617 Shares 2235 views

Oznacza "Dermoveyt" (maści). Instrukcje użytkowania

Maść „Dermoveyt”, którego cena wynosi około 400 rubli, to grupa glikokortykosteroidów leków do stosowania miejscowego. Aktywny składnik leku – klobetazolu. Narzędzie pomaga zapobiegać gromadzeniu się neutrofili granicy, zmniejsza wysięk zapalny i produkcję cytokin, hamuje migrację makrofagów. Lek zmniejsza intensywność procesu granulacji i naciekania. Lek został antiexudativ, efekty przeciwalergiczne, przeciwświądowe i przeciwzapalne.

Lek "Dermoveyt" (maść). Instrukcje użytkowania. świadectwo

Lek jest wskazany do atopowe zapalenie skóry, wyprysk, liszaj zwykły przewlekły typu (organiczne nerwowa). Lek jest wskazany do czerwonego tocznia. Środki zaleca się liszaja płaskiego, łuszczycy (innych niż płytki i dużej typu pęcherzykowego) i innych chorób skóry, które są oporne na leczenie kortykosteroidami mniej aktywnych.

Oznacza "Dermoveyt" (maści). Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie lekarze przepisujący lek Lumpy, ospa, gruźlica skóry, nietolerancja, objawy skórne kiły. Przeciwwskazania obejmują odbytu i narządów świąd, trądzik (zwykła, różowa), okołoustny zapalenie skóry, ciąża. Narzędzie nie jest zalecany do grzybiczych, wirusowych, bakteryjnych zmian na skórze. W szczególności, jeśli lek nie jest przypisany Sporotrychoza, drożdżycy herpes (zwykły), ropne zapalenie skóry. Zaleca leku przed ukończeniem roku, w okresie laktacji.

Oznacza "Dermoveyt" (maści). Instrukcje użytkowania. Działania niepożądane

Na podstawie leczenia prawdopodobnie suchej skóry, trądzik, steryd, swędzenie, pieczenie. Na tle ciągłej w rozwoju łuszczycy jest oznaczony jako forma krostkowa, osłabienia działania barierowego pokrywy, zaburzeń pigmentacji, nadmierne owłosienie, lokalna atrofii. Pacjenci (po nałożeniu na rozległych obszarach), które mogą wystąpić działania uboczne o charakterze ogólnoustrojowym. W szczególności Cushinga zaznaczone objawy, zwiększone ciśnienie śródgałkowe, ekspresję błony śluzowej żołądka, zapalenie żołądka.

schemat dawkowania

Lek „Dermoveyt” (maść) instrukcja obsługi zaleca stosowanie zewnętrznie. Lek stosuje się cienką warstwę na powierzchni zainteresowania. Częstotliwość stosowania – raz lub dwa razy dziennie. Lek jest stosowany przed ulepszeń, ale nie dłużej niż pięć dni. Na podstawie trwałych uszkodzeń skórnych, w przypadku nadmiernego rogowacenia szczególności nie wykorzystują opatrunki okluzyjne z warstwą polietylenu na noc (w celu zwiększenia działania przeciwzapalnego leku).

Przestrogi

W razie potrzeby recepty może być pociągnięty do krótkoterminowych doszkalających. Przy zmianie opatrunków okluzyjnych , przy wykorzystaniu środków „Dermoveyt” (maść) (komentarze z ekspertami to potwierdzić), skóra powinna być czyszczone za każdym razem, aby zapobiec rozwojowi infekcji. W leczeniu pacjentów z łuszczycą, powinno zapewnić dokładne nadzoru medycznego, w celu zapobieżenia rozwojowi tolerancji, w całości lub w lokalnym toksycznych reakcji.