650 Shares 3390 views

Skąd mam wiedzieć, status lotu „Transaero”?

„Transaero” – pierwsza prywatna rosyjska linia lotnicza. Data powstania firmy Rachunki za rok 05.11.1991. To właśnie wtedy po raz pierwszy uświadomił sobie swój pierwszy latający na samolocie spółki pod kodem UN. Już w 1993 roku firma lotnictwo zaczęło wykonywać loty lotów krajowych i międzynarodowych, rozszerzając swoje cele.

„Transaero” – jak to było

Firma oferuje szeroki zakres usług dla swoich klientów, mając w swojej klasie usług arsenał 4. Polityka cenowa ewoluowały w taki sposób, że bilety są dostępne dla każdego, z różnymi możliwościami finansowymi.

Piloci i stewardzi byli regularnie szkoleni w wysokiej klasy międzynarodowej samolotów. Które pozwoliły na stałe w celu utrzymania i poprawy jakości obsługi pasażerów.

W 2007 roku „Transaero” stał się pierwszym przewoźnikiem, który przeprowadził sprzedaż biletów elektronicznych w Internecie. To i wiele innych zaliczki pozwoliły firmie wejść do pierwszej 50 najlepszych linii lotniczych na świecie.

Upadłość „Transaero” linia lotnicza

Początkowo, w październiku 2015 roku spółka zaprzestała sprzedaży biletów z powodu trudności finansowych. To było wtedy, że zarząd spółki, zdecydowano o konieczności tworzenia usługę sprawdzania statusu „Transaero” lotu dla pasażerów, którzy zakupili bilety wcześniej. Aż do 15 grudnia 2015 roku kolejnym ważnym rosyjski przewoźnik lotniczy „Aeroflot” zobowiązała się do transportu pasażerów upadłej linii lotniczej.

W ten sposób zapewnić nie ma potrzeby, aby zadzwonić na telefon call center, aby dowiedzieć się, status lotu „Transaero”. W tym celu konieczne było, aby przejść do strony internetowej przewoźnika, w odpowiedniej sekcji, aby określić swoje imię i nazwisko w łacińskimi literami (jak podano na zakupionym bilecie), wprowadź numer lotu (bez pierwszej litery wartości ONZ) i terminach wycieczki.

Zaktualizowana wersja usługi „Transaero”

Oprócz faktu, że pasażerowie się potrzeba nie tylko, aby dowiedzieć się status lotu „Transaero”, ale również znaleźć inne kluczowe momenty lotu, wymaga przeglądu służby, w celu odciążenia firmy call center. I 18/10/2015, usługa została sfinalizowana. Teraz dostarcza informacji nie tylko od tego, czy lot odbędzie się, ale także wymiana samolotu, lotniska i czasie, jeżeli zastąpienie jednej lub większej liczby parametrów.

Pomimo wszystkich ulepszeń w systemie, wielu pasażerów zaobserwowali, że stan „Transaero” status lotu nie zawsze było poprawne. Na przykład, niektóre loty zostały przeprowadzone, a gdy został on zauważył, że został odwołany. A w ogóle, cały system rezerwacji nosił chaotyczne. Wielu ekspertów jest zdania, że działania te były powodowane przez niedopasowane wspólnej pracy dwóch linii lotniczych.

Dla przypomnienia, w poniedziałek 19/10/2015, w „Transaero” odwołał ponad 80 lotów, zarówno loty krajowe i międzynarodowe. Dlatego też sprawdzić status lotu „Transaero” jest dla większości pasażerów miejscowego emisyjnej.

Czy jest krach w 2017 roku?

W chwili obecnej firma lotnicza nie wykonuje lotów na którymś z miejsc. Serwis stworzony dla pasażerów, aby mogli poznać status lotu „Transaero” jest teraz cisza. zarząd spółki ogłosił zamiar wznowić loty w bieżącym roku 2017, ale pod inną nazwą.

Zobowiązania wobec wierzycieli zostaną przeniesione w drodze dziedziczenia następcy „Transaero”. Jak wiecie, wiele długów od przewoźnika. Aby ożywić lotów będzie wymagało znacznych nakładów finansowych: jest to zestaw nowych pracowników, licencja na transport lotniczy pasażerski, floty i tak dalej. Wiele linii lotniczych mają trudności finansowe w branży lotniczej. Teraz wszystko zależy od intencji potencjalnych kredytodawców.