735 Shares 7920 views

Co jest MAFy? rejestracja

IAF lub małych form architektonicznych – jest budownictwo, które są przeznaczone dla organizacji parków krajobrazowych, krajobraz i estetycznego wzbogacenia terytorium, a także stworzenie warunków do komfortowego pobytu odwiedzających.

Co jest MAFy? typy MAFov

MAFy podzielony na utylitarnych (ławek, kiosków, znaków i markerów, pawilony, płoty) i dekoracyjne (rzeźby, ozdobne stawy, fontanny, ściany dekoracyjne, wazony, itp). W tym artykule przyjrzymy się głównych rodzajów małych form architektonicznych i niektóre z ich cech.

kioski

Co jest MAFy? To, na przykład, kiosków. Instalacja Mafa produkowane w celu zapewnienia odwiedzającym, usług domowych i komercyjnych.

Wytwarzanie różnych kiosków miejsca przechodzi przez jeden system modułowy, który pozwala zmieniać w postaci przydziału, jak również wodę i jeden zasilacz. Jednakże, w dowolnej kombinacji w kiosku muszą być wyposażone w obszarze zakupów do przechowywania pojemników.

Dokonywanie Mafa – to nie wszystko. Następnie trzeba jasno myśleć poprzez jego kolor, znaków reklamowych i oświetlenie.

pawilony

Pawilony – możliwe są wszystkie sklepy, kawiarnie i kawiarnie na świeżym powietrzu, gry z automatów, czytelnie, salony z grami planszowymi i inne kwiaty. Pawilony letnie lub całoroczne typu są potrzebne do obsługi gości.

Są one wykonane na specjalnym projekcie. Podczas budowy za pomocą różnych materiałów, takich jak beton, metal, plastik, szkło, polimery, drewno i tym podobne. Jeśli IAF zostaną umieszczone w zalesionej okolicy, to jest najczęściej wykonany z drewna posiekaną typ chaty i rzeźbione fałdowanie struktury pomóc komponować się z leśnym krajobrazem.

Wynajem MAFov tego rodzaju rzadkością, ponieważ nie zawsze uzasadnia budowę inwestycji Pavilion.

wiaty

Wiaty zwane wyposażenie dla krótkoterminowych odwiedzających parku rekreacji. Służą one również odwiedzający schronienie przed deszczem i słońcem. Są to lekkie zadaszenia i parasole, które są wykonywane przy użyciu stekloshifera, laminat, syntetyczne kolorowy film i inne kolorowe materiały. Materiał baldachim lub parasol, jak zewnętrzny kształt i kolor powinien być w zgodzie ze środowiskiem.

Markizy są zwykle umieszczone na ścieżkach spacerowych, w miejscach, gdzie zwiedzający, jak również w obszarach oczekujących transportu publicznego. Każda taka struktura musi być koniecznie wyposażone urny wygodne ławki, tarcze z informacji wizualnej.

Parasole mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, beton, metal, tworzywa sztucznego, kamienia i różnych tworzyw sztucznych.

fontanny

Co jest MAFy? To jest to, co pomaga udoskonalić terytorium. Fountain – jasny szczegół krajobrazu parku centrum projektowania kompozycji, która będzie przyciągać wzrok. LFA mogą być wykonane z różnych materiałów: kamienia, drewna, betonu. Fontanny nie może po prostu urządzić teren, ale także sprawiają, że przyjemne i przytulne.

dzieci IAF

Dziś, w dobie zaawansowanych technologii, to jest bardziej istotne niż kiedykolwiek – motywowanie dzieci do aktywnego wypoczynku. Jest do tego celu są skomplikowane dla dzieci, plac zabaw. IAF jako kącikiem dla dzieci może zawierać huśtawki, trampoliny, zjeżdżalnie, piaskownice, karuzela, ogrodzenia, ławki, urny i tak dalej.

Place zabaw i boiska przyczynić się do rozwoju dzieci istotnych cech, takich jak wyobraźnia, siły i zwinności.

