535 Shares 7487 views

Gdzie mogę dostać w grze „Wiedźmin” Swords: przewodnik

Pomimo faktu, że wszystkie części serii Istnieją przykłady bardzo różnych broni, można używać tylko miecze. Wiedźmini wytłumaczyć uzależnienie od tego typu śmiercionośnych broni jest niemożliwe, ale taka jest rzeczywistość – nie ważne jak imponujący widok siekiery nie znajdzie, na znak, że jest bezużyteczny. Jednak pomimo faktu, że główną bronią w „Wiedźmin” gry – miecz, miały różne przeznaczenie. Srebrne elementy są odpowiedzialne za zniszczenie różnych złych duchów i stali przeznaczonej do zabijania zwierząt i ludzi.

W ten sposób stali hartowanej

Zacznijmy od pierwszej części słynnej gry. Podstawowa broń, która cieszy wiedźmin – miecze wykonane ze stali. Chociaż Player to potwory myśliwskich, znaczna część czasu i podjąć walkę z różnych bandytów. Jest to dla nich i będzie zobowiązany do narzędzia zbrodni opisanej poniżej.

Kolejny zestaw mieczy nie nadaje się do poważnej walki i dostać to nie będzie trudne. Produkty posiadają przeciętną wydajność i nie będzie powodować poważne uszkodzenia.

 • Zardzewiały miecz.
 • Temersky miecz stalowy.
 • "Flaming Rose" Sword of the Order.
 • Temersky miecz żelazny.

Dalej na liście są bezużyteczne i nieefektywne ze względu na instrumentach innych niż istotne szkody. Choć mają dodatkowe właściwości, ale ich stosowanie nie jest zalecane ze względu na niską modyfikatora bazowej. W grze „Wiedźmin” miecze, których gracz nie zawsze jest lepsze niż on używa, tak, że odpady te można wybrać tylko na sprzedaż.

 • Rune Sword of Dol Blatanna.
 • Ceremonialny miecz Deitvena.
 • Elfi miecz z Gór Błękitnych.
 • Święty Miecz Zakonu.
 • Zakazane miecz. On przychodzi najbliżej pojęcia „efektywność”. Można ją uzyskać w rozdziale trzecim, biorąc zabił mordercę.

Najbardziej niezawodny przyjaciel będzie w grze „Wiedźmin” miecz wykonany własnymi rękami. miecze meteorów Kraft trzy kawałki odpowiedniego materiału i mogą mieć różne właściwości, w zależności od rodzaju rudy stosowanej w kolorze.

relikwie

Trzeba też wspomnieć o unikalnej broni w grze „Wiedźmin” – miecze znajdują się w jednym egzemplarzu, i mają swoje nazwy.

 • Rune Sigil of Makahama. Można go uzyskać po ukończeniu questa „nie zaszkodzi”.
 • Garhwal. Jest to możliwe, aby znaleźć tylko w drugim rozdziale, w pobliżu wieży maga na bagnach.
 • Gvihir. Kupiony z synem kowala. Ale jest ona dostępna tylko w czwartym rozdziale.
 • D'yaebl. Po zakończeniu pracy z strygoy i zdjąć klątwę, można je dostać od Velerad.

srebrny

Najlepszym lekarstwem na najbardziej innego zła, która jest własnością Wiedźmina – miecze wykonane ze srebra. W pierwszej części gry nie są tak wiele, jak chcielibyśmy, ale są one w pełni sprostać zadaniu:

 • Basic „Srebrny miecz czarownica”.
 • Arondit. Dostać można tylko rozdział 4, po ukończeniu questa „kill Dagon”.
 • „Księżyc Blade” – najlepszym przykładem vedmachi broni. Po zamordowaniu 10 specjalnych potworów, można je dostać od szefa odławiania Królewskiego.

„Wiedźmin 2”

Począwszy od tej części, programiści są mocno osadzona o wypełnienie zawartości gry. Jednak większość z tych mieczy, które można napotkać w grze „Wiedźmin 2”, lub bezużytecznych, albo są „Checkpoint”, a ty je zmienić dosłownie pięć minut.

