638 Shares 2323 views

„Enterodez”: instrukcje użytkowania.

Preparat „Enterodez” odnosi się do grupy sorbentów jelitowej, zawiera aktywny składnik, powidon (poliwinylopirolidon, niską masę cząsteczkową kliniczne mające masę cząsteczkową od 12600 ± 2700). Jest to biały higroskopijny proszek lub koloru żółtawego specyficzny zapach, ale stosunkowo słabe. Z tego proszku powoduje, że rozwiązanie – okazuje lekko opalizujący lub klarowny, lekko żółto lub bezbarwnej cieczy. Lek materiał „Enterodez” dla dzieci i dorosłych, jest dostępna w opakowaniach materiałów, łącznie z pięciu gramów.

Farmakologiczne działanie leku jest wiązanie wprowadzania przewodu pokarmowego toksyn z zewnątrz, a utworzone w korpusie i usuwanie ich z ciała przez jelita.

instrukcja instrukcja farmakokinetyki produktu „Enterodez” opisuje w ten sposób: to nie jest wchłaniany, nie jest zaangażowany w metabolizm i wydalane przez przewód pokarmowy. Ten preparat do podawania doustnego, w ciągu godziny lub dwóch po posiłku lub przy innych leków. Jego rozcieńczono w zimnej przegotowanej wody w ilości dwóch i pół gramów pięćdziesięciu ml. W celu poprawienia smakowitości do uzyskanego roztworu może być dodane do soku owocowego lub cukru.

Dorosłych drug „Enterodez” instrukcje użytkowania są zachęcani do nominowania sto mililitrów tak otrzymany roztwór jednego do trzech razy dziennie przez dwa do siedmiu dni lub do ustąpienia objawów zatrucia. Dzieci, które są starsze niż jeden rok, lek jest przypisany w wysokości trzystu miligramów na kilogram masy ciała dziecka dziennie. Dla dzieci w wieku od jednego do trzech lat – pięćdziesięciu mililitrach dwa razy dziennie, cztery do sześciu lat – pięćdziesiąt mililitrów trzy razy dziennie przez siedem do dziesięciu lat – sto mililitrów dwa razy dziennie, od jedenastu do czternastu lat – sto mililitrów trzy razy dziennie ,

W przypadku przedawkowania „Enterodez” instrukcji przygotowania do użycia tylko na okazję do wzmocnienia efektów ubocznych.

interakcji lekowych z substancji czynnej, jeżeli są stosowane w połączeniu z innymi lekami, przeznaczonych do podawania wewnętrznego, jest wyrażona w ewentualnym szybkość hamowania i / lub zmniejszenia szybkości absorpcji z przewodu pokarmowego im.

Substancja lecznicza „Enterodez” w czasie ciąży i karmienia piersią stosuje się tylko w przypadkach, gdy spodziewany efekt terapeutyczny jego stosowania przewyższają ryzyko możliwych skutków ubocznych, ponieważ nie ma wiarygodnych danych na temat bezpieczeństwa jej przyjęciu u tych pacjentów.

Możliwe skutki uboczne instrukcji lek „Enterodez” Instrukcja daje następujące: szybkie rozszerzenie wymioty, nudności, które nie powodują zatrzymanie leku i możliwość wystąpienia reakcji alergicznych.

Lek ten należy przechowywać w ciemnym, suchym miejscu niedostępnym dla dzieci narażonych na działanie temperatur od minus do plus dziesięciu trzydziestu stopni Celsjusza. Dopuszczalny okres przechowywania – nie więcej niż dwa lata.

Wskazania do otrzymania leku „Enterodez” lek jako środek detoksykujący:

– toksyczne formy czerwonka, Salmonella, zatrucie żywności;

– zaburzenia czynności wątroby;

– niewydolność nerek.

Przeciwwskazania do stosowania „Enterodez” substancji leczniczej jest zwiększona wrażliwość.

Szczególne warunki stosowania leku – roztworu sklepu wykonane z niego może być tylko w lodówce w temperaturze czterech stopni ciepła i nie więcej niż trzy dni.