309 Shares 8757 views

Jak zostać emo: a aktualny problem dla nastolatków

W okresie dojrzewania i chłopców i dziewczynek chcą zakwestionować rodziców, nauczycieli, rówieśników z całego świata, w końcu. Cel jest prosty – aby udowodnić, że nie są już dzieci, jak i dorosłych, osobowość, pełnoprawnymi członkami społeczeństwa, które „nie jest jeszcze doskonały, ale oni zawsze są poprawne.” A jednym ze sposobów, jak zrobić – do udziału w tym czy innym ruchu młodzieżowego, w nieformalnej subkultury, która istnieje do dziś, jak mówią, do każdego smaku i koloru.

Porozmawiajmy o tym, co dzisiaj jest emo kultury i jak stać się z pracownikiem. Sam termin pojawił się w połowie lat 80. ubiegłego wieku. Był to skrót od angielskiego słowa «» emocjonalnej, która oznacza konkretny rodzaj muzyki harkornoy szczególnie zmysłowego wokalu (szeptem, grzechotanie, udręki) i melodyjnego towarzyszeniem instrumentalnym.

Jak zostać emo: od czego zacząć?

Optymalny wiek stać emo – to 12-13 lat. W tym wieku pełnią wchłania wszelkie informacje i nie są wymagane, aby radykalnie zmienić swoje preferencje w odzieży i kosmetyków, ponieważ tak naprawdę nie powstaje. Sprawdź informacje o niszowych witrynach i forach poświęconych emo. Decydować o sobie – to jest konieczne, czy nie, to pozostaje niejasne, czy ta filozofia dysonansu ze swoim światopoglądem. Nie będzie źle, aby słuchać i odpowiednie zespoły. Następnie można już rozpocząć pracę nad ich EMO-obrazie.

Jak zostać emo: problemy graficzne

Zewnętrzna styl emo przejawia się w jasny make-up, więc masz (niezależnie od płci) jest obowiązkowe, aby uczestniczyć w czarnym tuszem, ciemna szminka, cień do oczu (czarny malin). Pod względem garderoby powinna być zarezerwowana Skinny Jeans-skinny (również w kolorze czarnym) Koszulki z wizerunkiem swoich ulubionych wykonawców lub EMO-psychodeliczne wzory, trampki i mankietami, odznaki, torby pochtalonkoy, nitowane paski. Nie będzie źle iść do fryzjera, farbować włosy na czarno (można dodać kilka pasm kontrastu – biały lub malin) i sprawiają, podarte ukośne grzywki obejmujące jedno oko. Jeśli rodzice pozwalają, to jest możliwe, aby uzyskać przebili. W ten sposób tradycyjnie wygląd dziewcząt i chłopców, którzy identyfikują się jako emo.

Jak zostać emo: Jakiej muzyki słuchasz?

Muzyka dla emo – więcej niż tylko muzyka. Członkowie tej subkultury jest prawie zawsze można spotkać się z odtwarzaczem i słuchawkami w uszach, ponieważ jest to piosenka, aby pomóc im poczuć głębokie emocje zawarte w tekstach łzami i wzruszających melodii. Jeśli oryginalny styl muzyczny Oto jeden z kierunków twardej skale, ale dziś emo wolą słuchać wszystkiego, co mogłoby urazić ich dusze na życie. Co do zasady, tematem piosenki kręci się wokół nieszczęśliwym romansie, w połączeniu z cierpienia, bólu, śmierci.

Jak zostać emo środku?

Jeśli uważasz, że aby stać się wystarczająco emo ubrać odpowiednio, jesteś w błędzie. Należy rozumieć, że każda subkultura młodzieży ważne jest nie do show-off, a nie chwilowa moda, ale to jest coś, co czujesz w środku. Dlatego praca-emo (prawdziwe emo) jest odpowiednim sposobem na życie (nie jedzą mięsa, nie pić, nie palić i brać narkotyki), nie wahaj się jasno wyrazić (nawet wyrzucić) swoje emocje u ludzi (zarówno pozytywnych, jak i negatywnych), nie boi potępienie społeczeństwa. Naucz się być emocjonalne i naprawdę zrozumieć ból innych. Naucz się szczerze iz całego serca współczuję.

Pamiętaj, że każda sprawa powinna być podana do duszy. Więc jeśli naprawdę blisko emo kultury i zrozumieć wszystkie aspekty tego, w każdym razie, nie bierz tego tak jak moda, zainspirowana dzisiaj.