417 Shares 3313 views

medycyna "Mexicor". Instrukcje użytkowania

Dostępny lek „Mexicor” w fiolkach jako klarowny lub lekko zabarwionego roztworu i kapsułek. Lek znajduje zapobiegania niedotlenieniu, nootropowe, neyroprotektivym, własności antyoksydacyjne, wykazuje działanie anksjolityczne. Narzędzie poprawia stan funkcjonalny na tle niedokrwienia mięśnia sercowego, poprawiając zdolność skurczową serca, obniżenie ciśnienia rozkurczowego i skurczowego dysfunkcją lewej komory. Lek „Mexicor” (instrukcja obsługi świadczy o tym) spowalnia proces wolnorodnikowej. Na tle krytycznego zmniejszenia przepływu wieńcowego poprzez działanie środków konserwowane organizację strukturalną i funkcjonalną membrany kardiomiocytów. Lek poprawia przebieg kliniczny atak serca, poprawa skuteczności leczenia używany, przyspiesza operację odzyskiwania mięśnia lewej komory. Preparat stabilizuje procesy metaboliczne, zmniejsza ryzyko powikłań zaburzeń arytmicznych rodzaju i przewodności sercowy. Oznacza „Mexicor” (Instrukcja zawiera takie dane) o nootropowych, redukuje i zapobiega zaburzeniom w uczeniu się i pamięci, co prowadzi do patologii charakterze naczyniowego mózgu, umiarkowane i łagodne zaburzenia poznawcze. Lek wykazuje działanie przeciw niedotlenieniu krwi, zwiększa wydajność i zwiększają stężenia. Po wprowadzeniu środka szybko dystrybuowane w tkankach i narządach. Trzydzieści do czterdziestu minut obserwuje się maksymalne stężenie leku. Wyświetlane leki nerki.

medycyna "Mexicor". Instrukcje użytkowania. powołanie

Środki zalecane w leczeniu ostrego zawału mięśnia sercowego (w leczeniu, od pierwszego dnia patologii), encefalopatia naczyń, udar niedokrwienny mózgu (w połączeniu z innymi lekami). Przez wskazania obejmują łagodne i zaburzenia funkcji poznawczych rodzaju różnym charakterze powstać.

Przeciwwskazania

Nie przepisać leki na zaburzenia czynności nerek i wątroby aktywności ostrego przedmiotu, nietolerancji ciąży. Nie zaleca się do leczenia laktacji i osiemnastego roku życia.

"Mexicor" środki. Instrukcje użytkowania. skutki uboczne

Na tle podawania dożylnego, zwłaszcza strumieniem, prawdopodobieństwo zachorowania na suchość w ustach, metaliczny doznania smakowe ciepła w organizmie, ból gardła. To może być dyskomfort w klatce piersiowej, duszność. Reakcje te są zazwyczaj związane z wysoką prędkością wstrzykiwania. W długotrwałym leczeniu oznaczony nudności, zaburzenia snu, wzdęcia.

schemat dawkowania

schemat podawania (ilość leku i czasu trwania leczenia) jest specjalisty.

"Mexicor" środki. Instrukcje. Cena. Aby uzyskać więcej informacji,

Lek zwiększa aktywność przeciwdrgawkowych, przeciw chorobie Parkinsona i przeciwlękowe benzodiazepiny. Koszt leku – od 103 rubli.