541 Shares 6037 views

Tabletki „Faringosept” – instrukcje użytkowania

Głównym składnikiem tabletki „Farinogsept” jest ambazon (ambazon w postaci monohydratu). Ta krystaliczna substancja z ciemnobrązowej, słabo rozpuszczalny w wodzie, jest skutecznym środkiem antyseptycznym. Ambazon aktywne wobec patogennych bakterii powodujących rozwój chorób zakaźnych górnych dróg oddechowych i jamy ustnej: hemolitycznej gronkowce, paciorkowce, pneumokoki. Jego stosowanie nie ma negatywnego wpływu na mikroflorę jelitową.

Ponadto ambazon tabletki „Faringosept” (użytkownika zawiera wszystkie ich składników) zawierać substancje pomocnicze: poliwidon, stearynian magnezu (dodatki emulgujące), kakao, środki smakowo-zapachowe, jak sacharoza i laktoza. Treść ostatniego składnika może być istotne dla diabetyków i osób z rozpoznaną nietolerancją laktozy. Wszystkie elementy „Faringosept” produkt, którego skład powinien być czytany przed użyciem, jeśli występuje nadwrażliwość może powodować reakcje alergiczne.

Tabletki „Faringosept” ciemnobrązowy kolor, mogą być bez dodatków lub o smaku cytrynowym. Każdy z nich zawiera 10 mg substancji czynnej – ambazon monohydrat. Dawka dla dorosłych wynosi od czterech do pięciu tabletek dziennie, dzieci (dla dzieci od trzech do siedmiu lat) – Trzy pigułki. „Faringosept” – przewodnik ten podkreśla – konieczne jest, by trzymał usta do zakończenia resorpcji (ze względu na fakt, że ambazon słabo rozpuszczalny w wodzie, to jest dość długi proces). To powinno być wykonane nie wcześniej niż 15-30 minut po posiłku, po którym wskazane jest, aby nie jeść i nie pić przez trzy godziny. Odbieranie efekt terapeutyczny leku nie przynosi wewnątrz.

Wskazania do przyjmowania tabletek „Faringosept” są przede wszystkim ustnej – ostre infekcje błony śluzowej jamy ustnej. W praktyce stomatologicznej, jest on stosowany w leczeniu zapalenia dziąseł, – choroby zapalne dziąseł, który uruchamia się w momencie wystąpienia naruszenia higieny jamy ustnej. Dla profilaktyki jest stosowany po usunięciu zębów i innych zabiegach chirurgicznych w jamie ustnej.

Stosowanie leku „Faringosept” (użytkownik wymienia wszystkie wskazania do jej akceptacji) daje dobre wyniki w leczeniu objawowym ostrego zapalenia gardła (zapalenie tylnej ściany gardła) o nieokreślonej etiologii. Opinie mówią, że pomaga szybko radzić sobie z objawami choroby – ból i zapalenie. Ból po ssanie z powrotem na kilka godzin, a przy zastosowaniu Faringosept na początku choroby, to jest możliwe, aby uniknąć w ogóle jej rozwoju. Lek ten pomaga szybko pozbyć się objawów zaostrzenia przewlekłego zapalenia migdałków i ułatwia ostrą postać choroby (angina agranulotsitarnoy). Tymczasem niektóre opinie mówią o praktycznie żadnego wpływu leczenia Faringosept. Oczywiście leczyć migdałków lub ciężkie resorpcji ustnej problematyczne tych tabletek – w tym przypadku preparat można stosować jedynie jako środki pomocnicze.

Do tej pory nie ma danych o negatywnych interakcji z innymi lekami, pastylki do ssania Faringosept – Podręcznik mówi. Nie stała i przypadki przedawkowania. Niemniej jednak, nie powinniśmy z własnej inicjatywy w celu zwiększenia dawki środka zgodnie ze wskazaniami w podsumowaniu, że nie poprawia działanie leku. Jego optymalne stężenie w jamie ustnej (w ślinie i powierzchnię błony śluzowej), które uzyskuje się na trzeci dzień, i w celu utrzymania go na tyle w celu rozpuszczenia leku, 3-5 tabletek dziennie.

W leczeniu dzieci poniżej trzech lat nie należy stosować Faringosept. Przeciwwskazania do jego stosowania są nieliczne, ale obejmują zarówno wczesny wiek pacjenta. Czas trwania leku jest zwykle pięć dni – jest to wystarczające, aby złagodzić objawy.