610 Shares 7982 views

spółka zarządzania dokumentami: narzędzia do debugowania

Według danych firmy Gartner dotyczących przetwarzania dokumentów dla firm wydać do 15% przychodów firmy, a do ich tworzenia, koordynacji, kopiowania i poszukiwanie pracowników może potrwać nawet do 30% czasu.

Dlatego dla wielu firm jest pilna potrzeba optymalizacji procesu pracy. W szczególności, z pomocą swoich narzędzi do automatyzacji IT.

W zależności od specyfiki działalności mogą być istotne nie tylko zautomatyzować obieg wewnętrzny, ale również zewnętrznych.

Na przykład, prawnicy, prowadząc sprawy arbitrażowe, trzeba wysłać dokument do sądu przez podpisów elektronicznych i szybko reagować na nowe wydarzenia w tej sprawie. Niestety, program przedstawiony na rynku prawnika jest rzadko zaspokoić te potrzeby. Ale są też jedyna w swoim rodzaju oferta – oprogramowanie (software) „Forensic skarg handling” z linii „Yurayt” z tego samego autora.

Wyjątkowość oprogramowania, który pracował przy jej tworzeniu nie tylko programistów, ale także ekspertów z wąskiej dziedzinie prawa. W rezultacie, prawnicy, klienci mają jednolitej przestrzeni informacyjnej, która jest wygodna w obsłudze. W szczególności, dzięki integracji systemu z tych podstawowych usług prawnych jako „konsultant powiększonej», kad.arbitr.ru, egrul.nalog.ru. Poprzez konsolidację wszystkie istotne informacje w jednym miejscu prawników można również szybciej reagować na zdarzenia i przeprowadzenie procesu arbitrażu więcej przypadków w tym samym czasie bez utraty jakości.

Aby zautomatyzować wewnętrzną organizację przepływu pracy (niekoniecznie tylko dział prawny) wykorzystuje inną rodzinę produktów „Yurayt” – „Pojednanie i traktaty” program do pracy z umów, Przechowywanie dokumentów w jednej bazie danych pozwoli uczestnikom procesu umownego poświęcać mniej czasu na wyszukiwanie żądanego dokumentu, a dzięki automatycznej interesariuszy porównawczych wersję można zobaczyć autorów zmian w umowie i monitorować swoje znaczenie. Ponadto, jeśli jest to konieczne, aby pracować zdalnie pracownicy mogą negocjować umowę przez e-mail, nawet bez wchodzenia do programu.

W przeciwieństwie do wielu elektronicznych systemów zarządzania dokumentami, oprogramowanie pozwala zachować specyficzny raportowanie zamówienia (Ledger blachy pojednanie), zgadzasz się z kontrahentami umowy, zapewnia dodatkowe możliwości dopuszczenia przetwarzania (na przykład poprosić o dodatkowe informacje). To zmniejsza liczbę błędów i zwiększa przejrzystość wymiany dokumentów w firmie.

Korzystanie z programów „Yurayt” w powiązaniu z działaniami organizacyjnymi, aby pomóc firmom, niezależnie od wielkości lub zakresu, usprawnione, szybsze i bardziej kontrolowany przez swoich procesów biznesowych.