257 Shares 3266 views

Ulubiony rozmiar. kobiecy pochwa

Pochwy – to mięśni narządu, który ma cienką, ale w tym samym elastyczne ściany. Jeśli to konieczne, to ma zdolność do rozciągania i rozszerzać jak balon. Struktura tego ciała po prostu niesamowite ze względu na wielkość pochwy jest, zależy, jak będą przechodzić wszystkie niezbędne procesy, takie jak te związane z nawożeniem i porodu, a także realizacji funkcji wydalniczych.


naukowców i prób zmierzenia wewnętrzne i zewnętrzne genitalia kobiety rozpoczął się w 1995 roku i trwa do dziś. Następnie co wielkość pochwy jest zależna od kilku czynników. Na przykład, w stanie unexcited wielkość może wynosić od 7 do 9 cm, a w pobudzony – od 13 do 19.

Jaki jest rozmiar pochwy jest kobietą, może również zależeć od siły roboczej, szczególnie szybki. Jeśli dziecko rodzi się krupnenky, że zmienia swój rozmiar. Pochwy po porodzie staje się elastyczny. W konsekwencji, wrażliwość podczas stosunku płciowego zostanie znacznie zmniejszona. Wniosek może być dokonana na podstawie badań, że do 60 lat zmian w jego kwota jest nieznaczna: w stanie spoczynku – do 12 cm, natomiast w stanie wzbudzonym – prawie niezmienione.

Badania wykazały, że rozmiar pochwy i kobiet zależy od istnienia stosunków seksualnych. Różnica między zamężnych i samotnych kobiet rzeczywiście niewielkie, może osiągnąć długość 2-3 cm Jak widać, to ciało. – Kind elastyczny kanał. On, jak rozszerzalnej rury mięśniowej, która łączy obszar sromu i macicy. pochwa różnej wielkości kobiet ma co najmniej lekko, ale inaczej. Zmień go przez fałdy. Ich formy wyłożone warstwowy nabłonka płaskiego kształtu na błonie śluzowej pochwy. Jeśli kobieta po prostu stoi, organ ten może być nieco zmienionej formie. Pochwa jest nieco zakrzywiony do góry. Jednak ani pionowej ani poziomej, to nie bierze. Jeśli mówimy bardziej szczegółowo o ściankach pochwy, a następnie są one składać się z kilku warstw i mają grubość około 4 mm. Obejmuje wewnętrzną warstwowy nabłonek, lub jak to nazywa, przydankową, składa się z luźnej tkanki. I jeszcze odróżnić ściankę przednią i tylną część pochwy i pół, które są ze sobą połączone.

Aby podczas porodu płodu miał okazję wyjść, pochwy rozszerza o średnicy ponad 10 cm. Zapewnia to funkcja jest warstwa środkowa, mięśni gładkich. Łączy zewnętrzną powłokę z przyległych jednostek poza wewnętrznych narządów płciowych, na przykład, takich jak pęcherz i oczywiście, odbytnicy, umieszczonych po obu stronach pochwy. Macicy i pochwy ściany, a cały szyjki macicy wypełniona specjalne gruczoły wydzielające śluz. Taka ciecz odgrywa ważną rolę w pracy i życia narządów kobiecych. To nawilża zdrowe, normalne pochwy i kasuje dane z różnych bakterii i zarazków i innych „odpadów biologicznych”.