 • W „Prolog” gracz jest nieprawdopodobne, aby znaleźć coś wartościowego. Jedną rzeczą wspomnieć, jeśli import gracz ratuje od pierwszej części, a następnie, w zależności od ostatecznego urządzenia, można uzyskać wiele dobrych ostrzy.
 • Pierwszy rozdział jest bogaty w dobrych broni, która nabywa poprzez craftingu. Dokładnie sprawdź listę towarów Flotzame. Nie można dostać się jednym z najbardziej interesujących postaci. Berthold może pomóc stworzyć lepszy miecz w tej serii.
 • W drugiej części tej historii można znaleźć trzy wielkie stalowy miecz. Wszystkie z nich są w przejściu „Ioverta sposób.” Unikalne nazwy ostrze „Gvihir” masz na koniec questa „The Nightmare of Baltimore.” „Zatruta Zerrikanskaya miecz” wisi nad kominkiem w pokoju Filippi po oblężeniu. „Kaedvensky czarny miecz” może wybić z rąk jednego z funkcjonariuszy w drodze do kopalni.
 • Jeśli można dostać „Gvihir”, następnie trzeba zastąpić w najbliższym czasie. Mnóstwo dobrych noży można znaleźć na sklepowych półkach. W czwartym rozdziale, istnieją trzy zarejestrowany miecz, którym warto przyjrzeć się oddzielnie. „Garhwal” sprzedawane przez przedsiębiorcę w obozie Rycerzy, „Płonącej Róży”. „Zapomniane miecz Vranov” odkryje, przechodząc „ścieżka Roche”: wybierz anias uwalnianie i bezpieczne Detmold znajdziesz żądany ostrze. „Kerm„może zostać pobrane poprzez umacnianie oraz wyszukiwanie rysunek będzie musiał pokonać gargulce i rozszyfrować manuskrypt.

srebrny połysk

„Wiedźmin 2” jest również bogata w srebro i broni. I w przeciwieństwie do odpowiedników stalowych ma to sens, aby zmienić je częściej, ponieważ są one bogate w różnych bonusów, które powinny być wybrane do konkretnego stylu gry.

 • W „Prolog” dostać „Arondit” i „Księżyc Blade” podczas importowania ratuje od pierwszej części, jeśli są w magazynie.
 • Pierwszy rozdział jest bardzo słaba różnorodność broni przed złymi duchami, a większość przedmiotów znalezionych będą bezużyteczne, zwłaszcza jeśli masz „Księżyc Blade”. Należy zwrócić uwagę tylko na „Wielki Srebrny vedmachi mieczem” – to rysunek można dostać się do wykonywania różnych umów i trudno przegapić.
 • Ale w drugim rozdziale, gracz będzie miał do wyboru. „Parlamentariusz” jest dostępna w obu ścieżkach. Można usunąć je ze zwłok królów zabójców lub dostać pracę po „Wiecznym bitwy”. Następnie gracz będzie spełniać kilka ostrzy z ciężkimi stratami, ale mają mniej wydajne premie, więc wymiana nie jest zalecane. Pod koniec głowicy można uzyskać „Krwawy Miecz”. Szukać należy w katakumbach pod Vergene.
 • W trzecim rozdziale, nawet złe ostrze jest lepiej niż cokolwiek dotąd. Ale aby to trzeba kupować z rysunku Brasa Ban Arda kupca. Jest, można kupić „Zerrikanen” miecz rysunek – to najlepsza broń w całej grze.

„Wiedźmin 3”: Początek

W trzeciej części gry „Wiedźmin” mieczy stalowych – to śmieci, które można łatwo sprzedać. będzie można znaleźć taką broń wszędzie zabitych potworów i bandytów, skrzyniach skarbów i handlowców. To samo odnosi się do srebrnych broni. Wykonywać zadania, lokalizacje i przeszukać dokładnie przestudiować mapę świata, to na pewno będzie w stanie znaleźć Ci odpowiedni poziom wyposażenia.

Wielu graczy mimo wszystko przeznaczyć poszczególne ostrza, które różnią się szkody i skuteczności pozostałych. To tak zwane zestawy przedmiotów. Na początku gry, w miejscu „Białej Garden” będzie można znaleźć parę mieczy, które są oznaczone „snake School.” Srebrny miecz wykuć jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, ponieważ na tym etapie, aby znaleźć wystarczającą ilość srebra złota nie jest możliwe.

