490 Shares 6543 views

Czas leczy Lee Art?

Art – wielki wynalazek człowieka, istnieje od niepamiętnych czasów. I myślę, że ludzie nie mają wymyślić coś bardziej genialny. Ale czy to zmienia się na lepsze? Spróbuj zrozumieć.

Zacznijmy od okresu starożytnej Grecji, kiedy teatr urodził i architektura opracowanego tak gwałtownie, że nie można było zauważyć wszystkie nowe budynki i rzeźby. Piękne marmurowe wizerunki bogów i bogiń wzrosła powyżej świątyń, parków i ulic. A teatralne zachwycony, jak zwykłych ludzi, jak szlachta.

Kolejnym punktem w historii sztuki, chciałbym zobaczyć ten obraz. Oszałamiające obrazy Leonarda da Vinci i Botticellego, jest teraz zachęcając widzów w najlepszych muzeach świata. W tym okresie renesansu, ludzkość osiągnęła, moim zdaniem, jeden z najwyższych szczytów w historii sztuki. Rzeźby i obrazy pokazał swoją wielkość w prawie każdym domu.

Z biegiem czasu, obrazy i rzeźby ustąpiły miejsca do drugiego, menie wspaniały widok sztuki, teatru. Teatr stał się głębszy, występy i spektakle brzęczały w najlepszych teatrach świata. Królowie i cesarze spojrzał na wielu występów z podziwem.

Wraz z teatru osiągnął swój szczyt menie wspaniałą formę sztuki. Literatura. To właśnie w tym czasie opublikował niezwykłych dzieł autorów, które są obecnie uznawane za klasykę.

Kolejka w kasie były niewyobrażalne. Biblioteka w domu, nie były rzadkością.

Teatr i literatura dawna były najlepsze, że mogę sobie wyobrazić ludzi. Ale na początku XX wieku, ludzkość weszła w nowy etap rozwoju sztuki. Kino. „Great niemy” – czyli bardzo dawno nazwał go. I nie można zaprzeczyć tej nazwy! Kino utrudnione zastąpiło teatru i literatury! I od początku drogi zaczął się zbyt gwałtownie rosnąć. Wkrótce „great silent” to awansowała dalej, i nauczyć się rozmawiać, a następnie cheloek ten film w kolorze, a następnie zaczął się rozwijać technologię 3D. Tylko co dwudziesty człowiek ma teraz TV, który daje nam możliwość oglądania filmów bez wychodzenia z domu. Co dzieje się dalej?

Teatr i literatura nie padły pod naporem kinie, i są nadal w codziennym życiu, ludzie nadal czytać książki i chodzić do teatru, ale jest to warte film jest wyższa. Bardzo trudno jest znaleźć osobę, która nigdy nie wszedł do kina lub obejrzeć w transmisji telewizyjnej.

Teraz być może literatura nie była tak moralny, teatr nie jest tak żywy i arcydzieła filmowe pojawiają się rzadziej. Jednak istnieją książki, umieszczone na sztukach i usuwać filmy, które oddają ducha i pozostają w pamięci na długi czas.

Może teraz ludzie płacą mniej niż dziedzinie czasu. Może teraz rozwój moralny stoisk na tylnym wsporniku, ale wciąż oddycha sztuki, a czasami ujarzmia duszę całej ludzkości. Książka nadal nauczał ludzi, a teatr dotknął duszy, choć nie tak często.

Jednak sztuka rozwija się w naszych czasach, a towarzyszyć będzie osobą podczas całej podróży.

„Art – wymaga poświęcenia”