255 Shares 8923 views

Biografia Lolita Milyvskaja – silna kobieta i utalentowana aktorka

Ekstrawagancki i zawsze nieprzewidywalny artysta rosyjskiej sceny Lolita Miłaczska, której biografia jest pełna kontrastów, w tym roku obchodził pięćdziesiątą rocznicę. W tym czasie wiele doświadczyła: doświadczała radości i smutku, była na wysokości chwały i na skraju otchłani. Biografia Lolita Milyavskaya będzie ciekawa nie tylko dla gorących wielbicieli jej talentu, ale także dla osób, które krytycznie oceniają swoje kreatywne eksperymenty. W każdym razie nie jest obojętne wobec Lolity.

Biografia Lolity Milyvskaja: wybór dzieciństwa i kariery

Przyszła gwiazda w mieście Mukachevo (Ukraina, region Zakarpacia) została zauważona 14 listopada 1963 roku. Do 10 lat mieszkałem we Lwowie. Można powiedzieć, że córka podążała śladami rodziców, gdy pracowali w dziedzinie sztuki muzycznej: matka – piosenkarka z zespołem jazzowym, ojciec – producent grupy. Jako dziecko Lolita rzadko widziała rodziców. Często wyjeżdżali, a córka zostawiła razem z babcią. Po szkole dziewczyna starała się występować w zespole mojej matki, a potem poznałem Ponarowską Irinę, słynną piosenkarkę jazzową w Rosji. Później Lolita nawet śpiewała z nią na wokalu. W wieku 22 lat otrzymała dyplom z Moskiewskiego Instytutu Kultury (studiowała w Departamencie Reżyserii w oddziale Tambov).

Biografia Lolity Miłosława: znajomy z Tsekalo i pierwszy sukces

Edukacja pomogła jej rozpocząć karierę jako aktorka w regionalnym filharmonii w Odessie, gdzie występowała głównie w potocznym gatunku. Tam spotkała sławnego i udanego show-człowieka Alexander Tsekalo. Razem zaczęli występować jako duet Akademii Kabaretu i wkrótce wydali swój pierwszy album. Drugi album, wydany w 1994 roku, był głównym krokiem na drodze do szczytu musicalu Olympus. Kolejne nagrania zostały również powitane przez słuchaczy "hurray". Od 1995 roku Sasha i Lolita zaczęli prowadzić wszystkie ulubione programy "Morning Mail", a od 1997 – "Good Morning, Country!". Wydany w 1999 roku album "Tu-tu-tu, na-na-na" został uznany za najlepszy w historii istnienia duetu.

Biografia Lolity Miłosława: początek solowej kariery

W tym samym roku aktorka została nagrodzona nagrodą "Ovation" jako najbardziej wszechstronna piosenkarka, prezenterka telewizyjna i aktorka. A w 2000 roku, po tym, gdy "duńska Akademia" w Kabarecie się rozpadła, Lolita doświadczyła długiej depresji związanej z uzależnieniem od narkotyków.

Jednak znalazła siłę w sobie i postanowiła "wskrzesić" solowym programem. Równocześnie prowadzi różne programy wraz z wybitnymi artystami, kręcone w musicalach i kinach, brać udział w różnych programach telewizyjnych i pokazach. W 2011 roku artysta jest zaproszony jako członek jury konkursu muzycznego wykonawców "Czynnik A". Obecnie prowadzi aktywną trasę koncertową, telewizyjną, gorliwie kochaną przez fanów.

Biografia Lolita Milyvskaja: życie osobiste

Była żonaty pięć razy. Aleksander Belyaev został jej pierwszym mężem. Drugi, fikcyjny, małżeństwo śpiewak zawarł z Witalijem Miławiskim, osiedlić się w Moskwie. Trzecim mężem w latach 1987-1999 był Tsekalo Alexander, kolega na scenie. Lolita urodziła córkę Eową. Pięć lat śpiewak mieszkał z Aleksandrem Zarubinem. Teraz jej partnerem jest tenisistka Dmitrij Iwanow. Lolita Milyvskaja i jej córka są rzadko widywane z powodu zajętego harmonogramu śpiewaka. Aby wychować dziewczynę do aktorki, jej matka pomaga. Córka – niezwykłe dziecko, zdiagnozowano ją w dzieciństwie – "autyzm". Lolita zaoferowała ją porzucenie, ale jako prawdziwa matka kocha dziecko i nie może tego zrobić. Wokalista robi wszystko, co mogła, żeby jej córka nie potrzebowała niczego i żyła w pełni i szczęśliwie.