293 Shares 8977 views

Hook-up w symulatorze: Prawidłowa technika wykonania i zalecenia

Przyłączy różni się od normalne, że podczas wykonywania tych ćwiczeń wypracowane lepsze i dokładniejsze czworogłowego przerzucając część boczną.

Ze względu na tę cechę tych ćwiczeń, które wykorzystują je do zbudowania czworogłowego i doskonalić boczne mięśnie bioder, co z kolei sprawia, że znacznie bardziej wyraźnie pokazać separację między ścięgna i mięśnia czworogłowego.

funkcje

Hook-up w symulatorze są ćwiczenia kształtujące umysł przeznaczone do dokładnego badania bocznych części mięśnia czworogłowego. Nadają się one w równym stopniu dla początkujących jak i doświadczonych sportowców. Zazwyczaj te przysiady wykonywane są na trzech lub czterech zestawów 8-12 podejść po prasę na nogi lub kuca. Hook-up – idealne ćwiczenie dla osób, które są zaangażowane w skoku wzwyż, długi, bieganie, piłka nożna, siatkówka i innych sportów zespołowych.

Prawidłowa realizacja

Stanąć w symulatorze i zastępować ramiona pod wałkami, znajdujących się na szczycie. Mocno odepchnąć na kowadle. Rozkłada nogi ramię szerokość od siebie, wyciągając nogi lekko do przodu tak, że są one bliżej górnej krawędzi peronu. Podczas ćwiczenia nogi powinny być lekko ugięte w kolanach. Podbródek zablokować platformy równoległego tułowia trzymać pionowo i trzymać w napięciu bez wyjmowania go z nośnika. Wykonując przysiady na maszynie haka, nie zapomnij, aby utrzymać naturalną zginanie w pasie.

Weź głęboki oddech, wstrzymaj oddech i powoli opuść się aż uda są równoległe do platformy. Kolana powinny tworzyć kąt prosty. Nadal wstrzymuje oddech, napięcie mięśnia czworogłowego i silny (ale bez myślnika) wzrasta. Maszt powinien być kontynuacją przysiadów, czyli ćwiczenie jest wykonywane jako jeden ciągły ruch. Kiedy będzie przezwyciężyć najtrudniejsze, można zrobić wydech.

zalecenia

Przyłączy powinny być wykonywane przez umieszczenie stóp szerokości i rozszerza się skarpetki. W tym przypadku większość obciążenia spadną bezpośrednio na przedniej części ud, natomiast pośladki, plecy i tył ud są niemal całkowicie zwolniony, ale czworogłowego jest tylko zamiar skorzystać. Hook-ups w symulatorze – jest to odosobniony ćwiczeń. Z jednej strony, jest to jego wina, ale ta funkcja może być również atutem jak przysiady taki plan z powodzeniem wykorzystywane do skutecznej ekspansji przednich ud projekcjach. Do tego trzeba umieścić swoją stronę stopy siebie i równolegle do siebie zrobić. Zmieniając ich położenie, możemy przenieść obciążenie bezpośrednio do zewnętrznych części mięśnia czworogłowego.

Jak uniknąć urazów podczas ćwiczeń

Aby wyeliminować możliwość uszkodzenia stawu kolanowego i nie przeciążać pleców, trzeba jasno postawić swoje stopy pod bioder – w środku platformy, lub w pobliżu jej wewnętrznej krawędzi. Ponadto, pozycja nie jest stałe dążenie oderwać od podpory tułowia. Aby zachować zgodność z prawidłową technikę wykonywania i nie oderwać plecy wsparcia, możliwe jest również wyobrazić sobie, że robisz przysiady ścianę. Jest dociskana do samolotu jak najwięcej i przesuwać w górę iw dół. Ta wizualizacja pomoże Ci nauczyć się rozluźnić mięśnie talii i trzymać plecy prosto w całym podejściu.

zalety

Hook-ups – bezpieczniejsze niż wykonywanie przysiadów, jak w najnowszej wersji, trzeba dużo pochylenie ciała do przodu i ugnij kolana. W efekcie mięśnie tyłu uda, że przywiązują do stawów biodrowych i kolanowych, rozciągnięte w miarę możliwości i staramy się obracać biodra do przodu, powodując zaokrąglenie pleców. Tak się nie stanie, gdy typ ćwiczenia „hak”. Przysiady z tego powodu są uważane za bardziej niebezpieczne.

Podczas wykonywania przysiadów hak obciążenia koncentruje się na czworogłowego jest o wiele bardziej niż byłoby w siłowni Smith i przysiady. W niniejszej postaci wykonania przede wszystkim działa zewnętrzne czworogłowego głowy. Należy pamiętać, że ruch stopy do górnej krawędzi peronu zwiększa obciążenie na górnej części mięśnia czworogłowego. A dolna siadasz, tym bardziej będą zaangażowane mięśnie pośladków, ale obciążenie pracujących mięśni nie ulegnie zmianie.

pomocnych wskazówek

Pamiętaj, aby wstrzymanym oddechu, jak to pomoże Ci zaoszczędzić napięcie mięśni wokół bioder. Jeśli wziąć oddech przedwcześnie, ciśnienie wewnątrz klatki piersiowej zmniejsza się spadek stabilności kręgosłupa. I nie może w żadnym wypadku być opóźnione w niskiej temperaturze, natychmiast wzrasta. Kierunek przepływu musi być szybko zmienione, ale bez myślnika.

Hook-ups (stażyści zdjęcia prezentowane powyżej) prawidłowe podejście – jest nie tylko trudna i wyczerpująca praca, ale również bolesny proces (na początku). Trzeba pamiętać, że mięśnie nóg – huśtawka nie to samo, co na przykład piersi. Można powiedzieć, że w tym ćwiczeniu najważniejsze – jest to zdolność do pracy, pokonywanie własnych możliwości. Dlatego jest hakiem-upy są najbardziej skuteczne ćwiczenia wypracować mięśnie nóg. Ten rodzaj treningu wynalazł Georg Gakkenshmidt – Znani wielokrotny mistrz i rekordzista w podnoszeniu ciężarów i walki z Francuzami.

Sukces w treningu!