887 Shares 4727 views

„Eksportal”: instrukcja obsługi, analogi, opis

Niektóre zdarzenia nie mówią otwarcie. Jednak są one w stanie dostarczyć wiele kłopotów do ich właścicieli. Taka patologia jest zaparcie. Ten kłopot może utrudniać dużo ludzi. Lekarze widząc podobną masę, zaparcia uzyskać status niezależnego choroby. Do jej leczenia za pomocą środków przeczyszczających. Jednym z nich jest lekarstwo „Eksportal”. Instrukcje użytkowania pozwala zrozumieć, że reprezentuje narzędzia. Dlatego ją rozważyć.

Kompozycję leku

Lek „Eksportal” – biały, krystaliczny proszek. Jest ona przeznaczona do wytwarzania roztworu. używać tylko lek w zawiesinie.

Jeśli mówimy o narkotykach „Eksportal” kompozycji, należy zauważyć, że produkt nie zawiera składników pomocniczych. Jedynym składnikiem, a zatem, substancja czynna środka jest monohydrat laktytolu.

Charakterystyka produktu

Medycyna „Eksportal” instrukcje użytkowania jako środek przeczyszczający charakteryzuje posiadająca właściwości osmotyczne.

Laktiol wprowadzania jelito jest rozszczepiane niskocząsteczkowego kwasu organicznego.

Z tego powodu w organizmie istnieje wiele pozytywnych reakcji:

 • zwiększone ciśnienie osmotyczne w jelicie grubym;
 • zwiększona objętość stolca;
 • zmiękczenia stolca;
 • defekacji ułatwienie procesu;
 • normalizacji czynności jelit.

Po użyciu działanie przeczyszczające leku, zazwyczaj występuje w ciągu pierwszych dni. Jest podyktowana opóźnienie przejścia leku pokarmowego. Jednakże, w początkowych etapach leczenia danych oznacza korzystne wyniki mogą wystąpić na drugim, a czasami nawet na trzeci dzień.

Pacjenci, którzy mieli z encefalopatią wątrobową, może również przyjąć lekarstwo „Eksportal”. Przeczyszczającego wpływ tych osób jest podyktowany przez migrację amoniaku w okrężnicy z krwi.

Laktiol zwiększa liczbę kwasolubnymi bakterii i tłumi wiele proteolitycznych mikroorganizmów.

Ponadto, oznacza to lek „Eksportal” instrukcje użytkowania na innej nieruchomości. Wpływ leku stosuje się tylko do części okrężnicy.

wskazania

Przepisać leki, aby wyeliminować te patologie:

 • zaparcia;
 • dysbioza;
 • precoma wątroby i śpiączka;
 • hiperamonemią;
 • encefalopatia wątrobowa.

Ponadto, lek ten jest wykorzystywany do oczyszczenia jelita do celów medycznych. Jest on stosowany przed zabiegiem. Lek ten podaje się do badania rentgenowskiego lub endoskopii.

Dawki leków

Jak każdy przygotowania medycznego, narzędzie musi być podawany pacjentowi lekarz. Przebieg leczenia, jak i dawki leku jest w całości zależna od rozpoznanej choroby. używać własnego wysoce niepożądane leku „Eksportal”.

Instrukcje użytkowania powoduje takie zalecenia dotyczące stosowania:

 1. Proszek przed użyciem należy rozcieńczyć w cieczy. W celu przygotowania roztworu, można użyć herbata, soki, woda, kawa, lub czystej wody.
 2. Lek powinien być spożywany podczas posiłków.
 3. Jeżeli pacjent jest diagnozowany dysbioza lub zaparcia, a wyznaczony otrzymywać wszystkie w dawce dziennej, która wynosi 20, po podaniu leku powinno być obserwowane u pacjenta krzesło 1 dziennie. Po osiągnięciu stabilnej działanie leków zmniejszenia dawki.
 4. Czas trwania leczenia – do 5 miesięcy. Niedopuszczalne jest nieuprawnione użycie leku dłużej. Po tym czasie, należy skontaktować się z lekarzem.
 5. Jeżeli lek podano przed procedurą medyczną, zaleca się rozcieńczenie proszku (20 g) w 1 litrze wody. Ilość ta dzieli się na 3 części. Stosowanie leku powinno być na poniższym schemacie: 1. część – 12.00; Część 2 – 15,00; Po trzecie – o godzinie 18.00.
 6. W przypadku wątroby, czynników wywołujących wybiera całkowicie indywidualne dawki. Początkowo Pacjentowi zleca dzienna dawka: 0,5-0,7 g na 1 kg wagi ciała. Taka ilość jest podzielony na 3 dawki. Lekarz dostosowuje dawkowanie dopóki pacjent nie jest z powrotem na krześle 2 razy dziennie.

