761 Shares 7071 views

The Light 2 Hotel 3 * (Wietnam / Nha Trang) – zdjęcia, ceny i recenzje

Nha Trang było dawno został skierowany do plaży niż w stolicy Wietnamu. I ten tytuł jest on bardziej niż zasłużona. Po tym wszystkim, nie ma absolutnie każdy turysta będzie mógł znaleźć rozrywkę dla ich smaku. Więc ktoś Trang przyciąga wspaniały widok na morze i wspaniałe plaże, ktoś – obecność najbardziej interesujących zabytków, a ktoś przychodzi tu w poszukiwaniu nocnych i surfingu. To nie zawiedzie i infrastruktury hotelowej miasta. Jest on przedstawiony jako luksusowych hoteli, a instytucje łatwiejsze.

Tak więc, jeśli, jak również wiele innych turystów z całego świata, planują spędzić niezapomniane wakacje w Nha Trang i w tym samym wyglądzie czasu dla budżetu, ale wygodne miejsce zakwaterowania, a następnie spójrz w hotelu The Light 2 Hotel 3 * (Nha Trang). Mamy teraz przyjrzeć się bliżej was z tego hotelu, a my rozumiemy, że jakie są twoje wrażenia z naszych rodaków już kiedyś tutaj.

The Light 2 Hotel 3 * na mapie

Ten hotel posiada bardzo dobrą lokalizację. Tak, że znajduje się na ruchliwej ulicy z masą restauracji i sklepów, niemal w centrum miasta Nha Trang. Tak, że wszystkie obiekty turystycznej stolicy Wietnamu infrastruktury rekreacyjnej będą mieli co nazywa się ręka. Plaża jest goście hotelowi mogą chodzić tylko trzy minuty. W okolicy Nha Trang i ma lotniska. Dostęp do wszystkich hotelu można w 40 minut. Można to zrobić albo taksówką lub zamawiania Transfer hotelowy.

Opis i zdjęcia hotelu

The Light 2 Hotel 3 * to mały hotel (50 pokoi) z bardzo przyjemne i relaksujące otoczenie. Tutaj wszystkie naprawy więc czekają zaktualizowany i wyposażony we wszystkie niezbędne mieszkań niedawno przeprowadzonych. W hotelu znajduje się restauracja, bar, wypożyczalnia samochodów, biuro informacji turystycznej i pralnia. Ponadto, tutaj można korzystać z centrum biznesowego. Goście mają również dostęp do Internetu. W tym hotelu będą mogli cieszyć się w młodości, przybył w Wietnamie w poszukiwaniu hałaśliwym i gwałtownym rozrywki i ludzi rodzin z dziećmi, którzy wolą relaksować się na plaży, a podróż do atrakcji.

Zasady działalności hotelu

Podobnie jak wiele innych hotelach (jak Wietnamie i innych krajach), rozliczenia osób przebywających w świetle 2 Hotel 3 * odbywa się po dwóch godzinach dnia. W ostatnim dniu trzeba opuścić mieszkanie przed południem. Jednak w przypadku lot przypada na wieczór, a hotel ma wolne miejsca, jest prawdopodobne, aby przedłużyć pokój na kilka godzin, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Tutaj można płacić w kartach pieniężnych i tworzyw sztucznych.

informacje dodatkowe

Goście hotelu mogą przebywać ze swoimi dziećmi. W tym przypadku, jeśli umieszczenie dziecka w wieku dziewięciu lat w swoim mieszkaniu miejsc do spania, nic płacić dodatkowo za to nie musi. Można również poprosić o dodatkowe łóżko. Ta usługa jest w świetle 2 Hotel 3 * (Nha Trang (Nha Trang)) jest wypłacana. Należy pamiętać, że jego potrzeby instalowania dodatkowego łóżka proszeni są o poinformowanie hotelu z wyprzedzeniem i poczekać na potwierdzenie od niej. Jak dla gości ze zwierzętami, polityka Hotel nie pozwala na ich umieszczenie. Więc jeśli chcesz iść w Nha Trang w towarzystwie swojego zwierzaka, trzeba będzie znaleźć inny hotel kategorię „Pats domowych”.

