98 Shares 7490 views

Pilates Ćwiczenia – Fitness Dla tych, którzy nie są na miejscu

„Zdrowie – jest pierwszym składnikiem szczęścia” D. Pilates

Pilates – system ćwiczeń dla ciała i duszy.

Ten rodzaj sprawności została opracowana przez niemieckiego lekarza, sportowiec i generała Josepha Pilatesa. Początkowo metoda Pilates został wykorzystany do rehabilitacji rannych w czasie wojny, a potem okazało aktorów Hollywood.

Pilates w nim funkcja jest związkiem o przydatności elementów zachodnie i wschodnie i filozofii. Dużo uwagi poświęca się rozciąganie, rozwój wspólnego elastyczności, odkrywania głębokich i powierzchownych mięśni, więzadeł elastyczność i wytrzymałość szkolenia. Pilates kompleks uprazheniya.

Pomimo pozornej miękkości ćwiczeń one na organizm nie jest w żaden sposób mniejszy wpływ niż inne rodzaje treningu.

Ćwiczenia pilates – fitness jest dla tych, którzy lubią ruch, rozwoju i ciągłych zmian. Jest to klasa dla tych, którzy nie lubią stać w każdym znaczeniu tego słowa. A dla tych, którzy chcieliby, aby opóźnić czas: Pilates pomaga zachować młodość. Przyczyny tego pozostają tajemnicą dla nauki. Ale przyznał, że ci, którzy regularnie uczestniczy w Pilates, wygląda o wiele młodziej niż jego wiek. Uważa się, że wskazówki leżą w korzystnych efektów zintegrowanego rozciągnięcia. Po tym wszystkim, joga też pozostać dłużej młody.

W odróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń Pilates ćwiczenia nie są oparte na niekończących się powtórzeń tych samych ruchów. Tutaj powtórek zminimalizowane. Wszystkie ruchy są przeznaczone do ciągnięcia w górę do poziomu słabych mięśni silnymi. Pilates wdzięku i sferoidalnego.

Pilates Ćwiczenia: Klucz

  • Rutynowego treningu na podłodze.
  • Trening na podłodze ze specjalnym wyposażeniem.
  • Trening na specjalnych symulatorach.

Pick zestawy ćwiczeń dla każdego, kto chce zrobić pilates profesjonalnych trenerów.

Warunki Pilates:

  • skupić się na prowadzeniu ćwiczeń;
  • cykliczny głębokie oddychanie brzuszne (nie powierzchowna piersi);
  • skupić się na tych mięśni, które rozwija się do wykonywania ćwiczeń;
  • jakość ćwiczeń;
  • regularne szkolenia.

Technika ćwiczeń Pilates angażuje się w prawie wszystkie mięśnie w tym samym czasie. Tutaj znajdują się unikatowe kombinacje, które pozwalają na wykonywanie tego samego ćwiczenia, mięśnie pleców, nóg i prasy, trening całego ciała na raz. Jedną z zasad Pilates osnopolagayuschih – złożoność. W rezultacie zwiększa zatrudnienie ton, ruchy stają się plastik.

Ćwiczenia Pilates dla początkujących są łagodne z natury, dla bardziej wyszkolonych ludzi są skomplikowane opcje treningowe.

Pilates jest ćwiczeniem

„Łódź”.

Usiądź, ugnij kolana, stopy umieszczone na podłodze, nogi lekko zorganizować. Chwyć udo z jego rąk. Spłaszczenia powrotem i rozciągają się koronę. Nogi unieś do kostki są równoległe do podłogi. Weź głęboki oddech, a następnie gromadzą się w żołądku i chwilę zaokrąglenia kręgosłupa, przechylić się do tyłu. Na nowym oddechem, wyprostuj plecy. Powtórz kilka razy.

 

"Cannes-kan"

Położyć, oprzeć się na przedramieniu, łokcie powinny znajdować się pod ramiona, ugnij kolana, palce dotykają podłogi łatwo. Ciągnąć żołądek, wdychać powietrze i rozszerzyć na prawo kolana. Wydechu, wyprostuj nogi w kierunku po przekątnej w stosunku do obudowy. Wdech i zająć pozycję wyjściową. Powtórz ruch, ale w przeciwnym kierunku. Wykonać każdy kilkakrotnie.

„W poprzek

  Leżąc na plecach, ugnij nogi i podnieść je tak, aby kolana były powyżej bioder, kostek równoległe do podłogi, ręce wyciągnij głowę. Pociągnij brzuch, przyciskając się plecami o podłogę. Podnieść głowy, szyi i łopatki nieznacznie w górę. Oddychać. Wydech, wyprostuj lewą nogę, trzymając ją pod kątem 45 stopni do podłogi. Następnie poszerzyć górną część ciała w prawo bez zawału w lędźwiach. Wdech i zająć pozycję początkową bez opuszczania ostrza. Stopy zmienić i wykonać ruch w przeciwnym kierunku. Przeprowadzić kilka razy w obu kierunkach.

„Poza rods”

Nie być chude kolana, na przedramieniu, łokcie powinny znajdować się pod ramiona i kolana – zgodnie ze swoimi biodrami. Wziąć z powrotem wyprostował nogę, stawiając go na palcu. Potem to samo z drugą nogą. Organizm musi się rozciągać w jednej linii (Wzory ułożenia). Oddychać. Wydech, unieś biodra. Głowa powinna być obniżona, ale nie dotykać podłogi. Wydech, powrót do listew postawy.

„Syrenka”

Siedzieć na udzie (z prawej), z ugiętymi kolanami. Lean na podłodze z prawej ręki, łokcia poziom. Połóż lewą dłoń na lewym kolanie, dłoni otworzyć górę. Wdech, jak uciec z prawej strony i podnieść biodra aż ramię jest włączony powyżej nadgarstka. W tym przypadku, lewa ręka podciągnąć. Wdech i opuść się na podłogę. Powtórz kilka razy w różnych kierunkach.

 

„Obrotowa obudowa”

Stań wyprostowany, ramiona na boki na wysokości barków, dłonie w dół. Wdech, pogrążając żołądek. Na wydechu, kolej organizmowi odpowiednich miednicy i uda utrzymać nadal. Oddychaj ponownie i wrócić. Następnie skręcić w lewo. Przeprowadzić kilka razy.