Każdy rodzic wie, że na placu zabaw, gdzie gra dużo bachory, śledzić dziecka – niezwykle trudnym zadaniem. Uspokojenie może przynieść tylko fakt, że gra nie jest skomplikowana na niebezpieczeństwo dziecka. Co jest plac zabaw dla dzieci można uznać za bezpieczne?

  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Ten plac zabaw jest bezpieczny z punktu widzenia ochrony środowiska: drewno, a powłoka kompleksu nie powinny powodować alergie. Ponadto, materiał ten musi być amortyzujący wstrząsy. Niewątpliwie, siniaki i upadki w mobilnych gier nie da się uniknąć, ale można zmniejszyć stopień obrażeń.
  • Przemyślane pod względem wzornictwa. W kompleks dziecięcy musi mieć niezawodny system zapięć: Wszystkie elementy muszą być wpuszczone w belkach i są ukryte pod kołdrą. Ten środek ostrożności zapobiega ubrania podczas przerw w telefonie gier i zmniejszyć liczbę siniaków i zadrapań.
  • Korzystanie ogrodzeń. W obiektach sportowych, dziecięcych muszą być dostarczone do systemu poręczy, poręczy i ogrodzeń. Prawdopodobieństwo upadku z górnych piętrach miejscu powinny być minimalne, a także z zastrzeżeniem podstawowych zasad zachowania – w ogóle wykluczone.

pergoli

Co jest MAFy? W szczególności, altanka – Światło dla ogrodów budynków, które są przeznaczone dla użytkowników rekreacyjnych. MAFy Te zdjęcia, które znajdziecie poniżej, są zupełnie różne kształty i rozmiary.

Najbardziej rozpowszechnioną formą klasycznej i altaną – Konstrukcja okręgu z kopulastym dachem na czterech lub sześciu kolumnach.

W dużych parkach pergoli są wykonywane na podstawie stałej fundamencie z metalu, drewna, betonu, cegieł, kamienia, ze złożonym dachu, często kopułą, która jest pokryta z dachowych żelaza.

Pergola

Pergola nazywa urządzenie ogrodu, który jest łuk, rzucić lub galeria. Obejmuje on część parku, gdzie są i rekreacyjnych parku ścieżka ogród.

ażurowa struktura składa się z pewnej liczby kolejnych łuków Siatki ramek lub parą słupów, które są zaciśnięte na górnej skrzynki drewniane, zwany również pergoli. W postaci mogą być bardzo zróżnicowane, okrągłe i zakrzywione, a linie przerywane i kręty oraz zakręt. Z reguły, pergoli są wykonane z drewna, z słupów słupków i górnej skrzyni, lub metalowej ramy ścian, słupy i drewniane.

mosty

Mosty zwane ogrody dla budynków, które są przeznaczone do łączenia przeciwległe brzegi strumieni, rzek, wąwozy i innych rzeczy.

Mostki mogą być otwarte lub zamknięte, ale zazwyczaj zbudowana z następujących podstawowych elementów: podpory i z podstawy podpierającej, która jest wykonana z betonu lub kamienia, drewna lub metalu wieszakach, oraz żebra (zakres) dla pieszych.

Woda przepływa przez otwarte zbudowanych kładki. Mogą być wiszące lub łukowaty. Jeżeli bank strumienia lub staw nisko, umieścić most o rozpiętości aloft, w ramach którego możliwe jest nawet pływać na łodziach.

Płoty i żywopłoty

Jak zapobiegać przypadkowy ruch użytkowników w parku? Jak zachować schludny zielony trawnik przez cały sezon letni? Szermierka – twoi wierni pomocnicy w tej trudnej materii. Są one zaprojektowane w celu ochrony wód, parterów, klombów i stoków przed uszkodzeniem.

To osiągnięcie aktywnym elementem będą zawarte w jednym Inne konstrukcje park zespołem dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów dekoracyjnych, dając ogrodzenia zwięzłość i lekkości, jak również ich indywidualna decyzja stanowi podstawę do nominacji.

Ponieważ płoty i żywopłoty są ustawione na dłuższą metę, muszą być wykonane z wytrzymałego i wysokiej jakości materiałów – kamienia naturalnego lub sztucznego, metalu, drewna impregnowanego środek antyseptyczny.