314 Shares 6684 views

Jak zaproszenie dziewczyny do zaskoczenia?

Każdy człowiek prędzej czy później spotyka się z połową. Chcę ciągle kochać i rozkoszować. Kiedy oboje są szczęśliwi i pewni swojego wyboru – nadszedł czas na ślub. Ale jak złożyć propozycję dziewczyny w oryginalny sposób? W końcu ta chwila pamięta całe życie, więc chcę myśleć o czymś niezwykłym i kreatywnym.

Jak złożyć propozycję dziewczyny w oryginalny sposób? Sposoby "pomiędzy biznesem"

Aby zaskoczyć duszę, to wcale nie jest konieczne zorganizowanie imprezy ze znaną limuzyną, krewnymi, przyjaciółmi, szampanem, kwiatami i pierścionkiem – tak, to piękne, ale już nieoryginalne. Efekt niespodzianki jest ważny.

Ta opcja jest dla każdego, kto codziennie czyta gazetę lub magazyn. Młody człowiek musi zadbać o wszystko z wyprzedzeniem – odwiedzić redakcję i wykupić przestrzeń reklamową. Na stronie gazety lub gazety umieść zdjęcie ukochanej osoby z propozycją ręki i serca. Pamiętaj, aby wybrać zdjęcie o doskonałej jakości, która jest jak panna młoda.

Jak zrobić oryginalną propozycję dziewczyny z telewizorem?

Czy dziewczyna lubi oglądać telewizję? Świetnie! Na kanale krawędziowym kupuj miejsce na reklamę. Skontaktuj się z wyspecjalizowaną agencją (media lub reklama). Konieczne jest nagranie filmu w pięknym miejscu, pan młody powinien być w smokingu. Trzymając pierścionek zaręczynowy w jednej ręce, facet powinien powiedzieć słowa o miłości i na końcu zadać pytanie, czy będzie ona poślubiać go. Z wyprzedzeniem dowiedz się, kiedy film będzie odtwarzany w telewizji. Dziewczynka powinna być w pokoju sam, a ty – aby wejść na samym końcu, elegancki i bukietem, i podarować jej pierścień.

Jak zrobić oryginalną propozycję dziewczyny w stylu gry poszukiwawczej?

Aby zaimplementować ten pomysł, trzeba ciężko pracować. Skrypt jest następujący: ty i twój ukochany chodzić chodzić po mieście w poszukiwaniu skarbów. Robisz zagadki, na co odpowiadają nazwy sklepów, kawiarni, kina i najważniejszej chwili – biurze rejestracyjnym. W tych miejscach trzeba ukryć różę, pudełko czekoladek, szampana i pierścionek. Z wyprzedzeniem umów się z sprzedawcami i pracownikami urzędu skarbowego. Nie zapomnij zapoznać się z dniem złożenia wniosku i pobrać paszport.

Jak zrobić oryginalną propozycję dziewczyny?

W dużych miastach metoda ta nie będzie trudna, jeśli zezwalają na to zasoby finansowe. Trzeba wynająć samolot, który leci wielkim plakatem "… (imię), wyjdziesz za mnie?".

Proste i łatwe

Jak zgłosić się do dziewczyny, ale prosta i skuteczna? Z góry, kupić piękny pierścionek zaręczynowy z dużym diamentem. Chociaż ukochany śpi, kładź ją na palcu. Kiedy się obudzi, będzie zaskoczona i szczęśliwa.

Najbardziej oryginalny sposób na zaoferowanie dziewczyny

Z góry upewnij się, że dziewczyna została założona i ubrana, powiedz jej, że idziesz do krewnych na wakacje. Zgadzam się z dwoma policjantami. Będą musieli przyjść do domu i pokazać dziewczynie "oskarżenie", że jest ona najpiękniejsza i ukochana, sporządza protokół komiksu i dał jej podpis. Na końcu gazety powinno się postawić pytanie: "Obywatel … (nazwa oblubienicy), czy zgadzasz się poślubić obywatela … (nazwisko pana młodego)?" Ponadto załoga (nie w samochodzie policyjnym, ale na limuzynie lub w pięknym obcym samochodzie) zabiera cię do urzędu pocztowego, w którym złożysz zgłoszenie.