pokoje

The Light 2 Hotel 3 * Hotel Fundusz Mieszkaniowy (Wietnam) przedstawił 50 apartamentów zlokalizowanych w budynku mieszkalnym z windą. Pokoje tutaj są następujące kategorie: standard, superior i deluxe. Należy zauważyć, że w większości standardowych pomieszczeniach bez okien. Balkony są również dostępne tylko w kategorii deluxe. Niezależnie od typu, wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z suszarką do włosów i różnych wanną i kosmetykami, zapasy są uzupełniane codziennie, telewizor (jest rosyjski kanał), klimatyzacja, telefon, lodówka. W całym hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Pokoje są sprzątane i ręczniki zmieniane są codziennie. Dwa razy w tygodniu pokojówki zmienić pościel. Ponadto, goście zawsze mają możliwość zamawiania usługi room service i concierge.

Koszty utrzymania

Ceny za pokoje w Light 2 Hotel 3 * (Nha Trang, Wietnam) można nazwać bardzo atrakcyjny z ufnością. Tak więc, na przykład, siedmiodniowy pobyt w tym hotelu w styczniu, będzie kosztować w sumie 236 euro za pokój dwuosobowy Standard, 261 euro za pokój superior i 305 euro za pokój deluxe. Powyższe ceny obejmują śniadanie w hotelowej restauracji.

The Light 2 Hotel 3 * (Nha Trang): Opinie rosyjskich turystów

Bo dzisiaj wiele osób planuje wyjazd za granicę, starając się w miarę możliwości do zapoznania się z opinią rodaków już mieszkaliśmy w jednym miejscu lub innym, oferujemy uogólnionego komentarze podróżników, którzy spędzili tegoroczne wakacje w tym hotelu. Wstępie, że większość turystów jak ten hotel. Nie żałuję pieniędzy wydanych, i twierdzą, że jest to dobre miejsce na pobyt w Nha Trang. Ale niech nas po więcej.

Komentarze podróżnych o hotelu

Jeśli chodzi o pokój hotelowy w świetle 2 Hotel 3 * (Nha Trang), a następnie, zgodnie z naszymi rodakami, są one zgodne z opisem. Tak doświadczeni podróżujący powinni zwrócić uwagę na fakt, że w większości standardowych pomieszczeniach bez okien. Nawiasem mówiąc, jest to cecha nie tylko hotel, ale także wiele innych hoteli w Wietnamie. W tym przypadku, pokoje są klimatyzowane i posiadają wentylatory, więc brak świeżego powietrza nie będzie. Jeśli chcesz, aby dostać pokój z oknem, pokój Book. W apartamentach znajduje się również balkon. Same pokoje są małe, ale bardzo czyste i przytulne. Tutaj jest wszystko, czego potrzeba: czajnik elektryczny, lodówka, suszarka do włosów. Ponadto, goście byli mile zaskoczeni faktem, że pokojówki stale aktualizowana codziennie w kąpieli dostaw łazienka i kosmetyki (brzytwy, gaziki, żele pod prysznic, szampony, szczoteczki do zębów i tak dalej. D.). Według nich, usługa ta jest rzadko spotykane, nawet w pięciogwiazdkowych hotelach, nie wspominając o trzygwiazdkowych. Sprzątanie pokoi i zmiana ręczników również codziennie. pościel zmieniana jest raz w tygodniu. Kolejna rada od tych, którzy odwiedzili ten hotel, przypisania można być zajęte w pomieszczeniu, znajduje się na wyższych piętrach. W tym przypadku nie będzie mieszkanie przyszedł hałasu z zakładów sąsiednich.

