219 Shares 7918 views

Śmieszne lalki rajstopy

Homemade miękkie zabawki – ulubiony produkt z mistrzów ręczna. A jeśli jeszcze kilka lat temu najbardziej popularne były artefakty ze wzorów ubrań, dzisiaj Tkacz znalezienie nowych materiałów do produkcji zabawek. Użyj wszystkich: pompony, juta, a czasami nawet rajstop. Dotykanie dzieci, różowo KLG, śmieszne gnomy i anioły – lalki rajstopy są bardzo zróżnicowane.


Jak uszyć lalkę rajstop

W sercu takich lalek jest zwykle szkieletowym lub butelek z polietylenu. Aby wytworzyć taką zabawkę, przede wszystkim chcesz wybrać rajstopy. Jeśli są zbyt cienkie, można go złożyć na pół. Po pierwsze lalki wykonane z dzianiny lepiej. Ten materiał jest trudny bałagan podczas pracy. Chociaż szczególnie interesujący, ponieważ życia, patrzeć lalkę z rajstopy nylonowe. Używany do farszu dopełnienia poliestru, zgodnie z wymaganiami:

  • jeden skok gwintu rajstopy;
  • Gwint do włosia;
  • szmaty tkanin odzieżowych;
  • kordonek dla oczu i usta lalki;
  • igieł do szycia;
  • szpilki;
  • grube „gypsy” igły;
  • szkieletowym.

Wzór jest na podstawie wielkości głowy. W celu dokonania bardziej realistyczny model rozmiar następujące proporcje muszą być przestrzegane. Długość głowy jest równa połowie długości ramion i długość tułowia równych ramionach. W ten sposób możemy sprawić, Waldorf Dolls rajstop – pierwsze lalki edukacyjne, specjalnie zaprojektowany dla dzieci w wieku przedszkolnym do harmonijnego rozwoju naturalnego.

Z drugiej strony, mniejszy model, tym trudniej jest się szyć lalki ubrania i wykonywania drobniejszych szczegółów: palców u rąk i nóg, nosa i więcej.

Po wybraniu wszystkich niezbędnych materiałów, można zacząć tworzyć lalki z pończochy. Pierwszym z nich jest szef.

Aby to zrobić za pomocą syntepon kształcie tortu i osadzony w pre-cut „nogi” w rajstopy. Teraz rzuca małą kulkę syntepon i umieszczony w środku puste miejsce – będzie to nos, są również dodawane uszy. Następnie nici rajstopy sygnałów utworzonych inne cechy anatomiczne ucha lub nosa. Zamiast przeszycia oczy i usta można wyciągnąć z farbą akrylową lub kupić specjalną uwagę na miękkich zabawek w sklepach dla kreatywności. Niezależnie od tego, co się dzieje, mimikę, to zależy wyłącznie od charakteru lalki rajstop. Zdjęcie pokazuje, jak różne są te zabawki.

Obecnie produkowane szkielet. Jego forma jest całkowicie zależny od lalki. Niektóre proste modele z ramą nr. Następna ramka wyposażona jest przez syntetyczną wyściółką, a po rajstop i strój gotowy udać. Palce u rąk i nóg są wykonane, jak również nos i uszy. Ostateczny wygląd zabawki przymocowane do gwintu. Włosy rajstopy lalki szyte w zależności od wybranego modelu. W przypadku bardziej złożonych modeli każdego pasma włosów jest wszyta w kole, zaczynając od góry. Jeśli w czasie takiej ciężkiej pracy tam, można kupić nici z frędzlami i osłony głowy lalki. Można również użyć futra sztuczne, które jest klejone lub szyte.