201 Shares 4079 views

Dom-Muzeum Anny Ahmatovoy

Anny Ahmatovoy Muzeum w Fountain House, zawiera ciekawe wystawy i teatru. Cały kompleks jest bardzo ciekawym miejscem, gdzie można uzyskać wiele ciekawych wiedzy historycznej i literackiej oraz danych o życiu poety.

W miejscu, gdzie legendy ożywają

Z eksponatów można znaleźć w salach małych rozmiarach. Anny Ahmatovoy Muzeum – miejsce ciekawych spektakli typu komory. Głównym tematem jest zwrócenie uwagi na życie „pani” w domu i innych prominentnych figur literackich 20. wieku.

Aby wyświetlić występy tutaj są zaproszone grupy, których eksperymenty nie znudzi zadowolić ciekawy publicznej. Co najważniejsze, do czego konieczne jest, aby spojrzeć tutaj – ten piękny ustawienie, które cała rodzina może cieszyć. Jak historie wzięte historie zaczerpnięte z klasyki światowej.

Anny Ahmatovoy Muzeum przy fontannie – miejsce, gdzie można przyjść do życia przed bohaterów Puszkina, Saint-Exupery, Lindgren, Jansson, Kozłowa. Jeśli wprowadzą dziecko, aby zobaczyć takie sceny, dowiaduje się wiele o takich wzniosłych porywów jak przyjaźń, miłość i lojalność.

Pierwsze w bajce

Aktorzy pracują tak, że po finały są bardzo żywe wrażenie. Niezwykle ekscytujące jest gra, a korzystanie z lalek i cieni, animowanych postaci. Administracja, poprzez które działa muzeum Anny Ahmatovoy, stara się uwzględnić wszystkie uwagi i informacje zwrotne od użytkowników. Lepiej przyjechać kilka wyprzedzeniem przed złożeniem, jak do oglądania w tej chwili dostępny dla pracowni muzeum, a także wszelkiego rodzaju ciekawych gier literackich. Przedstawienia, które są pokazywane wielokrotnie nagradzany na festiwalach organizowanych wśród teatrów europejskich.

Anny Ahmatovoy Muzeum w Fountain House, ponadto jest założycielem własnych działań tego typu, o nazwie „Golden Chain”. Przybywając na tej wystawie jako widz, jesteś zaznajomiony z wielu niezwykłych spektakli, którym udało się zdobyć popularność w środowisku teatralnym.

Gen. poetka

To nie tylko wspaniały teatr, ale również pomnik mieszkanie, każdy szczegół, który jest impregnowany szczególnej atmosferze. Tak, można osobiście skontaktować się z sytuacją, w której mieszkała kobieta obdarzona talentem literackim, który żarliwie kochał każdego prawdziwego konesera literatury.

Idź do muzeum Anny Ahmatovoy może być schody, a jednocześnie nadaje się do wnętrza pałacu i domu ubiegłego wieku. Do waszej uwagi przedpokój, którego wygląd można nazwać typowym dla domów intelektualistów Leningrad. Jest piec kaflowy, torba, wieszak i parasol oznaczają. Następnie można przejść na korytarz i do kuchni.

Według intencji projektanta tutaj musiały żyć sługę, bo mieszkanie zostało skonstruowane dla hrabiny Szeremietiew. Gdy czas zastąpił okresu sowieckiego, był to zwykły siedlisko mieszkańców. Począwszy od lat 30-tych 20 wieku tych pomieszczeń wykorzystywanych na wspólnej podstawie. To tutaj po ich sprawy wewnętrzne wykonywane Anna Achmatowa. Dom-muzeum zachowało dawną sytuację. W różowym jadalni przed wrzało najciekawsze wydarzenia z życia mieszkańców, bo mieszkanie jest pokój był centrum. Mieszkańcy mogli złapać grę w szachy lub słuchania muzyki na gramofonie, organizację przyjęć dla gości.

dom serce

Oczywiście, każdy, kto wchodzi do Ahmatovoy Muzeum Anny, chce być w pokoju genialny kobieta, i taka możliwość jest naprawdę dostępne. Raz tu, można napotkać wiele wspomnień, które byliśmy z jej współczesnych.

Warto zauważyć, że niektóre z nich opisany lokal jako bardzo nędznych i biednych, i innych – jako oaza przedziwnego światła. Chociaż tutaj nie jest całkiem we wnętrzu, a na właściciela. Oczywiście, sytuacja nie można nazwać inteligentne, ale nadal istnieje kilka pięknych i ciekawych rzeczy, które wydawały się zamrożone gdzieś w odległej przeszłości i pozostał bez ruchu na swoich miejscach.

twórcze dziedzictwo osobowość

Wiele z nich wyciągnąć, aby dojść do tego muzeum. Anna Achmatowa (Fountain House, nawiasem mówiąc była jej ulubiona rezydencja) nadal inspiruje ludzi ze swoich wierszy. Dlatego chcą wiedzieć o życiu poety. Ciekawym miejscem jest ekspozycja poświęcona umieszczone tutaj dzieła literackiego tej kobiety. Nazywa się White Hall z jasnym stylu wizualnym.

Analogia do działań opisanych w „Poemat bez bohatera”. Zatem gość dostaje w zupełnie innej rzeczywistości. Białe ściany są jak puste arkusze papieru, na których pisała jej niesamowity produkt.

sąsiedzi

Ale są też eksponaty związane nie tylko z tego niezwykłego poety. Cała wystawa ukazuje biura gdzie pracował Iosif Brodski. Ta część muzeum rozpoczęło działalność w 2005 roku. Zawiera elementy zebrane w South Hadley i żona jego przysłała Complex historyczne.

Jest to wieś w literaturze pracował w 1980 roku. Jadąc tu, zdawało się słyszeć silny głos poety, jego dusza żyje w rzeczach, które kiedyś korzystały. Przyszły noblista wrócił do ojczyzny, co znajduje odzwierciedlenie w kształtowaniu osobowości poety. Jeśli są transportowane do czasu, gdy stanął na progu chwały i triumfu.

Ponadto, nie jest „osiadł” Lew Gumilow, którego pierwszy singiel mieszkań miał mieszkanie na ulicy. Kolomna. Większość czasu, zanim, że musiał znaleźć się niezbyt wygodny nocleg, i spędził 13 lat w obozach i więzieniach. Więc komunalny był bynajmniej nie najgorszy domu. Jednak przyszedłem do tej części muzeum można zapoznać się z atmosferą, w której nikt nie jest uciskanych tak, że wybitna postać literacka mógłby zorganizować wszystko tutaj dla swoich potrzeb.

Pracownicy muzeum pracują nad stworzeniem bazy danych zawierającej informacje na temat eksponatów. To tworzy unikalny katalog zawierający najciekawsze obiekty wchodzące w skład wystawy. Więc z listą rzeczy, reprezentowanych w muzeum będzie dostępna w Internecie. Jednak nie jest to powód do porzucenia osobistej wizyty, jest to świetny sposób na poznanie lokalnej atmosfery i dotknąć życia wybitnych artystów ostatniego stulecia.