606 Shares 9368 views

„Kawior” klub (Kostroma) – najlepsze miejsce dla miłośników nocnych

Klub nocny „Kawior” (Kostroma) już dawno zyskał status elitarnej instytucji wśród fanów nocnego życia miasta i okolicznych mieszkańców. Tutaj chcą dostać się dużo i często iść specjalnie do miasta, żeby odwiedzić „Spawn”.

Otwarcie klubu „Kawior” (Kostroma) nastąpiło stosunkowo niedawno – we wrześniu 2016 r. W tym przypadku, z udziałem znanych rosyjskich gwiazdy świata show biznesu ze swoim programem koncertowym (w szczególności grupa „Animals” i „Braci Grimm”).

To miejsce jest dwukondygnacyjny centrum rozrywki o tej samej nazwie, w którym, oprócz klubu, znajduje się restauracja, karaoke i klub pojęcie, przeznaczone na bankiety.

Zabawa, uroczystości, imprezy, prestiż i luksus – to wszystko łączy w sobie klub „Caviar” (Kostroma). Adres: Kostroma, drugi Volzhskaya, 4c – znajduje się w dzielnicy fabrycznej miasta.

wnętrze

instytucja wnętrze po prostu zachwyca przepychem i luksusem! Panowanie pokoje zmierzchu. Szczególnie zadowoleni z parkiecie, co jest naprawdę ogromny rozmiar. Więcej nad nim ma dwie kondygnacje z lóż VIP dla odwiedzających. Klub posiada wiele tabel, które są zaprojektowane tak dużej firmie, a dla dwóch osób – są one głównie zarezerwować parę. Razem klub „Kawior” (Kostroma) oferuje 235 welurowa tapicerka i 700 – na parkiecie.

Gwiazdy i prowadzące działalność zabawiać gości z wielkich scen, które są wyposażone w najnowszą technologię, wyposażonych w najlepszy dźwięk i sprzętu oświetleniowego. Nie daleko od sceny jest duża profesjonalna konsola DJ, który został zaprojektowany jako dźwigu. Wszędzie wokół parkietu są stoły w postaci beczek, czyniąc aluzję do dominacji tematu morskiego we wnętrzu miejscach.

program rozrywkowy

Klub „Kawior” (Kostroma) jest stale odwiedzane z programów koncertowych gwiazd rosyjskiego show-biznesu i znanych didżejów. Czasami w placówce odbywają się koncerty Comedy Club, które gromadzą fanów dobrego humoru. Wszystkie koncerty i imprezy odbywają się na scenie głównej. Administracja często organizuje imprezy z konkursami i nagrodami dla gości.

Kuchnia i bar

„Kawior” klub (Kostroma) może zaoferować swoim gościom bar z wielkiej gamy napojów, zarówno alkoholowych i bezalkoholowych. Barmani są zawsze gotowi zaoferować kilka koktajle, lub utworzyć nowe „dzieło sztuki barmańskiej” indywidualnie zlecone przez odwiedzającego.

W przeciwieństwie do paska menu klub nie może się pochwalić dużą różnorodność – tutaj, a wręcz przeciwnie, wszystko jest dość skromny liczebnie, ale luksusowy jakości. Goście mogą wybierać tylko najbardziej smaczne i niezwykłe przekąski dla dzieci. Szczególnie popularny w zamówieniach oferuje różnorodne przekąski owoców i warzyw, ryb i krojenia mięsa. Można zafundować sobie posiłek przygotowany na grillu – bardzo smaczne przykładem jest łosoś na węglach wynikających z sosem tatarskim. Należy zauważyć, że produkty są wykorzystywane do gotowania świeżych, jak administracja klubu pracuje wyłącznie z uczciwych i wiarygodnych dostawców.

Obsługa odbywa się na najwyższym szczeblu: kelnerzy są mili i pomocni, uprzejmi dla zwiedzających, zamówienia dostarczane są szybko, mimo wysokiej frekwencji.

informacje dodatkowe

Klub nocny „Kawior” (Kostroma) ma swoje własne przepisy wjazdowe. W szczególności określa ubioru, jest twarzą kontrola – brakuje tylko osoby dorosłe. W instytucjach państwowych jest imponująca ilość ochrony, jak również bezpieczeństwo gości tutaj na pierwszym miejscu.

Restauracja przyjmuje zarówno gotówkowych i kart kredytowych. Przedział cenowy z usług klubu jest dość wysoka, ale tak jest w przypadku, gdy cena uzasadnia jakość.

Dla klubowiczów, którzy przybyli w swoich samochodach, jest parking strzeżony. W budynku znajduje się punkt otwarty dostęp do Internetu, dzięki czemu Goście mogą zatrzymać się, by tak rzec, w komunikacji w sieciach społecznych.

„Kawior” klub (Kostroma) działa tylko w piątki i soboty od 8 wieczorem do 5 rano.

Hotel ten utrzymany jest idealny na specjalne okazje, na przykład, w jego murach, można świętować swoje urodziny w hałaśliwym i wesołym towarzystwie swoich przyjaciół – wakacje pozostaną niezapomniane.