372 Shares 9247 views

symulator próżniowy i jego funkcje

Moda na znane wielu kobiet centra fitness, siłownię i salę do zajęć grupowych, jest stopniowo zanika. symulator próżnia – to jest nowość w naszym czasie. Kluby z takich urządzeń do korekcji jest obecnie w prawie każdym prowincjonalnym rosyjskim miasteczku. Dlaczego potrzebujemy takich symulatorów i jak są one lepsze niż zwykłe?

Zasada działania

symulator próżnia – nowy nowoczesny panaceum tłuszczu w dolnej części ciała, jak również cellulitem. Jest o wiele bardziej skuteczne niż inne, ponieważ łączy cardio z próżni. Jak to się dzieje? Fakt, że jest to niezwykłe wynalazek jest symulatorem, który jest wbudowany do specjalnego kapsułki.

Przed rozpoczęciem którejkolwiek z klas, kobieta nosi specjalną spódnicę. To przez to „razem” tworzy próżnię. Co więcej, wszystko jak w przypadku z konwencjonalnym bieżni. Tutaj też konieczne jest nie tylko do naciągnięcia. Chagall 15-30 minut w trybie komfortu dla siebie. Ruch i próżnia stymulować szybki spalanie tłuszczu , a ponadto poprawiają krążenie krwi. Ale jest to bezpośredni wpływ na stan naszej skóry.

Wykorzystywać do innych celów

Tak, w każdym razie, trzeba korzystać z symulatorów próżniowe? Cóż, po pierwsze, jeśli chcesz w krótkim czasie do zmniejszenia objętości bioder, talii, pośladków i strefa „bryczesy”. Ta nowość jest przemysł fitness i jest skuteczny w walce z cellulitem. Idealny jest dla tych, którzy chcą zmniejszyć wagę bez doświadczania najdziksze ból mięśni. A jeśli wziąć pod uwagę, że nie każda kobieta zdrowia pozwala na wykonywanie zwykłej siłowni, to jest po prostu bezcenne odkrycie. Po symulatorze próżniowej – w wersji lekkiej aktywności fizycznej, która może przynieść wspaniałe rezultaty nie mniej niż pełne zatrudnienie.

harmonogram szkoleń

Przed rozpoczęciem udziału w takim magicznym urządzeniem, trzeba wziąć pod uwagę program szkolenia. W rezultacie pojawia się zazwyczaj po pięciu tygodniach regularnych wizyt w klubie, który ustanawia symulatorów próżni. W ciągu pierwszych dwóch tygodni, trzeba będzie co najmniej pięć lekcji. Od trzeciego do czwartego – cztery sesje w tygodniu. Od kwoty szkolenia piątego tygodnia może być zmniejszona do dwóch. Jeśli osiągnięty wynik, dalsze utrzymywanie formy, korzystać z urządzenia po raz lub dwa razy w tygodniu.

efekt

Jaki wpływ będzie sprzęt próżnia, która jest zaangażowana na nim regularnie?

  • Niższe ilości obszarów problemowych.
  • Zwiększenie napięcia mięśniowego.
  • Zmniejszenia masy ciała.
  • W organizmie, poprawia przemianę materii, ponieważ symulator pomaga wyeliminować toksyny.
  • Wzmacnia układ krążenia.
  • Zwiększyć ogólną wytrzymałość.

Ponadto, takie urządzenie – wielki pomocnik w walce z nadwagą. Usunąć nadmiar tłuszczu, dokonać kobieca sylwetka i jędrna – wszystko to symulator jest w stanie próżni. Odpowiedzi o nim jest prawie zawsze pozytywne. Jednak należy pamiętać, że żadne inne aktywności fizycznej, jak również prawidłowe i zrównoważona dieta, nawet ten nowy przemysł fitness jest mało prawdopodobne, aby pomóc Ci osiągnąć sylwetkę marzeń.