688 Shares 5674 views

„Sportowiec” – przygotowanie do rozsady pomidora (foto)

Większość upraw warzyw uprawianych metodą siewek. Jednak, aby uzyskać pełne zdrowych sadzonek wymaga pewnych warunków. Niezgodność z techniki rolniczej rosnących siewek będzie raczej słaby. Taki materiał nie nadaje się do sadzenia w celu uzyskania dobrej wydajności.


regulatory wzrostu roślin

Jak rozwijać wysokiej klasy materiału rozmnożeniowego? W tym przypadku, doskonałe asystenci będą biostimulants, które są w stanie wyeliminować wiele przykrych chwil. Różne leki mają na celu rozwiązanie konkretnego problemu. Regulatory wzrostu sadzonek podnieść odporność na wysokie i niskie temperatury, podwyższona kiełkowanie nasion, pomaga uporać się z wadą oświetlenia skrócone, przyczyniają się do wzrostu systemu korzeniowego, dobrą kwitnienia i dojrzewania owoców.

Opis Biostymulator

„Sportowców” – przygotowanie sadzonkami, co zapobiega ciągnięcie łodygi rośliny i stymulują powstawanie silnego systemu korzeniowego. Materiał do sadzenia będzie silna, z dobrym tempie przeżycia po transplantacji. Ponadto, stosując preparat „sportowiec” dla sadzonek, można skrócić czas od wystąpienia łodygi. Przyczynia się to do wcześniejszego zbioru.

Produkowane czynną środek pobudzający wzrost w ampułkach o pojemności pół mililitr. Lek „sportowiec” dla sadzonek – środowiska substancja nieagresywne. On nie jest szkodliwe dla owadów i nie prowadzi do śmierci pszczół zapylających rośliny. Dla ludzkiego organizmu lek jest bezpieczny. Jednak nie należy zapominać o ostrożności. Podczas przetwarzania rośliny zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami pracy z pestycydami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, w temperaturze od zera do plus trzydzieści stopni Celsjusza.

Rosnące sadzonki pomidorów

Dobre zbiory – to przede wszystkim wysokiej jakości materiału rozmnożeniowego. Kiedy rosną sadzonki pomidorów jest dość powszechnym problemem – rośliny rysunek. Powstaje ono od początku chodzi o sianie upraw pomidorów i dość zagęszczonych. Kryty roślin jest brak oświetlenia. Zobowiązani do przestrzegania optymalnej temperaturze. W specjalnie wyposażonych szklarniach, takie problemy mogą być rozwiązane za pomocą specjalnego urządzenia. Ale dość często sadzonki są uprawiane w domu w wygodnych opakowaniach.

W tym przypadku roślin z powodu powyższych problemów znacznie wydłużony. Prowadzi to do obniżenia jakości materiału rozmnożeniowego. Po wylądowaniu na stałym długich roślin chorych. W ten spowalnia powstawanie pędów i jajnikach. Zmniejszona wydajność i jakość warzyw.

Jak go uniknąć? Kiedy podobne problemy będą niezbędne „sportowiec” – przygotowanie do sadzonek pomidorów, które redukują odcinek zakładu i zwiększenie system korzeniowy. Jednak skuteczność tego regulatora wzrostu osiąga się jedynie z odpowiednich technik rolniczych, w ścisłej zgodności z instrukcjami. Jego wpływ na sadzonki pomidorów przedstawia się następująco:

  • zagęszcza łodygi roślin;
  • zwiększa wielkość liści;
  • wzmocnione rozwój korzeni.
  • Wydaje się normalny rozwój zdolności do zamykania sadzenia;
  • zmniejszone uzależnienie od oświetlenia.

W czasie sadzenia w otwartych sadzonek lądowych są dobrze uformowane. To nie jest wyciągnięta i szybko się zakorzenić w otwartym terenie, tworzą łodygi kwiatowe.

Dobrą przeżywalność i szybki rozwój materiału docelowej, który został użyty do „podnośnik” (przygotowanie do sadzonek) znacząco zmniejsza czas odbioru uprawy. formacja czynna silne łodygi zwiększa produktywność zakładu. Trudno nie zauważyć różnicy sadzonki uprawiane w domu, w zwykły sposób, a rośliny, które są wykorzystywane do „sportowiec” (przygotowanie do sadzenia). Pojawienie się roślin uprawianych bez stymulatorów wzrostu, nieatrakcyjne.

