z kranu, zmyć cały makijaż osadzonej poprzednio. Jeśli skóra jest zbyt suche lub wrażliwe, przed rozpoczęciem procedury pary powinny stosować krem odżywczy na powierzchni twarzy i szyi. Sauny do twarzy należy nie częściej niż raz na dwa tygodnie (w normalnej i tłustej cery). Jeśli chodzi o czas trwania postępowania, tutaj też wszystko zależy od rodzaju skóry. W normalnej parze zajmuje mniej niż 5 minut. I z pogrubioną czcionką twarz pary powinny się przez 8-10 minut.

Jest to najlepiej skonsultować się w tych kwestiach na lekarza-kosmetologa. Specjalista zbada skórę, a następnie powiedzieć, jak często należy korzystać z sauny do twarzy.

Po zabiegu należy umyć ciepłą wodą i osuszyć ręcznikiem wytrzeć twarz, wykonane z płótna lub tkaniny frotte. Sauna do twarzy jest szczególnie przydatna dla tych kobiet, które codziennie stosować makijaż. jest to wymagane, i tych, którzy mają do czynienia z dużo zaskórników (zaskórników).

Temperatura łaźni parowej należy zwiększać stopniowo, zaczynając od 22, a kończąc na 45 stopni. W żadnym wypadku nie może być zanurzona bezpośrednio w obliczu gorącej pary. Kosmetyczek doradzić rozgrzej go ciepło pary wodnej. Taki środek nie uniemożliwia gwałtowny wpływ wysokiej temperatury na naczyniach włosowatych. Kobiety z chorobami serca, astma, nadciśnienie i rozszerzonych naczyń krwionośnych z prowadzenia łaźnię parową najlepiej opuszczony.