321 Shares 8913 views

Apple Online Store: recenzje

Popularność sprzętu Apple była w ciągu ostatnich kilku lat. Smartfony iPhone, tabletki iPad, odtwarzacze iPod, a także laptopy, inteligentne telewizory, zegarki i inne urządzenia – wszystko to sprzedaje się w miliardach egzemplarzy. Pomimo stosunkowo wysokich kosztów, maszyny nadal mają bezprecedensowy popyt, także w naszym kraju. Dzięki temu działają różne sklepy elektroniczne tego producenta, na przykład Apple Sales. Opinie potwierdzają, że jakość produktów i usług w takich punktach sprzedaży jest inna. Co musisz wiedzieć o co warto zwrócić uwagę przy zakupie drogiego gadżetu, rozważmy w tym artykule przykład jednego sklepu.


Sklepy "Apple"

Zacznijmy od tego, co jest tak przyciągane przez sklepy, w których jest przedstawiona technika Apple. Po pierwsze, w przeciwieństwie do supermarketów specjalizujących się w innych urządzeniach, można przedstawić szerszy wybór gadżetów "jabłkowych". Jest to często przekupywane przez różne Sprzedaż Apple. Opinia klientów jest potwierdzeniem – inni zainteresowani są osobiście oprócz samego urządzenia, a także pokrowcem lub specjalnym dodatkiem.

Po drugie, takie sklepy przekupywane są kosztem. Tak, większość sklepów o nazwie Apple Sale (recenzje tych, którzy kupują coś tam jest potwierdzone) ciągle interesują się atrakcyjnymi promocjami i sprzedażą, co pozwala uzyskać więcej za te same pieniądze. Po trzecie, w wyspecjalizowanych sklepach z jabłkami można szukać szczegółowych informacji na temat, które Cię interesują. Dlatego ludzie kupują produkty w takich sklepach.

Gwarancje

Z reguły sieci punktów sprzedaży technologii współpracują bezpośrednio z centrami serwisowymi. Również czasami w niektórych sklepach są ich własne mistrzowie, którzy są gotowi sprawdzić urządzenie i naprawić problem, jeśli to konieczne. Z tego powodu zakupy w sklepach o nazwie Apple Sale (opinie nie dają kłamstw), możesz liczyć na gwarancję.

Ponadto, sprzedając Ci urządzenie, firma posiadająca sklep musi dostarczyć całą dokumentację – będzie również służyć jako potwierdzenie legalności pochodzenia telefonu, jego legalności na terenie naszego kraju.

Certyfikacja

Innym ważnym zagadnieniem jest certyfikacja. Jest Apple "czarna" i "biała" technologia, która różni się w zależności od legalności wchodzenia do Federacji Rosyjskiej. Jeśli np. Smartfon został oficjalnie zaimportowany przez firmę partnerską producenta, to ma on odpowiedni certyfikat potwierdzający, że telefon może pracować w Rosji. W przeciwnym razie urządzenia mogą być importowane z innych krajów nielegalnie. W związku z tym urządzenie będzie oczywiście kosztować mniej.

Jest to ważny punkt, który wskazuje, czy masz do czynienia z biurem sprzedającym nielegalne produkty, czy też faktycznie będącym oficjalnym sprzedawcą firmy Apple.

W ramach dzisiejszego artykułu wprowadzimy Cię do jednego sklepu handlowego w "jabłkach". Nazywa się Apples-Sale.ru. Informacje zwrotne pozostawione przez kupujących pomogą nam zrozumieć, jak działa sklep, co to było.

Jabłka-sprzedaż

Nazwa sklepu, jak można zobaczyć dla siebie, jest dość typowa. Nasza uwaga została zwabiona dokładnie przez Apples-Sale.ru (opinie klientów wskazują, że nie tylko nasze) ze względu na bardzo niskie ceny dla całego zakresu. Rzeczywiście, w sklepie można było kupić telefony iPhone o rząd wielkości niższej niż konkurentów, którzy prowadzą promocje i premie. W związku z tym sklep ma dużo klientów, a jego popularność wzrosła bardzo szybko.

