827 Shares 4858 views

Work From Home – montaż uchwytów. Recenzje nie pozostawiają wątpliwości, że jest to oszustwo

Często zadanie może zostać opóźnione w nieskończoność. Przyczyną tego może być wiele. Pracodawcy nie dbają o niczyich problemów. Ale, przynajmniej, po prostu odmówić, i nie wymagają od wnioskodawców dowolnej ilości o świadczenie pracy. To, niestety, nie można powiedzieć o tych, którzy proponują taką pracę jak składanie długopisów w domu. I to może być nie tylko długopis, ale również klejenie kopert, pisania, biżuterię lub płyty montażowej, prasowanie, pakowanie przycisków, znaczniki cięcia, a nawet montaż elektronicznych papierosów. Ludzie, którzy są w poszukiwaniu przynajmniej jakiegoś dochodu, często wpadają w pułapkę takich „pracodawców”. Po tym wszystkim oferuje wystarczająco przyzwoite pieniądze na bardzo proste zadanie. I nic nie byłoby złego nie było, jeśli oferują takie zarobki rzeczywiście przeprowadzane warunki opisane w swoich reklamach.

Tekst promocyjny w zasobów internetowych dla poszukiwania pracy, może być w przybliżeniu następująco: „Praca w domu – montaż uchwytów. Praca 2-3 godziny dziennie, można zarobić tyle w ciągu tygodnia, ile otrzymałaby miesięcznie do normalnej pracy. Dzięki temu, nawet uczeń może obsłużyć. Wszystko, czego potrzebujemy od Ciebie – wypełniony formularz zgłoszeniowy, który należy przesyłać na nasz e-mail ". I, oczywiście, ufając bezrobotnych są wysyłane na podany adres wypełniony formularz zgłoszeniowy i czeka na cud. I, co do zasady, czekaj, nie tylko cud i kolejny list, który opisuje szczegółowo proces jaki sposób praca w domu – montaż uchwytów. Opinii na temat tego sposobu zarabiania całkowicie negatywna, ponieważ wiele osób dotkniętych tymi pracodawców oszustwa. W drugim, jego odpowiedź jest zawsze podkreślić, że osoba, która wysłała kwestionariusz wpisuje podaną w poście ogłoszenia, a teraz musi podpisać umowę i zapłacić niewielką sumę pieniędzy. Ostatnia akcja jest konieczna rzekomo pracodawcy przekonani o powadze intencji wnioskodawcy. wskazał również, że po pieniądze będą odbierane przez firmę, to skontaktować się z nadawcą je przez 3-5 dni, po czym kurier przynosi na podany adres w materiałach aplikacyjnych do pracy.

Ale wiele osób zdało sobie sprawę, że praca w domu – uchwyty montażowe – ma bardzo negatywne opinie. Ci, którzy raz spadł do tej sztuczki, piszą na forach, że „kupił” jest fakt, że kwota do zapłaty była mała, w przedziale 15-17 dolarów. Ponadto, pieniądze obiecał wyrównać po otrzymaniu pierwszego wynagrodzenia. Ale nikt nie widział i zwrot pieniędzy, ani kurierzy ze szlachetnych paczek, w których zdemontowane odchylane uchwyty. Firma telekomunikacyjna nie ponosi odpowiedzialności za e-maile także i adresy e-mail podane w ogłoszeniu są fałszywe. Tutaj masz pracy w domu – montaż uchwytów. Opinie na temat tego, a nie innego bardzo wiadomo, jak płacić powinni przeczytać na specjalnych forach poświęconych tematyce.

Ponadto, czasami zdarza się, że jesteś na zaproszenie kogoś znajomych może przyjść na rozmowę na podany adres. Tam znowu, obietnica, że będzie musiał pracować w domu – uchwyty montażowe. Opinie twój przyjaciel cię przekonać, że wszystko jest w porządku. W rezultacie, nie szukasz i nie czyta, podpisać umowę i zapłacić pewną kwotę. Tylko tutaj płacisz nie tylko, że opłata za dostarczenie materiałów do domu, aby zebrać i konsultingowe. Przeczytaj umowę – on nie ma nic wspólnego z „pracy”. Innymi słowy, wybrał pieniądze trudne, ale prawnie. Zamówienie jest zatem nic do zarzucenia – dałeś pieniądze. Szukaj urzędu jest bezużyteczny – zniknął. Jako swojego znajomego, jest prawdopodobne, że naprawdę zapłacił za swoją pracę, a on przyniósł radość do nich ty i inni, szczerze przekonany, że wszystko jest w porządku. Więc firmochki zapłacić nieco do jednej osoby, zrekompensowania tych kosztów, oszukują kilkanaście innych osób o tym wspomniałem. I ty także.