651 Shares 1835 views

"Entomozan-C": instrukcje obsługi, opinie. analogi narkotyków

Lek „Entomozan-C” instrukcje zastosowania jest opisany w tym artykule, jest to jedna z najlepszych sposobów zwalczania pasożytów, które infekują zwierząt. Ze względu na niski stopień toksyczności leku jest często używany weterynarzy. Po zabiegu, nadal jest to bardzo długi czas ma wpływ, znajdujący się na skórze i sierści zwierząt. Stosując preparat „Entomozan-C”, opinie, które można również przeczytać w gazecie, możemy rozwiązać główny problem – pozbyć się pasożytów.


informacje ogólne

Lek „Entomozan-C” – lek, który pomaga ludziom radzić sobie z różnego rodzaju owady, roztocze na ciele zwierzęcia do ich całkowitego zniszczenia. Zastosowanie procesów, takich jak dezynsekcji i disacaridisation. Głównym elementem silnie w preparacie jest cypermetryna.

rodzaje leków

Lek ma strukturę cieczy o jasnożółtym kolorze, a w kontakcie z wodą staje się biała emulsja. „Entomozan-C 10”, instrukcje użytkowania, które są tu opisane, nie drażnić w kontakcie z ludzką skórą. Ale jeśli to wpada do oka wymaga natychmiastowego mycia niebezpieczeństwo podrażnienia. Jest na tyle toksyczny tylko dla rodziny pszczół i ryb.

W sprzedaży są różne rodzaje opakowań leków:

 • ampułki dwa mililitry;
 • fiolce z tworzywa sztucznego 50 milllitrov;
 • plastykowej 500 milllitrov.

Na żadnym z pakietów wymaganych wskazać wszystkie niezbędne informacje na temat tego leku. Konieczne jest, aby uważnie wszystko, co jest napisane na opakowaniu, a także kilka wskazówek dla dawania „Entomozan-C” instrukcję obsługi. Jest to bardzo ważna informacja dla tego produktu jest okres trwałości. To z ta zależy od skuteczności leku.

warunki przechowywania

Lek należy przechowywać z dala od światła słonecznego, w ciemnym, suchym miejscu. Nie trzymaj w pobliżu leku z żywnością lub przy ognisku. Temperatura przechowywania „Entomozana-C”, – co najmniej 10 stopni Celsjusza, a maksymalnie 25 ° C. Lek może być przechowywany przez okres trzech lat od daty produkcji, wówczas termin jest zabronione jego wykorzystanie. Przechowywane już nie rozcieńcza się emulsję. Po zabiegu jest konieczne zwierzęta lub pomieszczenia zniszczyć resztki roztworu.

surowość

Według standardów światowych, „Entomozan-C” jest uważana za lek o umiarkowanym ryzyku. Oznacza to, że lek jest toksyczny i wymaga wnikliwej analizy i aplikacji z instrukcjami, stosowanie sprzętu ochronnego podczas pracy z nim, ale kontakt ze skórą nie powodować oparzenia i inne ostre reakcje irytujące. Po kontakcie z wrażliwą skórą powinny być natychmiast przemyto wodą.

„Entomozan-C” Instrukcja stosowania: leczenie mieszkaniu

Zasadniczo metoda ta uciekają, kiedy zwierzę, które żyje w mieszkaniu, znaleziono infesting owady. W tym przypadku konieczne jest, aby traktować nie tylko zwierząt, ale także jego siedlisko. Postępować w następujący sposób:

 • usunąć z pomieszczeń wszystkich ludzi i zwierząt;
 • usunąć z powierzchni wszystkie jedzenie, napoje, naczyń i przedmiotów osobistego użytku;
 • ewentualnie pokryte celofanowymi ważnych elementów w mieszkaniu, które nie mogą znieść;
 • lek do leczenia mieszkania, rozprowadzić na podłodze i ścianach pokoju;
 • opuścić mieszkanie i nie iść do niego na około dwie godziny;
 • po odczekaniu czasu potrzeba, przewietrzyć mieszkanie na około godzinę;
 • starannie umyć podłogi, meble i oczyścić wszystkie miejsca, w których lek może dostać.

drób przetwarzania lub kurnik

Kurczaki z reguły wpływa na roztocza, pluskwy i karaluchy. Jeśli istnieje potrzeba leczenia uzależnień Hen House, można to zrobić bez obecności ptaków w okolicy. Co o tym radzi leku „Entomozan-C” w odniesieniu do kurcząt instrukcji? Flow „Entomozana-C” będzie około 40 mililitrów na metr kwadratowy pomieszczeń. Aby pozbyć się owadów być traktowane przez rozpylenie ścian, sufitu, podłogi i wszystkie budynki w kurniku. Najlepiej jest powtórzyć procedurę po 15 dniach na wiosnę lub jesienią, a po tygodniu w okresie letnim. Godzinę później, po leczony pokoju, trzeba przewietrzyć kurnik, zamiatać i wyrzucić wszystkie martwe owady.

