175 Shares 2826 views

Dobra komedia rodzinna: trzy z najlepszych

Kiedy cała rodzina gromadzi w nocy ekran telewizyjny, często pojawia się problem: co by taki pogląd, to było bardzo ciekawe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Obecnie mniej mocne filmy strzelać, preferując hity skalę. A jednak, pomimo faktu, że dobra rodzina komedia – to rzadkość w tym artykule są najbardziej interesujące i zabawne filmy, które można oglądać z dziećmi. Usiąść i przechowywać popcorn.

Najlepsza komedia rodzina

1. "Pani Dautfaer"

I choć film nie jest nowy, to nadal wygląda ze śmiechu i emocji. W środku przeciętnej amerykańskiej rodziny z trójką dzieci. Mama jest rozdarty pomiędzy pracą, domem i wychowaniem, a mój tata wykorzystywane wyłącznie do rozrywki i pieścić dzieci. W pewnym momencie matka jest zmęczona, ona złożyła pozew o rozwód. Oczywiście, aby spotykać się raz w tygodniu z ich ulubionych dzieci – trochę garnitur ojca. A ponieważ nasz bohater – człowiek twórczy zawód, to rozwiązuje problem drastycznie i niestandardowy sposób. On – mistrz kamuflażu, więc angażowanie się we własnym niani rodziny, ubrany w garnitur i cute wykształconej ciotki. Oczywiście, moja matka jest zadowolony, że to odkrycie i został powitanie gości do swojego domu, nie wiedząc, co leży jej własne byłego męża za maską piękna kobieta. Jest to bardzo dobra komedia rodzinna, która wyglądała każdą otwartą coś dla siebie.

2. "Lemony Snicket: 33 wypadek"

Bardzo nietypowe, jeśli mogę powiedzieć, gotyk historia trojga dzieci, nagle osierocone. Biorąc pod uwagę, że film oparty jest na słynnej angielskie bajki, możemy powiedzieć, że film spodoba się zarówno dorosłych jak i dzieci. Doskonała obsada, na czele z niepowtarzalnym Dzhimom Kerri wygrać żadnego widza. Opowieść o tym, jak troje dzieci próbował osiedlić się w najbardziej zróżnicowanych rodzin, ale za każdym razem ich plany nie doszło do skutku z powodu wybryki zdradzieckiej wuj, zmierzających do ich dziedziczenia. Bardzo dobra komedia rodzina, mówią trochę nietypowy sposób, ale wciąż warto oglądać.

3. „Pan Popper i jego pingwiny”

Jest to najnowsza wszystkich powyższych filmów. Niektóre najwyższej klasy jest oznaczona jako najlepszej komedii filmowej rodziny 2012. W centrum biznesmenem, dla której nic nie jest ważniejsze niż jego kariery. Pomimo faktu, że ma dwoje dzieci, nie jest on szczególnie zwraca uwagę na wartości rodzinnych. Pewnego dnia, dzięki jego zmarłego ojca-podróżnika, dostaje bardzo nietypowy lokal. Jego porządny apartament spaść 6 większość tych pingwinów. Oczywiście, takie zdarzenie nie może zmienić życie dramatycznie osoby. Słodkie i wzruszające, ale pełna humoru opowieść o tym, jak człowiek jest zanurzony głową do kariery i praca mogą pamiętać odwiecznych wartości i dokonać wyboru na rzecz rodziny. Dla pingwin żółtooki, z których każda ma szczególny charakter, należy powiedzieć specjalne „dziękuję” do twórców tego obrazu. To jest naprawdę dobra komedia rodzinna, która otrzymała takie wielkie dzięki doskonałej humoru i niezwykła dostaw prostych wartości w życiu.