219 Shares 9205 views

świece atsilakt

Świece „atsilakt” są dostępne w opakowaniach po 10 sztuk, są one owinięte w papier woskowany i pakowane w karton. Te lichtarze może być cylindryczny lub stożkowy kształt, mają specyficzny zapach, barwa mogą być różne odcienie od jasnego beżu do żółto-szarej, dopuszcza się również niewielkie wtrącenia lub marmurkowatość.

Świece „atsilakt” w strukturze mają żywo Lactobacillus acidophilus, która jest bardzo duża ilość w pojedynczej dawce zawiera około 10 ^ 7 bakterii. Bakterie te należą do bezwzględnych mikroorganizmów dla ludzi. Świece „atsilakt” przeznaczone do korekcji mikroflory, zarówno w pochwie oraz w jelicie grubym. W normalnym stanie kobiecego ciała w mikroflory pochwy jest zdominowana głównie przez pałeczki kwasu mlekowego, które nazywane są również kije Dederleyna. Biorą one udział w tłumieniu wzrostu oportunistycznych mikroorganizmów i utrzymać kwaśne środowisko w pochwie. Świece „atsilakt” nie są wprowadzane w trakcie miesiączki, mają one na celu przywrócenie normalnej mikroflory.

Lactobacillus acidophilus, które stanowią część leku, mają zwiększoną zdolność do produkcji kwasu, i mają silne działanie antagonistyczne wobec wielu patogennych mikroorganizmów chorobotwórczych i względnie mają ulepszone właściwości klejące, które pomagają bakterii już utrzymywany na błonie śluzowej. Te bakterie są odporne na stosowane antybiotyki, co umożliwia ich przepisywania wygląd zakłóceń w bacteriocenosis jelit i żeńskich narządów płciowych, i jamy ustnej. Świece „atsilakt” bardzo łatwy w użyciu i są one łatwo połączyć z jednoczesnym powołaniem leków przeciwbakteryjnych.

wskazania

Używane świece pochwy atsilakt do leczenia chorób żeńskich narządów płciowych, które towarzyszą zaburzenia normalnej mikroflory. Szczególnie istotne będzie stosowanie tych leków w stanach patologicznych, gdzie deficyt lactoflora żeńskich narządów płciowych, co jest w następujących chorób:

– starcze zapalenie pochwy, którym towarzyszy pojawienie się sucha, zanik śluzówki, częstotliwość wzrasta zakażenia dróg moczowych. Wynika to z faktu, że ilość bakterii kwasu mlekowego w śluzówce zależy od ilości estrogenu wytwarzanego przez organizm. Dlatego w okresie pomenopauzalnym, gdy istnieje niedobór estrogenu, poziom lactoflora maleje;

– niespecyficzne colpites bakteryjne, które są wywołane przez gronkowce lub Escherichia coli;

– długotrwałe naruszenie czystości wydzielin pochwowych do 3-4 °;

– Bakteryjne zapalenie pochwy, któremu towarzyszy wzrost beztlenowej flory, oraz ostrym wyczerpywania lactobacilli błony śluzowej pochwy. W tym przypadku „atsilakt” jest stosowany w leczeniu miejscowym stosowaniu metronidazol lub klindamycyna;

– po długotrwałej terapii antybiotykowej, gdy jest tłumienie naturalnej mikroflory pochwy;

– występowanie pochwy dysbacteriosis, gdy istnieje szyjki zapalenie organizmu, a także macicy;

– zapobiegania bakteryjnej zapalenie pęcherza moczowego kolpitov a gdy nie jest częsta zmiana partnerów seksualnych;

– Podczas leczenia zakażeń mikro-chlamydia i żeńskich narządów płciowych, w połączeniu z innymi lekami;

– podczas przygotowań do zaplanowanej operacji ginekologicznej dla profilaktyki powikłań infekcyjnych po zabiegu;

– podczas przygotowywania kanał rodny opuścić, ponieważ noworodek biocenozy jelit powstaje od początku, i to w dużej mierze zależeć będzie od stanu mikrobiologicznego matki dróg rodnych.

Dopochwowe Czopki podaje się dwa razy dziennie, do świecy, przebieg obróbki wynosi od 5 do 10 dni. To może być powtórzone po 10-20 dniach od 4 miesięcy.