Czytając o „Entomozan-C”, instrukcje użytkowania, które są przewidziane w artykule, zrozumieć, że istnieje inna wersja aplikacji. Ptakiem nie można wywnioskować z pomieszczeń, możliwe jest przeprowadzenie obróbki w obecności kury ale stężenie leku w czasie krótszym niż dwa razy. Trzeba otworzyć wszystkie drzwi dla dobrej wentylacji i przestrzeni procesowej bez dotykania kurcząt. Po tym, człowiek jest zalecany do opuszczenia lokalu. Jeśli kurcząt uderza menoponidae należy traktować ptaki 0,05 procentowego roztworu leku.

Leczenie prosiąt

Jeżeli lek do leczenia „Entomozan-C”, instrukcje użytkowania dla prosiąt oferuje szereg działań, które muszą być produkowane. Przetwórstwo prowadzi się w świń, roztoczy i wszy u zwierząt. Jeśli stwierdzono, że znaczniki (świerzbowca drążącego), zwierzęta traktowano roztworem 0,05 procentowym. Szczególną uwagę należy zwrócić na uszach zwierząt, ponieważ jest to najbardziej popularne miejsce dla rozliczenia kleszcza. Jeśli świnie nakroplono wszy (gematopinoz) są traktowane roztworem 0,01 procentowym. Powtórz procedura powinna być w ciągu tygodnia.

Przetwórstwo pomieszczeń inwentarskich

Procedura przetwarzanie przeprowadzane 0,1 procentowego roztworu leku. Sądząc z tego, co mówi o spożyciu narkotyku „Entomozan-C” instrukcję obsługi, do leczenia pomieszczeń na 100 mililitrów na metr kwadratowy powierzchni. Lek jest stosowany do owadów miejscu akumulacji.

Jeśli leczenie jest prowadzone w obecności świń lub innych zwierząt, konieczne jest, aby wyjąć jedzenie z pomieszczeń, wody i otworzyć wszystkie drzwi i okna. Podczas przetwarzania teren zwierząt nie traktuje się w celu uniknięcia zatrucia z nadwyżki leku w organizmie. Jedna osoba może wejść do pokoju nie wcześniej niż pół godziny po zabiegu. Jeśli zwierzęta podczas leczenia w tam pokoju, a potem otworzyć drzwi nie jest konieczne. Traktować wszystkie powierzchnie, najpierw usunięcie żywności i wody, i pozostawić Zamknięty przez godzinę. Po tym, wymiata wszystkie martwe owady, przewietrzyć pokój na godzinę, a następnie powrócić zwierząt.

„Entomozan-C”: instrukcje użytkowania dla kotów

Jeśli kota (lub pies) lub notoedroz znaleziono świerzbu skórnego (uszkodzenie roztocza), po czym skórę pacjenta rozciera się z 0,01-procentowego roztworu leku przez runo lub gąbką. Jeśli uderzony przez dużą powierzchnię skóry należy traktować najpierw jedną część ciała, a następnego dnia – z drugiej strony. Można powtórzyć procedurę trzykrotnie, dopóki nie zostaną wyleczone z przerwą dziesięciu dni. Aby nie dać kotu lizać leku w skórze, należy umieścić na swoim specjalnym kołnierzem, który można usunąć dopiero po włosy są całkowicie suche.

Jeśli kot uderza roztoczy ucha, a przed obróbka jest niezbędna do czyszczenia uszu, usuwanie skorupy i strupy z tamponem zwilżonym 0,05 procentowego roztworu leku. Następnie chować w każdym uchu 1 ml, masa powłoki jednolite i głębokie wnikanie leku. Jeśli trafisz jedno ucho, proces nadal potrzebują obojga. Powtórzyć procedurę co drugi tydzień.

Ważne jest, aby mieć świadomość, podczas pracy z lekiem

W przypadku stosowania leku „Entomozan-C” z pluskwy prowadnicy zaleca się przeprowadzać takie same etapy jak w przegranej roztoczy lub inne szkodniki.

W przypadku przedawkowania, zwierzę może zacząć się trząść, wymioty, obfite ślinienie się zaczyna. Konieczne jest, aby natychmiast przemyć roztwór ze skórą zwierząt, można wywnioskować, świeże powietrze i leczyć objawowo.