Dostać plany, idź na północ „” White Garden na cmentarzu. Nie będziesz musiał walczyć z 7. poziomie ducha, a potem ucieka do krypty. Zgryzienia symbolu drzwi Aard i kontynuować walkę. Po ostatnim zwycięstwie starannie przeszukać lochy. Tutaj znajdziesz szczątki nieszczęsnego czarownica i srebrny miecz rysunek węża szkoły. Ponadto, będzie można zaznaczyć na mapie lokalizację miecza stalowego w tej samej szkole. Nie trzeba będzie pokonać obóz bandytów i na klatce piersiowej można znaleźć odpowiedni rysunek. W grze „Wiedźmin 3” miecze należące do zbiorów nigdy nie leżą po prostu w bagażniku, więc trzeba również otrzymać materiały potrzebne do ich wytworzenia.

Szkoła Kota

To ciekawe, parę łopat należących do lekkiej zbroi Seto. Znajdź rysunki z nich może być na mapie Novigrad. Rysunek srebrny miecz jest w ruinach świątyni w południowo-wschodniej części miasta. Je zdobyć, trzeba użyć znak Aard złamać zamknięte drzwi.

Znak miecza stalowego pojawi się na mapie bezpośrednio po rysunku. Nie trzeba będzie ponownie użyć znaku dostać się do piwnicy. Na stronie znajdziecie wykres ostrza i nową notatkę ze współrzędnymi kuszy rysowania.

W ten sposób można uzyskać lepsze biegu niskiego poziomu w grze. Jego analogi można uznać zestawy „niedźwiedzie” i „Gryfa”, ale nie są one wymagane do poszukiwania, kiedy się trochę bardziej skomplikowane.

Griffin Szkoła

Elementy tego zestawu Specjalizujemy się we wzmacnianiu znaki. Rozpocząć poszukiwania mogą mieć na siódmym poziomie, ale bez dobrego sprzętu znaków i pompowania mogłoby to być dość problematyczne. W grze „Wiedźmin” trzy miecze nie tylko pomóc w walce wręcz, ale również poprawić posiadanie znaków.

 • Znajduje się on w pierwotnej wersji zestawu poleceń. Najpierw przejdź do Hendhold ruiny na północ od „drzewa wiszące człowieka”. Nie jesteś atakowany harpię. Po zabiciu ich, idź do gniazda i stanąć przed nim. Na swojej lewej stronie znajduje się sekretne drzwi. Z vedmachi spryt znajdziesz rysunek na ciele jednego z żołnierzy. Srebrny miecz schowany na latarni samotnej skale. Aby otrzymać produkt, trzeba zabić wyvern 14 poziom. Jednak walka można uniknąć, jeśli oczekiwanie na potwora odbiega od hotelu.
 • Plik uaktualnienia rzeczy o wiele łatwiejsze do znalezienia. Rysunek ulepszony miecz stalowy jest w zachodniej obozu bandytów zarośli. Jazda Silver Blade – obóz Nilfgaarda jaskinia zachodni.
 • Doskonały zestaw broni wymaga poziom postaci 21. Port Owca stepowa wzgórze można wykryć rysunek ostrze ze stali. Srebrny miecz ukryty w jaskini na południowym krańcu głównej wyspy Skellig.
 • Miecz stalowy obwód główny może być wykryty w zniszczonej wsi Bokskholm. Jego „brat” można znaleźć w opuszczonej twierdzy na Skellig.

Szkoła Miś

Inny zestaw do gry „Wiedźmin”. Top miecze, w opinii większości graczy należą do niego. Są one również podzielone na kilka klas, ale jako bonus zapewnić dobry impuls do uszkodzenia krytycznej.

 • Po pierwsze, można rozpocząć zbieranie miecze jest już na 15 poziomie lub nawet wyższym. Rysunek stalowy miecz można znaleźć na Skellig w wypalonego wsi. Jest tawerna będzie czekać na poziomie sygnalizatora 20 i odpowiedniego wynagrodzenia. Srebrny miecz znajdziesz w końcówce, ale najpierw przygotować się do ciężkich walk – aby chronić cenny obiekt będzie gargulce i lodu pierwiastkowy poziom 30.
 • Rysunek poprawił miecz stalowy jest w forte-Kaer Almhuld zachodniej głównej wyspy. Silver Upgrade ostrze jest przechowywany w opuszczonej twierdzy w północno-wschodniej części głównej wyspy. Obie wersje są ukryte na Krivouhovyh Marsh.
 • Warsztaty miecze wszystko jest o wiele łatwiejsze. Jednym z nich można znaleźć w jaskini niedźwiedzia wzdłuż pracy działce, drugi znajduje się na małej wyspie w pobliżu drogi do Łysej Górze.