Opinie klientów

Pierwsze recenzje o sklepie Apples-Sale można znaleźć wyjątkowo pozytywnie. Nic dziwnego, że ludzie podziękowali za zarządzanie takimi tanimi produktami, za ekonomię, a dosłownie nie mogli się tu targować.

Jednak wkrótce pojawiły się inne informacje, przerażające klienci. Tutaj rozmawialiśmy o tym, że ludzie kupili telefony, które wkrótce się skończyło. Były też recenzje klientów z Apples-Sale.ru o sklepie, które mówiły o tym, że sprzedawane w nowym roku urządzenie zostało sprzedane w innym kraju kilka lat temu. Lub na przykład przy użyciu informacji zaszyfrowanych numerem IMEI, ludzie dowiedzieli się, że kilka lat temu ich ukradziony gadżet został skradziony gdzieś w Japonii, po którym go nigdy nie znaleziono.

Jeśli przeanalizujemy kilka (do 10-15) cech pozostawionych przez nabywców na temat wspomnianego powyżej sklepu, staje się jasne, że sprzedano tutaj dawny używany sprzęt, który został nielegalnie przywieziony na terytorium naszego kraju. Oceniając jakość usług, założyciele sklepu mieli prawdopodobnie partię takiego sprzętu, który po prostu trzeba było zrealizować, a następnie zostać zamknięty – menedżerowie nie zwracali się z nieprzyjemnymi klientami, a często po prostu ordynarnie odmawiali komunikowania się z kupującym, nawiązując do faktu, że Musi był zapoznać się z stanem urządzenia wcześniej.

Schemat pracy

Oczywistą jest zasada, za pomocą której sklep działał http://Apples-Sale.ru. Opinie pomagają odkryć oszustwo. W rzeczywistości założyciele sklepu po prostu sprzedali używane modele telefonów po cenie nieco niższej niż nowe, dzięki czemu otrzymali tak duży napływ klientów. Aby początkowo nie ujawniać się, oszustanci przeprowadzali kosmetyczne naprawy urządzeń, przywracając im wygląd fabryki.

Z tego powodu telefony były często wadliwe na poziomie sprzętu, ale kupujący mógł to zauważyć tylko kilka godzin po tym, jak dał pieniądze. Oczywiście w przyszłości menedżerowie sklepu starali się przerwać kontakt z nim – nie odpowiadali na niegrzeczne, niegrzeczne, nawiązały do nieistniejących zasad prawa.

Oczywiście, firma nie pracowała przez długi czas. Być może zostało ono zamknięte jeszcze wcześniej niż udało się sprzedać swoje zapasy, aby uniknąć odpowiedzialności za oszustwa. Cokolwiek to było, ale wkrótce strona przestała działać, a biuro sklepowe zostało po prostu zamknięte. Oczywiście, ludzie straciły wiele nerwów i pieniędzy ze względu na fakt, że skontaktowali się z takimi sprzedawcami.

Jak nie wpaść w pułapkę?

Oczywiście podobna sytuacja może się zdarzyć każdemu z nas. Oszuści z pewnością starannie przygotowani do opuszczenia swojego sklepu, przywracania urządzeń i wykuwania ich dokumentów. Dlatego na pierwszy rzut oka trudno byłoby określić ich uczciwość.

Tu nabywca mógłby kierować się zasadą "wolny ser tylko w muchołapce", ponieważ okazało się, że jest to strona http://Apples-Sale.ru. Opinie sklepu pokazują, że ceny były zbyt niskie – klienci powinni być ostrzeżeni, a nie zmuszeni do zakupu dwóch tanich telefonów iPhone naraz.

Aby nie wpaść w takie oszustwa, uważaj. W Rosji jest oficjalny sklep Apple Store – "biały" sklep prezentowany przez firmę deweloperską. Możesz tam kupić bez strachu, a akcesoria są w porządku.