768 Shares 7986 views

Base "Istok" (Donieck, regionu Rostov) – przyjemność gdzieś w pobliżu

Na jednym z najpiękniejszych zakrętów na rzece Doniec Seversky w rejonie Rostowa czeka na gości Hostel „ISTOK.

powitanie

Base „Źródło” (Donieck, regionu Rostov) działa przez cały rok. Istnieją wszystkie warunki do komfortowego i dobrego wypoczynku: wygodne duże pokoje, restaurację z przestronnym przedpokoju i kuchni europejskiej, sauna, basen (podgrzewany w pochmurne dni) dla dorosłych i dla dzieci, rozrywki na trasach wodnych na spacery lub jogging wzdłuż zacienionych leśnych szlaków, kwadraty wózki, plaża z drobnym piaskiem importowanego, parasole, leżaki, molo, chronionej strefy parkowania i tak dalej.

mieszkanie

Kilka hotel oferuje centrum rekreacji „Istok” (Donieck, Rostowski regionu). Ceny zaczynają się od 2500 rubli.

Dom jeden pokój przeznaczony dla dwóch osób. Jest wyposażony w duże łóżko, telewizor, lodówkę i klimatyzację. W pokoju znajduje się prysznic z WC, wodą (ciepłą i zimną) i mały bar. W zimnie, ogrzewanym pomieszczeniu.

Kabina jeden pokój z werandą z podwójnym łóżkiem, TV, lodówkę, powietrza, WC, kabina prysznicowa, nie ma wody (gorącej i zimnej). dom zimą jest podgrzewany.

Ośrodek rekreacyjny „Źródło” (Donieck, regionu Rostov) oferuje apartamenty VIP, aby pomieścić duże rodziny lub grupy. Pokój przeznaczony jest dla sześciu osób i posiada werandę oraz zadaszony balkon z widokiem na plażę i zakolu rzeki. Każdy pokój kuchnia połączona z częścią wypoczynkową, sofę, TV, lodówkę, klimatyzację, łazienkę z prysznicem, mini-bar oraz saunę. Dom otoczony jest prywatnym dziedzińcem o powierzchni mangalnoy. W zimie, ogrzewanych pomieszczeniach. Ten luksusowy apartament posiada dostęp do prywatnej plaży oraz prywatną saunę na trzy godziny odwiedzin, które są już wliczone w cenę pokoju.

restauracja

Base „Źródło” (Donieck, regionu Rostov) ma w swoim posiadaniu przytulną restaurację z dużą porcję kadry wysokiego szczebla. Znajduje się on w oddzielnym budynku na parterze, w którym znajduje się lobby bar otwarty do północy na drugim piętrze znajduje się sala bankietowa. Bar na 50 osób, sala – 120.

Warunki stworzone w restauracji, pozwalają trzymać różne uroczystości, w tym tańce absolwentów, imprezy firmowe, bankiety, rocznice, zjazdy rodzinne, odwiedzając rejestracji, wesela i uroczystości dla dzieci.

Ośrodek rekreacyjny „Źródło” (Donieck, regionu Rostov) ma małą VIP-pokojowe (może pomieścić do 15 osób) oraz odkryty taras z przepięknym widokiem na zakolu Seversky Doniec.

Menu składa się z potraw kuchni rosyjskiej i europejskiej, kaukaskiej. Na specjalne okazje kucharz przygotowuje wyjątkowe i niepowtarzalne dania podpis.

Przez telefon można zarezerwować jeden z pokoi na tę okazję, lub kilku tabel dla pokoju na wieczór w gronie bliskich przyjaciół. Podczas cieplejszych miesięcy, w piątki w restauracji są pokazy artystów gościnnych.

Dbanie o każdego gościa

Od ostatniej jesieni, baza „Źródło” (Donieck, regionu Rostov) oferuje podwoić wynajmu domów. Jeśli to konieczne, może zostać przedłużony. Wejście do kompleksu jest już wolny.

Jako prezent na święta Nowego Roku w recepcji można kupić karty prezent wartości nominalnej od 5 000 do 25 000 000. Mogą być obecne do znajomych lub dać do bliskich.

U podstawy organizowane są objęte altanka na relaks. Można je łatwo pomieścić dużą firmę. Delight wczasowiczów kilka fontanny, ścieżki wędrówek pieszych w parku i dużą ilością wygodne siedziska.

Rozrywki dla dzieci i dorosłych

Oprócz pięknej przyrody, podstawa „Źródło” (Donieck, regionu Rostov) oferuje rozrywkę, obliczony jako na dzieci i dorosłych. Jednym z ulubionych miejsc dla młodych osób – basen (podgrzewany w zimne dni) z różnorodnych atrakcji. Dzieci jeździć z, strzelać armatki wodne, igraszki pod wodospadem. Jest to nie tylko świetna zabawa, a co najważniejsze – bezpieczne. Instruktorzy monitorować każdy ruch dziecka.

Basen dla dorosłych dysponuje częścią z hydromasażem oraz aerodynamikę. Zapewniają one doskonały efekt relaksacyjny. Jest to bardzo ważne w dzisiejszym stale gwałtowny i zabieganym świecie. Ponadto, te rodzaje masażu mają korzystny wpływ na zdrowie: normalizuje ciśnienie krwi i krążenie krwi, stabilizuje pracę mięśnia sercowego. Woda w basenie jest podgrzewana. Okolic siedzenia wyposażone w parasole, wygodne leżaki i stoły na relaks i odprężenie. Być może dlatego ta część kompleksu jest bardzo popularne.

Przez cały rok wita Visitors Center „Istok” (Donieck, Rostowski regionu). Opinie turystów zwłaszcza na ferie zimowe, opłata pozytywne. Jest otwarty niemal przez całą dobę oszałamiające sauna fińska, zorganizowane spacery w zimie ekstremalnych form transportu i polowania.