569 Shares 2199 views

Rosyjski aktor Jewgienij Tsyganov: filmografia i życie osobiste

Nasz dzisiejszy bohater – udany aktor, atrakcyjnym mężczyzną i ojcem wielu dzieci Jewgienij Tsyganov. Filmografia, data i miejsce urodzenia, szczegóły dotyczące jego życia osobistego i innych informacji o nim – to wszystko zawarte jest w artykule.

biografia

Urodzony w Moskwie w dniu 15 marca 1979 r. Rodzina aktor Jewgienij Tsyganov ma żadnego związku z kina i teatru sceny. Jego ojciec i matka są członkami Instytutu Badań Moskwie „Titan”. Żenia ma starszą siostrę Irina.

Od najmłodszych lat, nasz bohater zaczął okazywać miłość do muzyki. Mógł spędzić wiele godzin słuchania klasycznych kawałków.

hobby

Evgeny Tsyganov, którego dzisiaj filmografia widzieliśmy, odwiedziliśmy dwie szkoły – normalne i muzykę. Chłopiec skarżył pełnego zatrudnienia. Zdał sobie sprawę, że to wszystko jest niezbędne dla jego pełnego rozwoju.

Kilka lat Jack nauczył się grać na pianinie. Nauczyciele wskazał, że chłopiec miał dobre ucho i doskonałe poczucie rytmu. Przepowiedział błyskotliwą karierę muzyczną.

W liceum Tsyganov poważnie zainteresowany w scenie. Został przyjęty do trupy dodatkowym Taganka Theatre. Facet gra rolę różnych dzieci – Koshcheev, król kot Basilio i tak dalej.

W 1993 roku Jack stał się członkiem grupy rockowej jak on szybko dołączył do zespołu i nauczył repertuar. W 1997 roku zespół rozpadł się. Ale nasz bohater nie zamierza zrezygnować z kariery w muzyce. Wraz z przyjacielem, on stworzył grupę „Toast”. Chłopcy byli w moskiewskich klubach. Lokalny publiczny otrzymał je z entuzjazmem.

studentship

W 1996 roku, facet ma maturę. W tym czasie miał już zdecydowaliśmy się na uniwersytecie. Jego wybór padł na im WTU. Shchukin. Jack przeszedł pomyślnie egzaminy.

W 1997 Tsyganov wziął dokumenty z „Pike”. Jego nowy cel – wydział reżyserski Rati. Eugene i znowu szczęście. Został zapisany w uniwersytecie.

teatr

W 2001 roku nasz bohater otrzymał dyplom ukończenia studiów. Problemy z zatrudnieniem nie powstały. Mężczyzna wziął trupy Moskiewskiego Teatru „Piotr Fomenko Workshop”. Na scenie tej instytucji, brał udział w różnych przedstawieniach: „Bride”, „After the Curtain”, „Olympia” i inne.

Jewgienij Tsyganov: Filmografia

Gwiazda w filmie, młody aktor rozpoczął w 2001 roku. Dostał jedną z głównych ról w filmie „The Collector”. Eugene była niewielka opłata. Ale dostał bezcenne doświadczenie. Od 2002 roku jego kariera filmowa zyskała szybki rozwój.

Zrób listę najbardziej uderzające i zauważalne roli Jewgienija Tsyganov:

 • "Dzieci Arbatu" (2004) – Sasha Pankratov;
 • "Hunter" (2006) – Vladimir;
 • "Syrenka" (2007) – Alexander;
 • "Plus One" (2008) – lalki;
 • "Iwan Groźny" (2009) – kat;
 • "Twierdza Brzeska" (2010) – porucznik Pochernikov;
 • "Stos Star" (2011) – kurier pocztowy;
 • "To nie ja" (2012) – Peter;
 • "Odwilży" (2013) – Wiktor Hrustalev;
 • "Kuprin" (2014) – właściciel;
 • "Bitwa pod Sewastopolu" (2015) – kapitan Kitsenko;
 • "Fartsa" (2015) – Yan Rokotov;
 • "Dotyczy lub Hal" Seria (2015) – kostnego;
 • "Garden of Eden" (2015) – ZILOV.

Jewgienij Tsyganov: miłość życia

Jako student w naszym bohaterem jest regularnie związane wicher romans z pięknymi dziewczynami. Ale Eugene szybko stracił zainteresowanie nimi. Chce się spotkać bratnią duszę. Towarzyszka jego życia było mieć cechy, takie jak używanymi, uczciwość i dobroduszny. Takie wymagania nakładają ukochanego Jewgienij Tsyganov. Prywatne życie aktora przez długi czas nie rozwijać.

Dopiero w 2004 roku, spotkał kobietę, którą naprawdę kochał. Stało się to na planie filmu "Children of the Arbat". Wybrany Eugene stał Irina Leonova. Był gotowy następnego dnia iść z nią do rejestratora. Irina Podobała mi się również wysoka brunetka. To komplikuje sytuacja jest taka, że ona była już żoną aktora Igor Petrenko. Tsyganov, fakt ten nie mylić. On wytrwale zabiegał o nią. W rezultacie, Irina zdecydowała się na rozwód z mężem.

Leonova wkrótce przeniósł się do mieszkania Eugene. Zaczęli żyć razem. W 2005 roku para pierwsze dziecko urodziło – córkę Pauline. Młody ojciec kąpał się i przebrał dziecko. Chodził z nią grał i grzechotki. W 2006 roku rodzina się następny uzupełnianie. Urodził się syn Nikity. I to nie wszystko, w okresie od 2009 do 2014 roku w Eugene i Irina miał czworo dzieci – trzech synów i córkę. Nasz bohater zawsze marzył o dużej rodzinie. I wydaje się, że Bóg wysłuchał jego modlitwy.

W lecie 2015 roku w prasie wyciekły informacje na temat ciąży Irina Leonova. Później został potwierdzony. Jednakże, nie było spekulacji, że Romowie skręcone romans z Julia Snigir i wyrzucił ciężarną żoną cywilnego. Aktor odmówił komentarza w sprawie raportu.

We wrześniu 2015 roku, Irina Leonova urodziła siedmioro dzieci – córkę. Dziewczynka o imieniu Vera. Aw październiku okazało się, o „ciekawej sytuacji” Julia Snigir. Przedstawiciele działający braterstwo uwierzyć, że ojcem jej dziecka jest Jewgienij Tsyganov. Czy to prawda? Wkrótce wszystko będzie wiadomo.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, kiedy się urodził, i co w młodości lubił Jewgienija Tsyganov. Filmografia aktora została również omówiona w artykule. Życzymy mu samych sukcesów, szczęścia i finansowy dobrobyt!