273 Shares 4081 views

Grube krwi: co robić i czego obawiać?

Wielu ludzi w ostatnich latach w znacznym stopniu dotyczy problemu lepkości krwi. Jeżeli wcześniej bardziej powszechne złą krzepliwość krwi, to jest teraz na czele jego przeciwieństwem – gęstej krwi. Co zrobić, jeśli w takiej cechy, a twarze w przyszłości, to wydaje się być niewielki problem?

pogrubienie zagrożenia krwi

Zacznijmy z zagrożeniami, które mogą przynieść nadmiernego lepkość cieczy, a ogólnie: co oznacza „gruby krew”? Przepływa przez żyłach i tętnicach wolniej i leniwie, i pchnąć ją przez statki, twoje serce ma do wywierania większego wysiłku, co przyczynia się do jego szybszego zużycia. To samo odnosi się do tych samych naczyń, ściany, które doświadczają nadmiernego nacisku, przeciągnął się i stają się mniej gęsta i sprężysta. Konkluzja: cała gama chorób, takich jak serce i naczynia krwionośne, co było znacznie bliżej do Ciebie. I wszystkie te kłopoty wywołał gęstą krew. Co z nim zrobić, powiedzieć każdy lekarz, a dla tradycyjnej medycyny, problemy te nie są nowe.

Przyczyny – zmiany hormonalne

Zdefiniowanie przyczyn zagęszczenie krwi. Najczęstszymi – zmiany hormonalne. Przede wszystkim, jest to ciąża lub menopauza. Przepływ krwi jest niska – tworzą gęstą krwi. Jakie zmiany związane z wiekiem nikt nie można cofnąć. Ich wyniki mają walczyć, ale przynajmniej nie jest konieczne, aby usunąć przyczynę.

odwodnienie

Dalej – odwodnienie. Czy nie ludzie po prostu do picia lub cierpiała na wymioty i biegunka. Tutaj konieczne jest, aby zrobić bilans wodny organizmu, a krew wraca do normy.

Często w pasożytów spowalniającego ciała i jest bardzo gruba krwi. Co robić w takim przypadku łatwo się domyślić – w celu uwolnienia się od niepotrzebnych „towarzyszy podróży”. Nawiasem mówiąc, ten sam efekt jest podana chorób wirusowych, niedobór witamin i niedobory mikroelementów.

Zrozumiałe, że dolegliwości sercowe i naczyniowe też na liście możliwych przyczyn. Są one połączone za wszystkich chorób prowadzących do wzrostu w oddawaniu moczu, co z kolei prowadzi do braku wody w tkankach – cukrzyca, zaburzenia z nerek, etc. To również może obejmować otyłość a nawet poważne nadwagi – przyczyniają się do pojawienia się tych chorób, które powodują odwodnienie i, w konsekwencji, zwiększona lepkość krwi.

I ostatni czynnik, który może prowadzić do omówienia wyników – medyczny. W szczególności leki, które mogą spowolnić przepływ krwi obejmują środki antykoncepcyjne i moczopędne. Pierwsze zmiany hormonalne (które już do tej pory), drugie wyjście wody z organizmu nietypowym prędkością (to już również wspomniano).

Co robić?

Więc co zrobić, gdy okazało się, że trzeba gęstą krew? Co zrobić, aby przywrócić jej naturalną konstytucję? Na początek – pić ilość wody potrzebnej przez organizm. Ponadto, musi być oczyszczony lub przesączono i między posiłkami i napojów pozostawiają szczelinę h jest nie mniejsza, tak, aby nie zakłócać procesu trawienia. Nie zaniedbuj czosnek – to dobrze rozrzedza krew. Jeśli jest to możliwe, w tym samym celu jeść karczochy. Zbyt wysoka lepkość krwi odżywcza wolą alkaliczne żywności, tj, ziemniaki, zboża, warzywa (z wyjątkiem pomidorów i bakłażanów), serwatki i mleka, każdy olej roślinny.