664 Shares 6109 views

Wybierając farby do domów ze względu na jego kolor

Kolor percepcji – to emocjonalne i bardzo osobiste. Dla większości ludzi, barwnych związków podobnych pod wieloma względami, nawet dla ludzi różnych ras. Założyli optymistyczne spojrzenie na życie, prowadzi do nowych inicjatyw, napięcie. Ale melancholijny lepiej unikać jasnych i czystych kolorów widma – będą je podrażnić.

Przy wyborze farby do wykończenia zadać sobie szereg pytań, odpowiedzi na które pomogą podjąć najlepszą decyzję. Mały pokój lub duża malowanie być? Jest to dość naturalne światło? Gdzie wyjść przez okno? Zwykle jest zimno lub gorąco? Pokój ten jest przeznaczony do pracy lub na wakacje? Kiedy są ludzie – po południu lub wieczorem? Zimne kolory przyczynić się do spowolnienia metabolizmu, i są one często stosowane w leczeniu choroby maniakalno psychozy. Czasami są przygnębiające, ale często przyciągane przez jego krystalicznej przejrzystości. Rozważmy podstawowe kolory i efekty pochodzą od nich.

Czerwony – kolor działalności marginalnej i silnych emocji, katastrof i rewolucje. Znaczenie RED – pasja i seks, energię i siłę, sukces i triumf. Jest to kolor, który jest nierozerwalnie związany z przedsiębiorstwami, to jest preferowane przez ludzi, krew z pionierów płynie w ich żyłach. Nawet malowanie ścian kolor ten wymaga pewnej odwagi: najmniejszego nierównowagę z palety – a wnętrze będzie krzykliwe i bez smaku. Małe czerwone akcenty mogą całkowicie zmienić interera.Krasny percepcja ma wiele odcieni. Dzieło niebiesko-czerwone odcienie (np różowe i czerwone bordo) symbolizują bogactwo, władzę, tradycję. Kolor czerwony jest w stanie odpowiednio odzwierciedlać zarówno radość miłości i męki piekielne.

Orange – brzmi: „głośny”, aktywny kolor, poczucie zdrowia i energii. Jest to kolor symbolizujący tryumfowanie, światła, ciepła, ognia. Dla biznesu jest mało rozsądne nastroju, raczej jest to aplikacja dla osobliwości i oryginalności. Jednocześnie stonowane pomarańczowy tworzy całkowicie unikalny, cudownie domową atmosferę. On ustanawia relację zaufania, promuje wzajemne zrozumienie i partnerstwo wzmocnienia. Nie za nic, bo pomarańcze dawna uważany za symbol miłości w niektórych kulturach.

Pomarańczowy działa odmładzający, sprzyja regeneracji tkanek, poprawia działanie układu sercowo-naczyniowego. Ponadto, pobudza apetyt, który jest dobrze znany w sieciach fast-food (patrzeć na projektowaniu sklepów detalicznych). Nawiasem mówiąc, pomarańczowy kolor sprzyja rozwojowi fantazji i wyobraźni. Fani pomarańczy są w stanie pracować i odpoczywać, skłonność do awanturnictwa i zawsze entuzjastycznie. Te energiczny, wesoły i uroczy ludzie kochają wszystkie odcienie pomarańczowego (pożar, marchew, brzoskwinia, czerwony, zardzewiałe, miód, brązu, moreli, łosoś, krewetki, rafy). Wszystkie te odcienie w taki czy inny sposób przyczynić się do osiągnięcia sukcesu.

Różne odcienie żółte (brzoskwinia, złoty bursztynowy, piasek, słoma, cytryny, kanarki, kremu, oleju, kość słoniowa, kremowy opalizujący, beżowy, piasek, ochra, bananów) naturalnie łączone ze sobą. W swoim środowisku świetnie wygląda w drewniane meble. Nawiasem mówiąc, żółty kolor ma tę właściwość, aby przyciągnąć uwagę, dlatego jest stosowany do barwienia obszary, w których użytkownik zrobi dobrze przyjrzeć.

Zielona czerpie zakresu przyrody. Zielony zakres kolorów jest niezwykle szeroki: to zielonkawo-niebieski powierzchni morza tropikalne i szmaragdowe łąki młodej trawy, a srebrzyste liście o płaczącej wierzby, a ciemnozielone igły sosnowe. Wszystkie odcienie zieleni naturalnie łączą.