686 Shares 8853 views

Jak zmontować sofę „Monaco” ( „Wiele mebli”) instrukcje i opis produktu

Jeśli zdecydujesz się na zakup sofa w domu, ale nie wiem jak model i od dowolnego producenta, aby zatrzymać swój wybór, należy zwrócić uwagę na „Monako”. Produkt otrzymał dużą popularnością wśród konsumentów ze stylowych wzorów i wielu właściwościach.


Dlaczego „Monako” – dobry wybór

Ta sofa – idealna oferta dla tych, którzy chcą kupić piękny i funkcjonalny mebel w rozsądnej cenie. Produkt nie tylko atrakcyjny wygląd estetyczny, jest funkcjonalny, ergonomiczny i obejmuje prosty montaż. Producent zadbał, że kupujący nie wzrosła do problemu jak złożyć kanapę „Monaco” ( „Wiele mebli”). Instrukcje z krok po kroku jest osadzony w gotowym opakowaniu.

Cechy wyróżniające sofie „Monaco” i cechy zespołu

Sofa „Monako” ma kanciasty design. Jest to bardzo wygodny w obsłudze, a więc produkt jest ergonomicznie wystarczy – będzie pasować niemal każdy, nawet najbardziej ograniczony od wielkości pomieszczenia.

Sofa posiada oryginalny design i komfortowe wzornictwo. Podłokietniki są wyposażone w wygodne półki, na których można umieścić akcesoria, a także wykorzystywać je jako półki na książki i czasopisma.

Mebel może być wykorzystane do siedzenia, relaks w salonie, aw łóżku. W celu uczynienia go łatwo i wygodnie rozłożyć, producenci są za pomocą niezawodnego mechanizmu. On jest preinstalowany w sekcji przesuwnych, dzięki czemu nie trzeba myśleć o tym, jak zebrać sofę „Monaco” ( „Wiele mebli”), instrukcje dotyczące instalowania systemu przesuwnego nie trzeba.

Produkt tej serii idealnie pasuje do każdego wnętrza – tapicerka oferuje dużą liczbę wykonań różnych powłok.

Ponadto, nie ma problemu z zastanawiało jak zbierać sofa „Monaco” ( „Wiele mebli”), aby uzyskać szczegółowe instrukcje dołączone do opakowania zawierającego produkt.

Instrukcja montażu „Monaco” narożnik

Firma klienta, który stał się właścicielem rogu kanapy, może powstać pytanie przed zakupem lub po dostarczeniu mebli zakupiony przedmiot jak złożyć kanapę „Monaco” ( „Wiele mebli”). Instrukcji dołączonej do produktu, daje dość szczegółowy opis procesu i jest bardzo pomocne podczas montażu. Jednakże, można to zrobić bez niego.

Pod warunkiem ostrożność przy po tej instrukcji i spójnego wdrożenia wszystkich tych kroków nie będzie miał problemu, jak zebrać narożną sofę „Monaco”. Montujemy produkt jest bardzo prosta.

Zdemontowany narożnik „Monako” składa się z sześciu elementów:

  • Podstawka;
  • Sekcja rogu;
  • sekcji przesuwu;
  • kopii;
  • dwa podłokietniki.

U podstawy kątowy przekrój poprzeczny i podłokietniki trzeba instalować wspornik do mocowania rolki sekcji odrzutu. Każdy z elementów powinien być statycznie stałe.

Następnie, za pomocą śruby należy podłączyć ramię z sekcji narożnej. Ważne jest, aby dokładnie sprawdzić, czy elementy zostały stabilnie zamocowane. Sekcja bazowa jest zamontowany z tyłu, jego box – do drugiego podłokietnika, przy czym konstrukcja powinna łączyć się z części narożnej, ustawić z powrotem ściany i zabezpieczyć go z podłokietnikami. Ponownie sprawdzenia stabilności konstrukcji.

Następnie w sekcji bazy przewodników zestaw przesuwne. Na tym montażu narożnego Sofa over.

Jeśli po wszystkich zaleceń zawartych w niniejszej instrukcji, nie będzie miał problemów z jak zbierać sofa „Monaco” ( „Wiele mebli”). Instrukcja może być nawet nie potrzebują.