118 Shares 3415 views

Khimki, park Tołstoj: odpoczynek dla całej rodziny

W 2017 r. Park w pobliżu Moskwy na rekreację i rekreację. Leo Tolstoy ma 70 lat. Dzisiaj jest to ogromny, zielony obszar blisko kanału do nich. Moskwie i ogromnym centrum rekreacyjnym.

Przytulana cisza i aktywny odpoczynek

Teren rekreacyjny znajduje się dwa kroki od stacji "Khimki". Park Tołstoja – to niekończące się alejki, trawniki tematyczne, wzgórza alpejskie, jasne łóżka kwiatowe i nietypowe łóżka kwiatowe. Goście zostają przywitani przez wspaniałe bramy kute, z których centralna aleja prowadzi do pomnika Leo Tołstoja. W pobliżu znajduje się ogród kamienny. Na każdym z nich można przeczytać cytat z słynnych dzieł klasyków, których nazwa nazywa się parkiem.

Na wybrzeżu kanału znajduje się dobrze wyposażona plaża. Na jego terenie są wolne prysznice, centrum medyczne, garderoba i toalety. Łóżka i akcesoria do kąpieli oferowane są za opłatą. Na plaży do dyspozycji Gości jest bezpłatny plac zabaw dla siatkówki i tenisa stołowego. Goście mogą korzystać z zabiegów wodnych i centrum fitness. W pobliżu obiektu znajduje się letnia kawiarnia i fito.

Dla tych, którzy chcą pływać w czystej wodzie, jest zamknięta strefa płatna z dwoma przestronnymi basenami otoczonymi leżakami i barem z dużym wyborem napojów i przekąsek.

W prywatnych imprezach, uroczystościach rodzinnych, bankietów, weselach i imprezach firmowych na plaży organizowane są wewnętrzne altanki, które mogą pomieścić do 30 osób. Dzięki wcześniejszemu rozmieszczeniu, altany wyposażone są w sprzęt muzyczny, plazmowe, chłodnicze i ekspresy do kawy. Za opłatą można zamówić indywidualne zamówienie dla firmy cateringowej, zaprosić moderatora i opracować scenariusz imprezy. Nawiasem mówiąc, w mieście Khimki można znaleźć doskonałe organizatorów.

Park Tolstoy ma kilka płatnych miejsc do grillowania i szaszłyk z przytulnymi domami.

Raj dla dzieci

PC & A oferuje bardzo dużą rozrywkę dla dzieci. Jedną z nich jest "Ark", zoo kontaktowa. Uwielbiony przez dzieci miejsce, zwłaszcza jeśli rodzice kupili pożywienie dla zwierząt. Tu żyją dobrą indykę, króliki, kangury, lamy, renifery, makaki itp. Łącznie jest więcej niż 50 zwierząt i ptaków. Każdego dnia tygodnia, z wyjątkiem poniedziałku, ogród zoologiczny prowadzi kursy mistrzowskie. Dzieci pod ścisłym prowadzeniem animatorów sztuki uczą się narysować zwierzęta lub rzeźbić figurki ptaków.

Miasto Khimki (region moskiewski) będzie widoczne zarówno na dłoni, jak i na dużym kole diabelskim. Dla dzieci znajduje się małe koło Ferris.

Odrębna zasada zasługuje na strefę "odbudowanych" dinozaurów "Tajemnice świata". Przyjeżdżający goście zostali przywitani przez heterodontosaur, który piszczy w swoim języku i pokiwał głową. W weekendy można w weekendy zapoznać się ze starożytnymi jaszczurekami za 400 rubli w weekendy – za 450 rubli.

Dla dzieci w parku znajduje się wiele atrakcji. Dzieci z przyjemnością udają się na łódź do łodzi i skoczą na trampolinie. Tutaj można rozpieszczać dziecko za pomocą waty lub mleka. Ceny atrakcji zaczynają się od 200 rubli.

Dla dzieci w parku, pięć miejsc jest otwarte. Każdy z nich – nowoczesny kompleks gier dla dzieci w różnym wieku.

Khimki (region moskiewski) jest dumny z hokeja na terenie PKI O. Leo Tolstoy. Istnieje również szkoła sportowa dla dzieci od trzech lat.

Rozrywka dla dorosłych

Szorstkość obszarów parkowych i wielka pycha PKI O. Tołstoj – kort tenisowy. Dla dorosłych i aktywnych młodych ludzi w parku znajdują się dwie strefy treningowe.

Park Kultury i Wypoczynku. Leo Tołstoj zdobył punkt księżycowy. W cieniu przy dworze znajduje się stara szafka. Goście parku przynoszą tutaj swoje książki do czytania i wybierają własne czytanie.

Wakacje rodzinne

Nie tak dawno temu w mieście Khimki (Park Tołstoja) była rozrywka dla fanów dreszczu – park linowy zwany "Szkołą Superbohaterów". Istnieje kilka tras. Są skierowane do gości w różnym wieku z dobrym treningiem fizycznym i amatorami. Jest nawet droga dla dzieci od czterech do pięciu lat. W dni powszednie atrakcją jest 250 rubli, w weekendy lub święta – 350 rubli.

Imprezy masowe, święta i pokazy filmowe odbywają się w mieście Khimki (Tołstoj Park) na otwartej scenie. Na Festiwalu jest zawsze ekspozycja.

W niedawno otwartej dzielnicy biblioteki jest cicha i przytulna. Wokół domu biblioteki są wygodne ławki do czytania, które są prawie zawsze zajęte.

W zacienionej części parku znajduje się dwu kilometrowy tor rowerowy.