195 Shares 7829 views

Jak nosić uprząż na kota: dobra rada

łza zwierzę w nieznane odległości, ciągle ucieka na korytarz? Możesz pomóc w tym do swojego zwierzaka, a nawet chodzić. Aby to zrobić, trzeba wiedzieć, jak założyć uprząż na kota. Oczywiście, żaden z kotem bez walki nie pozwoliłby takie działanie występuje tylko za pierwszym razem. Zwłaszcza, aby nie wyjść na ulicę obok ciebie i nie być wyciągnięta, z zastrzeżeniem zarządzania. Wszyscy czują się kota, który „idzie sama.” A teraz muszę stracić wolność, która jest bardzo nieprzyjemne dla nich.

Przed umieszczeniem uprząż na kota, trzeba nauczyć go do niej, w brzmieniu:

1) Po pierwsze, należy powąchać domowych, bawić się i przyzwyczaić do nowego akcesorium. Zazwyczaj zajmuje to 2-3 tygodni.

2) Nie wolno nosić uprząż na kota i natychmiast wyświetlić go na ulicy: po pierwsze, musi wydawać się nim w domu.

3) Po kilku dniach można dołączyć smyczy. Po pierwsze, musi wybrać kierunek, a następnie można stopniowo zaczyna go poprawić.

Kiedy nauczysz się, jak założyć uprząż na kota, będziesz miał wiele przyjemnych konsekwencji:

 • chodzić z ulubionych i nie martwić się, że mógłby uciec;
 • Jest to niezbędne, jeśli chcesz uczestniczyć w wystawach;
 • Szelki – nieodzownym jeden na wycieczkę do weterynarza.

Jak nosić uprząż na kota, więc nie mogła uciec od niego i uciec

Aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji należy wykonać dobrze. Istnieją dwa rodzaje shleek. Przyjrzymy się, jak nosić każdego z nich.

Pierwszy typ „ósemka”

Są to najbardziej popularna i doskonale nadaje się, jeśli tylko przyzwyczaić psa do uprzęży. Struktura ta jest obroża i szelki, które rozciągają się pod przednimi łapami i łącznik – w okolicy łopatek, gdzie karabinka. Nosić uprząż jest trudne, więc trzeba spróbować, ale po pewnym czasie nauki, a wszystko będzie łatwiejsze.

 • Najpierw umieścić na kołnierzu, uprząż jest obracany tak, że strzelba była między łopatkami.
 • Gdy ten element jest wykonany, można przystąpić do łapy, co jest konieczne, aby trzymać w otworach przeznaczonych do tego celu.
 • Następnie dociągnąć paski i sprawdzić. Pomiędzy korpusem uprzęży kota i odległości – jednym palcem.
 • Dla karabinka laczy smycz.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, wtedy zwierzę nie będzie mógł uciec.

Uwaga: gdy pod jednym z pazurów trzeba zapiąć pas własnego, należy najpierw wcisnąć przez dziurę w nodze, która jest ustalona, a następnie za darmo.

Jak dla kotów do noszenia wiązkę, która odnosi się do drugiego typu

Łatwiej zaprojektować, to jest bez kołnierza, w celu uniknięcia stresu w odpowiednim dziale, ale do „początkujących” ubrać to nie warto, bo to będzie trudniejsze do kontrolowania swojego zwierzaka. Składa się z dwóch trójkątów pod stopami, więc nosić to dużo łatwiejsze:

 • umieścić wiązki na podłodze / stołu (powierzchnia musi być płaskie);
 • łapy kot umieszczany w odpowiedniej trójkątnych otworów;
 • Wiązka mocuje się poniżej ostrza;
 • zaatakowana na smyczy.

Można użyć wiązki kombinezon, jeśli kot nie może przyzwyczaić się do pasów. To laczy z rzepem i niemal namacalne nie jest ciałem. Jeśli zwierzę nie poczyni niezbędne szczepienia, nie chodzić z nim na ulicy, ponieważ ryzyko zakażenia jest znacznie wzrosła. Przed uruchomieniem uprząż na kota, nie zapomnij „przyczepić” to protivobloshiny kołnierz.