Specjalne dzieci kontrolne potrzebne. Oni lek może przepisać tylko lekarz. Ponadto, biorą leki „Eksportal” dzieci tylko pod nadzorem lekarskim.

Streszczenie daje następujące dawkowanie wiekowych:

 1. Maluchy 1-6 lat. Dzienna dawka wynosi 2,5-5 g (to 0,5-1 godzin. L. proszku).
 2. Dzieci w wieku 6-12 lat. Norma jest dzień 5-10 gramów (1-2 h. L.).
 3. Nastolatki 12-16 lat. Zalecana dawka dzienna się 10-20 g (2-4 h. L).

Przeciwwskazania do mianowania

Aby lek nie spowodować żadnej szkody, należy sprawdzić listę ograniczeń. Oczywiście, najlepiej jest skonsultować się w tej sprawie z lekarzem.

Zgodnie z instrukcjami, lek nie powinien być stosowany, gdy:

 • nietolerancja;
 • ból brzucha;
 • niedrożność jelit;
 • galaktozemia;
 • organicznych uszkodzeń żołądkowo-jelitowych;
 • krwawienie z odbytu niepewny naturę.

skutki uboczne

Zdarzenia niepożądane obserwowane w początkowej fazie leczenia tym lekiem. Pacjenci mogą odczuwać dyskomfort w jamie brzusznej. Czasami pacjenci skarżą się na wzdęcia. Takie skutki uboczne znika całkowicie, gdy korpus dopasowuje się do leku.

Stosowanie dużych dawkach przez dłuższy czas, w kontroli encefalopatii wątroby może powodować biegunkę. To przykre zjawisko może powodować zaburzenia równowagi elektrolitowej pacjenta.

O przedawkowania wskazuje biegunkę. U niektórych osób, biegunka towarzyszą wymioty. W tym przypadku konieczne jest zmniejszenie dawki jakiegokolwiek leku.

analogi narkotyków

Jeśli masz pytanie o to, co jest zastąpienie oryginalnego obiektu, należy skontaktować się z lekarzem. Nie zapominaj, że analogi leków powinien być przepisywany jedynie przez wykwalifikowanego specjalistę. W tym przypadku, można mieć pewność, że leczenie przyniesie ulgę, ale nie zaszkodzi organizmowi.

Jako zasadę, że preparat „Eksportal analogi” Zalecamy:

 • "Importal H".
 • "Sorbitol".
 • "Goodluck".
 • "Duphalac".
 • „Laktuloza”.
 • "Normase".
 • „Polar fosfo-sodowego.”
 • "Forlaks".

Koszt leków

Ile to koszty dla pacjentów lek „Eksportal”? Cena leku – to aktualny problem, który jest przedmiotem zainteresowania pacjentów.

Lek dostępny jest w kilku rozmiarach:

 • Opakowanie 1 – 20 saszetki z proszkiem do 10 g;
 • 1 – 10 sztuk nadwozi. 10 g

Oczywiście, lek „Eksportal” cena waha się w zależności od pakietu. Jeśli zdecydujesz się kupić pudełko 20 worków, produkt będzie kosztować 550-580 rubli. Koszt opakowania z 10 paczkami 320-350 rubli.

Opinie o lekach

A teraz spójrz na to, co myślą pacjentów i lekarzy medycyny „Eksportal”.

Opinie pacjentów z większości pozytywne. Analizując opinie osób przyjmujących lek „Eksportal”, można stwierdzić, że narzędzie jest niedrogie i doskonały środek przeczyszczający. Lek ten był idealnym rozwiązaniem dla osób, które cierpią na zaparcia.

Ponadto, narzędzie to jest bardzo popularne, ponieważ jest odpowiedni dla wszystkich członków rodziny. Ludzie twierdzą, że korzystny efekt obserwowano podczas stosowania leku w różnych sytuacjach, które wywołują problemy z przewodu pokarmowego: zmiany klimatu, długich podróży lub zmiany trybu zasilania.

Lekarze również zauważyć skuteczność leku „Eksportal”. Opinie lekarzy wskazują, że lek wpływa na ciało dość łagodnie. Eksperci podkreślają, że lek jest doskonały probiotyk. Dlatego nie tylko skutecznie oczyszcza jelita, ale także gwarantuje usunięcie problemu.