Po zastosowaniu biostymulator rośliny mają nie tylko doskonały wygląd, ale również doskonała jakość. Są zdrowe i silne. Ponadto skutecznie uniemożliwia rozszerzenie „sportowców” – przygotowanie do sadzenia.

Zdjęcie pięknie wykazać różnicę w jakości materiału rozmnożeniowego.

Podstawowe zasady stosowania

Jak korzystać z „sportowiec” – przygotowanie do sadzonek pomidorów? Przed zastosowaniem regulatora wzrostu, powinna zbadać dokładnie dołączonej instrukcji. Zawartość ampułek stosuje się do wytwarzania wodnego roztworu, który sadzonki rozpylania lub zraszania pod jego korzenia. Zatem biostymulator wnika do rośliny, zwiększa wzrost korzeni i spowalnia źdźbło (ta ostatnia tworzy żele po użytkowe „sportowców” – przygotowanie do sadzenia). Instrukcje użytkowania odnosi się do ściśle określonych terminów i stawek stosowania stymulatora wzrostu dla poszczególnych upraw roślinnych. Należy pamiętać, że narzędzie jest używane jako środek zapobiegawczy, a jeśli sadzonki przerosły jego zastosowanie będzie bezużyteczny.

instrukcja

Każdy zdefiniowany przez zasad i warunków korzystania z stymulatorów wzrostu hodowli warzyw. „Sportowców” – przygotowanie sadzonek pomidorów – stosowane do materiału rozmnożeniowego lub nawadnianie rozpylania. Wytwarzanie roztworu roboczego jest wytwarzany zgodnie z surowymi standardami. Przedawkowanie może prowadzić do niepożądanych efektów. Roztwór powinien być świeżo przygotowany.

Posypać sadzonki pomidorów

Pierwszy oczyszczalnia ścieków odbywa się w fazie trzech do czterech prawdziwych liści. W tym przypadku zawartość ampułki rozpuszcza się w jednym litrze wody i rozpylono roślin.

Następujące przetwarzanie odbywa się w odstępach dwutygodniowych. „Podnośnik” (Przygotowanie siewek) w technikach otrzymuje się na podstawie jednej ampułki pięć lub siedem sto mililitrów wody. Czasami mogą pojawić się białe plamy na liściach po oprysku. Nie powinno to odstraszyć. Kilka dni później, znikają. Jeśli po trzech razy leczenie sadzonek nie jest możliwe, aby umieścić go w otwartym terenie, zaleca się leczenie w czwartym tygodniu. Wykorzystuje się stężenie roztworu stosowanego dla drugiego i trzeciego zabiegu. Należy zauważyć, że po opryski nie należy podlewać sadzonki w ciągu dnia. Ostatnim Stosowanie leku powinno być pięć dni przed sadzeniem roślin w otwartym terenie.

Podlewanie roślin stymulator wzrostu

Poza rozpylanie można przeprowadzić w jednym czasie podlewania fazę sadzonka trzy lub cztery liści. W tym zabiegu, roztwór leku przygotowuje się w ilości jednej ampułki na litr wody. stymulator wzrostu spożycia wynosi od trzydziestu do pięćdziesięciu mililitrach na rośliny.

Podczas podlewania przetwarzanie korzeniowy powtarzane nie jest przeprowadzana. Ponadto, nie podlewać sadzonki przez trzy dni.

Jakie błędy są wykonane przy zastosowaniu biostymulatorem

Kiedy rosnące plantatorzy pomidorów użyć „sportowiec” przygotowanie do sadzenia. Opinie potwierdzają pozytywny wpływ stymulatora wzrostu używany. Jednak można znaleźć informacje na temat szkodliwego wpływu tego czynnika. W szczegółowym opisie niepożądanych niedoświadczonych hodowców ustalenie faktu niewłaściwego stosowania leku. Chcąc osiągnąć wzmocnić efekt, wbrew zmieniają instrukcje dawkowania. Oczywiście, w tym przypadku, działania niepożądane występują. Należy pamiętać, że „sportowców” – przygotowanie do sadzenia, który jest stosowany zgodnie z instrukcją.