180 Shares 1611 views

Roca – zlewozmywak do każdej łazienki

Produkcja ceramiki sanitarnej zaangażowany w setkach firm na całym świecie. Wśród nich szczególną uwagę należy zwrócić na firmę Roca. Powłoka, która produkuje tę słynną hiszpańską firmę jest w pełni zgodny ze wszystkimi wymaganiami, które są zwykle stosowane do produktów tego rodzaju.

Europejska jakość

Roca prywatna firma została założona w 1917 roku w Barcelonie. W tym czasie zajmowała się wyłącznie w produkcji grzejników żeliwnych. Z biegiem czasu, rodzinna firma, z siedzibą rodzeństwo, radykalnie zmieniły zakres swojej działalności. Początkowo firma zajmowała się produkcją materiałów budowlanych, a później włączony do produkcji wyrobów i urządzeń do łazienek.

Kierunek ten przyniósł jej międzynarodową sławę i traktowane na równi z takimi liderami jak Montebianco, Ledeme, Gustavsberg i innych. Do tej pory głównym produktem firmy Roca – umywalka. Od tego czasu, dzięki wysiłkom inżynierów i projektantów, firma zdołała przekształcić ten produkt w prawdziwe dzieła sztuki. Teraz każdy może powiedzieć, że Roca – zlewu, który jest w stanie spełnić życzenia najbardziej wymagających klientów. Poza wyjątkową funkcjonalności charakteryzuje elegancji i projektowania atrakcyjny wygląd. Patrząc na wiele produktów mają chęć zastąpienia starego wyposażenia łazienki. Po Roca – skorupy, która nie tylko wygląda elegancko. To tworzy pożądany komfort kryty i wygodę w codziennym użytkowaniu.

opinia konsumentów

Nie tylko mieszkańcy budynków mieszkalnych i domach prywatnych, ale także właściciele przedsiębiorstw przemysłowych i instytucji publicznych, uważają, że w łazience lub toalecie pomieszczeniu powinna być tylko umywalka Roca. Recenzje produktów tej firmy tylko pozytywne.

Przede wszystkim użytkownikom, oczywiście, należy zwrócić uwagę na jakość produktu, a to jest znany głównie zależy od materiału użytego do jego produkcji. Aby wyprodukować ich muszle zdecydowane Roca dodatek do ceramika, gres porcelanowy i często korzysta z kwarcu (Solid Rock) i duraluminium (ulepszoną gamę lanego marmuru). To nie tylko pozwala na tworzenie nowych modeli chłodne kolory, ale również daje okazję do samego produktu wygląda bardziej atrakcyjne z estetycznego punktu widzenia. Cieszył się ogromną popularność jako pozycje premii, której konstrukcja jest uzupełniona elementami szkła i metalu. W pokoju, w którym są zainstalowane umywalki, wygląda bardziej elegancki i reprezentacyjny. Ponadto, należy zauważyć, że praktycznie wszystkie produkty firmy Roca uzasadniać dziesięcioletnią gwarancją wydaną im przez producenta.

Szeroka gama

Firma produkuje kilka kolekcji ceramiki sanitarnej, które wykorzystują do zlewu w łazience Roca. Najbardziej popularne z nich to: Dama Senso, Victoria, Gap, Dama Senso Compacto, Nexo, Giralda, hall, Khroma, Meridian-N, Pappenning, Meridian-N Compacto, Dama-N, Ameryce i innych. Oni wszyscy mają trzy główne cechy charakterystyczne, które są właściwe dla wszystkich produktów Roca:

  • doskonała jakość;
  • Oryginalny wygląd;
  • stylowy design, który można prześledzić niezrównany smak.

Sugeruje to, że produkty firmy hiszpańskiej jednym z najlepszych nie tylko w Europie, ale także na całym świecie. Obecnie firma produkuje następujące rodzaje powłok:

  1. Zawieszone modele.
  2. Umywalki.
  3. Produkty z postumentem.
  4. Umywalki, blaty.
  5. Double.
  6. Fałsz.
  7. Zbudowany w górze lub na dole.

Opcje te są przedstawiane w modelach dostępnych w różnych segmentach cenowych, dzięki czemu każdy klient, aby wybrać odpowiedni produkt na każdą jego ciekawych funkcji.

Cena zabawa

Obecnie umywalki w łazience Roca łazience można kupić w różnych sklepach. Niektóre z nich są dealerzy znanej firmy, która znacząco wpływa na cenę produktu końcowego. Praca na podstawie umowy o pracę, sprzedawcy sprzedają towary w interesie samego producenta. ceny oferowanych produktów jest znacznie niższa niż w sklepach takich jak zakresu – jest znacznie szerszy. Tak, marka Roca jest dostępny w punktach sprzedaży detalicznej, jak opada nisko jak 1190 do 33530 rubli. Koszt każdego produktu zależy od materiału użytego do jego wytwarzania i montażu. Na przykład, oprócz wielu modelach są cokoły i blaty. Dają produktowi estetyczny wygląd i pozwalają zabrać go jako oddzielny element projektu.

Od 2004 roku hiszpańska firma działająca w Rosji, gdzie reprezentuje interesy „Rock Rusi”. W wyniku tego, w naszym kraju zbudowaliśmy kilka wspólnych fabryk, które produkują swoje wyroby pod stałym nadzorem specjalistów z wiodących korporacji Roca grupy. To eliminuje wszelkie zakłócenia towarów w sklepach i pozwala Rosjanom w dowolnym momencie zakupu produkty firmy o światowej renomie.