Komentarze naszych rodaków na temat położenia hotelu,

Podobało podróżnych i lokalizacja The Light 2 Hotel 3 * (Nha Trang). Recenzje naszych współobywateli są redukowane na fakt, że hotel położony jest niemal w samym centrum stolicy uzdrowiskowej Wietnamie. W związku z tym cała zabawa i cała infrastruktura miasta dla gości będzie pod ręką. Ponadto, w okolicy znajduje się wiele restauracji i barów, gdzie można bardzo smaczne i tanie co jeść, lub spędzić czas przy drinku. Jak również naszych rodaków i hotelu bliskość do plaży. Według nich, aby osiągnąć go można dosłownie za pięć minut w zwolnionym tempie. Stąd wygodna podróż do atrakcji i innych miast w Wietnamie. Przy okazji, polecam doświadczonymi podróżnikami używając szarych taksówek. Ceny mają najbardziej atrakcyjny. Ponadto, można wypożyczyć motocykl. Jednak zaleca się, aby przejść bardzo ostrożnie, ponieważ ruch w Wietnamie jest bardzo chaotyczna, a wielu kierowców po prostu zignorować zasady i sygnałów drogowych. Z tego samego powodu należy być bardzo ostrożnym podczas przechodzenia przez jezdnię.

Wrażenie podróżnych na temat odżywiania i Pracownicy

Goście w świetle 2 Hotel 3 * służy tylko śniadanie. I są bardzo smaczne i urozmaicone. Tak więc, można spróbować i zboża i ciastka oraz sałatki i wędliny, a nawet zupy. Mała niedogodność niektórzy turyści myślał czas śniadaniem – od 6 do 9 rano. Dlatego ci, którzy lubią spać dłużej, czasami późno na posiłek. Z drugiej strony, konieczność wczesnego budzenia przyczyniło się do faktu, że święto było nie odbyła się w łóżku (bo można spać w domu), a na plaży, na spacery lub wycieczki do ciekawych miejsc w tym wspaniałym kraju.

Jeśli chodzi o personel hotelowy, coś o tym z naszych rodaków były w większości pozytywne wrażenia. Według nich, pracownicy tutaj są bardzo przyjaźni i mili ludzie, a także doskonałą pracę ze swoich obowiązków. Należy również pamiętać, że prawie żaden z pracowników hotelu nie mówi po rosyjsku. Jednak zawsze można wyjaśnić w podstawowym angielskim.

Recenzje plaży rekreacji i rozrywki

Zdecydowana większość naszych rodaków były bardzo szczęśliwy wakacje na plaży w Nha Trang. Zwłaszcza, że hotel The Light 2 Hotel 3 * znajduje się zaledwie pięć minut spacerem od nabrzeża. Według turystów, tutaj oferuje czyste drobnym piaskiem i ciepłą czystą wodą. Oprócz plaż jest wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania sportów wodnych. Jak plaże w Nha Trang są komunalne, krzesła czynszu i parasole są wymagane dodatkowo płacić. Doświadczonymi podróżnikami również zaleca się co najmniej kilka razy, aby podróżować poza Nha Trang. Po tym wszystkim, w pobliżu miasta znajdują się także wspaniałe plaże, charakteryzujące się śnieżnobiałym piasku.

Jeśli chodzi o rozrywkę, hotel uważany jest w ten sposób, to nic specjalnego o swoich gości nie może zaoferować. Jedyną rzeczą, którą można zamówić tutaj na wycieczkę, wypożyczyć motocykl i mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Jeśli masz chęć spędzenia czasu na basenie, można udać się do jednego z barów. Nawiasem mówiąc, jeden z nich jest znane wszystkim z dzieciństwa o nazwie „Gorky Park”. Te paski mają duże luksusowe baseny na świeżym powietrzu. Ponadto doświadczonymi podróżnikami na zasadzie obowiązkowej jest zalecany do wszystkich turystów wyjeżdżających do Wietnamu, a nie tylko do smaku lokalnej kuchni i napojów, a także korzystaliśmy z życia nocnego, ale również do odwiedzenia najciekawszych miejsc i zabytków kulturalnych kraju.

wniosek

Tak, zapoznaliśmy się z doświadczeniami naszych współobywateli o wypoczynku w świetle 2 Hotel 3 *. Opinie były w większości pozytywne, jednak należy uznać, byli tacy, którzy nie pozostał w pełni zadowolony z tego hotelu. Zasadniczo, fakt ten związany jest z faktem, że niektóre z nieostrożnych turystów badających opis hotelu, co prowadzi do tego, że ich oczekiwania z określonego miejsca nie pokrywa się z rzeczywistością. Bądź co bądź, większość naszych rodaków podobał się hotel. Według nich, stanowi najlepszy stosunek jakości do ceny.