845 Shares 6974 views

Lekarskie na prawo

Prawo jazdy – dokument obowiązkowy dla każdego kierowca. Aby uzyskać konieczne jest nie tylko zdać egzaminy, ale również do odwiedzenia placówki medycznej i złożyć świadectwo zdrowia. Kto i kiedy trzeba przejść badania lekarskie po prawej stronie? Co eksperci muszą koniecznie odwiedzić?

Karnet komisja instytucji medycznej konieczne dla podstawowego prawa jazdy dowolnej kategorii o dopuszczenie do egzaminów jest. Trzeba pomóc i przywrócić lub odświeżyć prawo jazdy. Odwiedź lekarzy jest konieczne i do uzyskania prawa międzynarodowego i zwrot dokumentów po pozbawieniu na określony okres czasu dopuszczenia do jazdy. Profesjonaliści mogą udać się do dowolnej placówki medycznej posiadające licencję na świadczenie usług w tej kategorii. badanie lekarskie dla kierowców obejmuje wizytę do psychiatry, psychiatra, neurolog, okulista, otolaryngologa, lekarza i terapeuty. Kobiety również muszą zostać poddane ginekologa.

Będziesz potrzebował paszportu, wojskową kartę identyfikacyjną i dwie fotografie. Jeśli do kontroli zdrowia pojazdu zostanie przeprowadzona za pomocą okularów lub soczewek kontaktowych, korekcji wzroku, powinien on być zgłaszane optyka podczas inspekcji. Oczywiście, prawo do badania lekarskiego może być przeprowadzona z wykorzystaniem akcesoriów zwiększających wizyjnych. W tym przypadku, notatka czynnik wskazujący używany jest wpisane w świadectwie, to znaczy okulary lub soczewki.

Zaświadczenie lekarskie dla kierowcy ważne przez okres trzech lat (dla kobiet w wieku poniżej 50 lat, a mężczyzny – 55 lat). Po osiągnięciu tego wieku muszą być kontrolowane 1 raz na dwa lata. Istnieją ograniczenia dotyczące stanu zdrowia, w których konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskie na prawo jazdy raz w roku, niezależnie od wieku pacjenta.

Którzy nie otrzymują certyfikat dla jazdy?

Głównym celem badań lekarskich na prawo jazdy – oceny zdrowia dla potencjalnych uczestników ruchu. Nawet laik jest oczywiste, że niektóre choroby znacząco skomplikować jazdy. Pomimo tego, przechodzą badania lekarskie w celu uzyskania certyfikatu i prawo może nawet kierowca z niepełnosprawnością. Jednak, aby uzyskać certyfikat nie będzie działać u pacjentów, którzy mają problemy z alkoholem i narkotyków lub choroby psychicznej. Stać się kierowca nie może być w obecności poważnych schorzeń górnych lub dolnych kończyn, ciężkimi zaburzeniami słuchu i wzroku. Lekarskie na prawo obejmuje identyfikację przewlekłych chorób układu sercowo-naczyniowego i nerwowego, ocenę narządów przedsionkowych i ogólnego stanu fizycznego i psychicznego kandydata w sterownikach. W identyfikacji niektórych chorób lub okoliczności, pacjent może odmówić świadectwa dopuszczenia do działania pojazdu.

Nie musisz płacić karę za przeterminowanych zaświadczenia lekarskiego. Einstvennoe konsekwencja – to jest niemożliwe, aby uzyskać prawo lub przywrócić je w przypadku utraty lub kradzieży.