Zasadniczo jakieś skutki uboczne lub komplikacje nie powstają, ale jest to indywidualna nietolerancja leku. W tym przypadku należy zaprzestać stosowania leku.

Nie można stosować leku na bardzo słabych lub wyeksploatowanych specjalnego, zwłaszcza na kobiety w ciąży.

Lek „Entomozan-C”, których opinie zebraliśmy w tym artykule, jest skutecznie walczyć z różnego rodzaju owady. Aby upewnić się co do konieczności stosowania leku, konieczne jest zbadanie informacji o nim. W tym artykule można zobaczyć zdjęcia zwierząt dotkniętych szkodliwymi owadami, które pokazują wygląd skóry poddawanego obróbce. A w ogóle, wszystkie informacje o leku „Entomozan-C” – Przewodnik, zdjęcia, opinie – pomaga profesjonalne podejście do leczenia swoich zwierząt.

Zasady pracy z lekiem

Są jasne zasady, których należy przestrzegać podczas pracy z leku:

 • wszystkie procedury z przygotowaniem trzeba zrobić, gdy w kombinezonie;
 • odzież obejmuje szlafrok, czapka, rękawiczki, buty, okulary, respirator;
 • po stosowaniu produktu trzeba zdjąć ubranie, umyć ręce, twarz i dokładnie wypłukać usta i nos;
 • w miejscu, w którym przeprowadzane jest przetwarzanie powinno być apteczki, aby pomóc PMP;
 • nie można palić, nie pić i nie jeść podczas transportu;
 • nie można pracować z leku dłużej niż sześć godzin dziennie;
 • jeśli pewna ilość leku ze skórą lub oczami, natychmiast przemyć powierzchnię wodą, jeśli lek trafić do wnętrza ciała, trzeba pić dużo wody, a następnie dziesięć tabletek węgla aktywowanego popijając szklanką wody, a następnie wypić środek przeczyszczający do szybkiej eliminacji leku z organizmu;
 • objawy zatrucia narkotykami są nudności, wymioty i osłabienie z zawrotami głowy, powinien natychmiast opuścić leku i zasięgnąć porady lekarza;
 • oczyścić leku z naczynia, przy użyciu roztworu węglanu sodowego, a następnie przez płukanie wodą;
 • po umyciu naczyń lub prania ubrań nie można spuścić resztki leku w miejscach, które są blisko źródła wody pitnej;
 • apteka trzeba w miejscu, gdzie nie będą mogli znaleźć dzieci.

analogi narkotyków

Na sprzedaż nie jest lekiem „Entomozan-S Super”, instrukcje użytkowania, które wskazuje, że jest to odpowiednik leku „Entomozan-C.” „Entomozan Super” to nowy lek, która została wykonana na podstawie uprzednio uwolnionego leku. Jego głównym celem jest walka z wszelkiego rodzaju owady, które przystosowały się do zwykłych leków weterynaryjnych. medycyna pyrethroid zawiera element, który zwiększa skuteczność leczenia i przedłuża działanie. Podstawowe właściwości pozostają niezmienione kolor preparatu jasnożółty kolor z ledwie wyczuwalny, niewielki zapach.

Roztwór do obróbki powinna być przygotowana bezpośrednio przed użyciem. Trzeba w przybliżeniu ustalić ilość roztworu może potrzebować oraz rozpuszczania wymaganą ilość leku w wodzie.

Recenzje przygotowania

Po dokładnym rozpatrzeniu wszystko, co jest napisane na temat leku „Entomozan-C” w hotelu, można dokonać następującego wniosku: lek jest bardzo skuteczny. Niektórzy piszą, że pozbył się roztoczy, które nawiedziły ich zwierzęta. Inni piszą, że ze względu na lek zniszczyć szkodliwych owadów w swoim gospodarstwie do hodowli bydła. „Entomozan” łatwo poradzić sobie z niektórych szczególnych przypadkach i przetwarzania dużej liczby zwierząt. Wszyscy, którzy używali narkotyków, zbiegają się w powszechnej opinii, że jest silnym lekiem i kiedy jest stosowany prawidłowo, raz na zawsze rozwiązać problem owadów. Bardzo dobrze, jeśli dodatkowe zabezpieczenie, na przykład kołnierz, piołunu być dodane po zakończeniu leczenia zwierzęcia, środki zapachowe i tym podobne. D. W każdym przypadku, w celu wykonania leku, musi być bardzo dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi i działają wyłącznie na nim. Wtedy ani ty, ani twoje bydło pasożytami problemów nie będzie.