187 Shares 6839 views

Wzmocnienia sygnału Wi-Fi w domu

Każdy użytkownik dysponuje siecią bezprzewodową jest możliwe, aby zoptymalizować wydajność routera. Teraz opiszę wam praktyk ludowych, w jaki sposób wzmocnić Wi-Fi. Dla tej procedury, trzeba będzie nożyczek i puszkę piwa. To będzie wystarczające, aby wzmocnić sieć Wi-Fi.

Więc wziąć zwykły puszka i umyć go dokładnie. Jeśli jest to otwieracz, należy go usunąć. Korzystanie z nożyczek lub noży całkowicie wycięte i częściowo płycie fundamentowej – top. Od dołu do zrobienia przez banki, a następnie wdrożyć go jak żagiel. Teraz rozwiązać struktury na routerze przy użyciu gumy lub plasteliny. Gdy to zrobisz, zyskasz sygnału Wi-Fi.

Urządzenie to – coś jak reflektorem parabolicznym. Zakrzywione cyny powinna pułapka większą ilość energii, która będzie skierowana do urządzenia antenowego. Ale nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na początku. Po tym wszystkim, w celu uzyskania sygnału Wi-Fi był prawdziwy, należy zapisać paraboliczny profil. Również należy wybrać odpowiednią ostrość, czyli oś gdzie zostanie wysłana fale incydent na reflektorze. Należy pamiętać, że trzeba znaleźć dokładnie oś, zamiast kropki jako reflektor gięcia ma tylko w jednej płaszczyźnie.

Prawie wszystkie routery pokazują siłę sygnału dostępne w tej chwili, co, oczywiście, pomoże w poszukiwaniach. Ale trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że zysk z sygnału Wi-Fi w ten sposób, to będzie działać tylko w kierunku miejsca, gdzie reflektor zostanie wysłany do wykonania.

Należy zauważyć, że podobne urządzenia, wykonane przez ręce, stosowane są od dłuższego czasu. Istnieją przypadki, w których tzw antena kierunkowa zostało wykonane przez ludzi z istniejących dostępnych narzędzi i używać go w celu zapewnienia dostępu do Internetu ludzi mieszkających w domach prywatnych, które znajdują się daleko od miasta. I to doprowadziło do takich wynalazków wystarczająco wysoką cenę podobnego sprzętu gotowy.

Że piwo puszka jest miniaturowa antena kierunkowa. Standardowa antena ma okrągły wzór, natomiast powierzchnia zmienia cyny i wzmocnienie sygnału Wi-Fi jest ze względu na częściowe odbicie od powierzchni. Zalety w skrócie. Ze względu na niskie koszty i prostotę konstrukcji wykazuje dobre wyniki i może trwać przez długi czas, bez konieczności absolutnie żadnej konserwacji.

Podsumowując. Oczywiście, wykończone antena stanie pokazać bardziej imponujące rezultaty. Ponadto, nie ma gwarancji, że wkrótce będzie w stanie poprawnie skonfigurować analog cyny i osiągnięcia pożądanych rezultatów. Ale dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby wydawać pieniądze na gotowym produkcie, jak również dla tych, którzy potrzebują, aby wzmocnić sygnał w domu lub w kraju, byłoby akceptowalne rozwiązanie. W produkcji tego urządzenia jest praktycznie nie wymaga żadnych kosztów, i nie potrzebują dużo czasu na dostosowanie się. Tak, myślę, że więcej korzyści niż wad pokrycia. Informacje można uzyskać – idź do niego!