84 Shares 8515 views

Długa spódnica: w co się ubrać w zimie i jak wybrać model?

Wyglądać kobiecy jest dość trudne w zimie, tak długa spódnica – idealny wybór: miły i ciepły. Projektanci dziś oferuje szeroki wybór modeli. Jeszcze samica dziwnego, w razie potrzeby w szatni długiej spódnicy. Od co się ubrać tę rzecz w zimie? Umieszczenie na spódnicy, kobieta staje się bardziej kobiece i eleganckie. A jeśli ona jest szczupły krój, nadaje elegancji i seksualności. Dla wielu przypadkach może pójść tą samą spódnicę, jeśli w tym samym czasie, aby wybrać prawy gorny i akcesoriów. Dziewcząt, które od dawna zamierzał kupić na zimowy długiej spódnicy, nadszedł czas, aby przejść do realizacji swoich marzeń.

obecne modele

Jak połączyć i co nosić długą spódnicę w zimie? Style mogą być bardzo różne:

– szeroki poły płynący materiał;

– długą trapezu;

– spódnica-lat;

– dopasowanie przepony;

– bezpośrednie modelu.

Popularne materiały – bawełny i wełny i dzianiny. Kolekcje projektantów widać aksamit. Najpopularniejsze kolory to biały i szary. Należy zwrócić uwagę na ciemny zielony, ciemnoniebieski, lekkich odcieniach beżu. W modzie kwiatowymi nadrukami i klatki.

W odniesieniu do szczytu, spódnica wyglądają świetnie cienki golf kaszmir, bluzy, kobiece bluzki z falbankami, surowe koszule z twardych bawełny, nieporęczne swetry z zacisku kołnierza.

Myśląc o tym, co nosić w zimie długiej spódnicy, dyskusja może być kontynuowana w nieskończoność. Te spódnice będzie dobrze z kamizelki, krótkie futro kożuchy i futra zarówno z futra naturalnego i sztucznego. Mogą być wielowarstwowe obrazy wykorzystujące akcesoria lub lekkie szale futra, naszyjniki i wisiorki na długim łańcuchu.

Buty pasują bardzo różne: zarówno buty stabilny obcas, a model na płaskiej podeszwie.

Jakie rzeczy łączyć?

Dla dziewczyn, które mają długą spódnicę „od tego, co nosić w zimie?” – ważne pytanie. Oczywiście, górna odzież zima może być zupełnie inna. Dziewczęta i kobiety eksperymentują z krótsze spódnice długie płaszcze i kamizelki, płaszcze, kurtki, dół kurtki. Należy zauważyć, że forma „klepsydry” będzie wyglądać świetnie w dowolnej kombinacji. Jak długa spódnica tworzy nie tylko piękny wygląd, ale również zapewnia komfort i ciepło.

nieodpowiednie połączenie

Nie wygląda na wspaniały długi płaszcz ze spódnicy maxi. Ponadto, nie nosić bezpośrednio neraskleshennoe płaszcz że powyżej kolana – to psuje sylwetkę. Wariant spódnicę izolacja nie jest odpowiednie, jeżeli obraz nie jest uzupełniane przez pasek w talii.

Na ogół, wybór jest indywidualny. A jednak pozostaje pytanie: „Czy muszę długą spódnicę? Z tego, co ją nosić w zimie? „Wiele kombinacje mogą być niewygodne i niewłaściwe. Ale należy również zauważyć, że zima w naszych zimnych regionach. To przyczyniło się do powstania szaliki mody w stylu rosyjskim. Łączą one w sobie dobrze z spódnice, maxi, pozwalając dziewczęta zachować ciepło i komfort, bez utraty jego wyjątkowość i indywidualność. Chusta w stylu rosyjskim może być zarówno tradycyjne i gładkie, a kolor. Jest bardzo dobrze podkreśla kobiece piękno i jest ciepły jeden w zimie, w połączeniu ze spódnicą.

Ważne jest nie tylko to, co nosić długą spódnicę w zimie, ale również, jak wybrać odpowiednie buty. Najczęściej kobiety wybrać model z niskich obcasach, ponieważ jest to bardzo wygodne, poza tym nie jest tak śliskie w zimie. W tym przykładzie wykonania wyglądać dobrze długi spódnicy. Oczywiście, pięta jest również mile widziane, jeśli ulica jest dobra pogoda. Można eksperymentować z platformą, która nie wychodzi z mody.

Śliczne zespoły

Jeśli dziewczyna ma postać tego typu, kiedy hip szerszy niż szerokość barków, na pewno warto dolny maska. W tym przypadku powinniśmy powiedzieć „nie” firma poziome pasy, spalony spódnice, pofałdowany. Należy dopasować model bezpośredniego tkaniny sylwetka, która utrzymuje swój kształt. Jeżeli ramiona szersze niż biodra, to najlepiej wybrać model spalony, takich jak słońce spalony. Nie trzeba brać pod bezpośrednim sylwetka, zawężony.

Spódnica z płaszczem

Zastanawiając się, jak nosić długą spódnicę w zimie, konieczne jest, aby wiedzieć, że wybór modelu bezpośredniego sylwetce, lekko rozszerzany dół, zaleca się, aby podnieść bluzkę z tonu, podkreślając kolor skóry. Upewnij się, że kołnierz ma zostać podniesiona, aby otworzyć dekolt. Dobrym uzupełnieniem dekoracji wewnątrz koszuli – będzie wyglądać bardzo stylowo.

Spódnica z koszulką

Pamiętaj, aby ozdobić koszulę z szalikiem. Można także powiązać go w pasie: to będzie ciekawe obserwować, jak pasa skrzydła. Te rozwiązania są bardzo nietypowe i twórcze.

Obrzeże i płaszcz

Taki zespół jest naprawdę skuteczny na wieczorny spacer i imprez firmowych. Noszenie kamizelki nad jego nagie ciało, można poczuć brawurową uwodzicielki. Ale należy uzupełnić w drodze szal, należy przedmuchać go kamizelkę. To doda seksowny wygląd. Końce szalika zaleca się wypełnić kurtkę lub w tylnej spódnicy. Również ten wygląd można dodać ciekawe kolczyki i bransoletki.

Myśląc o tym, co nosić długą spódnicę jesień i zima, musimy pamiętać, że jest ona odpowiednia dla wszystkich. Ale te spódnice są bardzo przebiegli. Najważniejsze – prawo łączyć je i podnieść jej figury. Istnieją cztery rodzaje: gruszka, jabłko, klepsydra i prostą sylwetkę. Bardzo często, dwa typy są wspólne: Typ dolny i górny typ kształcie gruszki gdzie przeważa kluczową strefą i szyi.

Dla gruszki kształty spódnica powinna być tak prosta sylwetka, otaczać dolną część obszaru uda i delikatnie iść prosto w dół. Kobieta w tym przypadku pojawi się szczuplejsze i bardziej. Jeżeli górna przeważający typ w celu prawidłowego zbilansowania to powinien być wybrany lekką tkaninę (szyfon, jedwab, plisowana)

Istnieje wiele opcji, które wykorzystuje długą spódnicę. „Z czym nosić w zimie?” – pytanie nieaktualne. Należy jednak zauważyć, że każda kobieta powinna mieć charakter indywidualny, więc można go podnieść „swój” zespół.